VŠE x UTB

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.03.2008 19:54:01, Malkin, zhlédnuto: 112x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím, řeším menší dilema. NSZ jsem udělal velmi dobře a rozhoduji se mezi VŠE v Praze a Baťovkou ve Zlíně. Každá má své pro a proti, Batovka hlavně že je blízko, budu si moct dovolit bydlet v podnájmu...naproti tomu VŠE je VŠE. Rád bych se zeptal na názor někoho kdo má možnost tyhle dvě školy srovnat co by mi třeba doporučil, nebo alespon srovnal tyhle dvě školy. Díky mocS15
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2008 10:04:10, Katka) čauky,já na Baťovce tento rok končím titul Ing. studuju finance, ale už magisterský program, který je nejtěžší na škole. Opravdu jsem se musela hodně učit a nic nepodceňovat!! Kamoš má Masárnu a diplomku měl finanční analýzu tak jsem se ho ptala, jestli počítala ukazatel EVA a řekl, že neví ani co to je :) což my na Baťovce ano :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2008 13:45:08, M@M) to Katka: Nevim, proc srovnavas s Masarnou, kdyz byl dotaz na VSE.
    Malkin: Jestli nechces zustat nekde tam u vas a po skole chces jit pracovat do Prahy, tak bez na VSE. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2008 14:12:51, Zuzka) Ja sem na VŠE ve druhaku a musim rict, ze zadna slava. Podle me se lidi hodne nechavaj unaset tim, co o ni kde slysi, ale kdybych si mela vybrat znova, tak na ni uz nelezu. Dela se kdovijak prestizni, ale skutek utek. Mam v planu si jen dodelat Bc a na magistra se urcite hlasim jinam. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2008 16:53:27, Malkin) Díky moc:) pořád moc nevím..na UTB bych šel na Ekonomiku a Management a na VŠE na Národohospodářskou obor Ekonomie. Na jednu stranu je mi bližší Management než národní hospodářství ale přecejenom VŠE je VŠE a kdykoliv se dívám na složení vrcholných orgánů velkých firem 9 z 10 lidí má VŠE a říkám si že to určitě není náhoda.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2008 17:29:37, petr) to malkin: 9 z 10 ma VSE? To si vzdal kde proboha (nic proti VSE, skola je to dobra), ....Jen tak orientacne napr. v ČEZ maji VSE 2 z 11, v ČSOB 1 z 6, v KB nikdo (je to ciste jen tak orientace co jsem behem 5min nasel, nekde to samozrejme muze byt jinak)... Takze opravdu nevim kde ty informace beres. Jinak VSE ma tak 15-20tis coz je tak na urocni 4 mozna 5ti jinych ekonom. fakult dohromady, tudiz i ciste statisticky musi mit veci zastoupeni. Ale pokud chces na VSE tak tam jdi, urcite ti to nijak neuskodi reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2008 18:21:49, Malkin) Třeba ze složeních vrcholných orgánů firmy Baťa..tam mají skoro všichni VŠE a pouze jeden člověk UTB a to ještě má technologii a ne ekonomii reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2008 18:27:36, petr) tak pokud vychazis odsud (http://www.bata.cz/o-nas/spolecnost-bata/management.html) tak maji VSE 2 z 8. Ono na skole opravdu moc nezalezi.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2008 19:43:52, šušu) Jestli chceš jít na VŠE na národohospodářskou f., tak ti radím jít spíš do Zlína nebo si vybrat jinou fakultu, kámoška to na VŠE studuje a říká (a prý nejen ona od nich), žeje to nejhorší fakulta VŠE. Ale jinak si myslím, že VŠE má dobrou pověst mezi firmama a výborný styky se zahraničními školami, takže pokud by tě třeba tohle zajímalo, tak je VŠE určitě super :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2008 10:29:48, schenni) S tím, že jsou manažeři z VŠE - heh, rovnej jaké masdy chodí na VŠE a kolik na BaťovkuS06 Já myslím že hladní rozdíl je jen v tom, že v Praze máš víc příležitostí si vybírat - práce, stáže, kurzy... Zlín je malé město, taky se tam sice dá něco najít, ale s Prahou se to nedá srovnávat. Jinak si nemyslím, že by tě nějak moc ovlivnila škola, na které vystuduješ - řekla bych že je to jen na tobě, dobrý můžeš být jen když si při studiu něco vyzkoušíš v praxi, takže je jen na tobě, do čeho se během studia zapojíš atd. A možnost zkusit si teorii v praxi je v Praze i ve Zlíně. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.