soukromou VŠ bez matematiky


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.03.2008 20:15:45, chamomile, zhlédnuto: 984x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
ahoj, jsem už pár let ze školy, ale naskytla se mi příležitost, že mi zaměstnavatel zaplatí VŠ. Problém je, že to musí být v následujících oblastech - finance, pojišťovnictví, bankovnictví, marketing. ekonomika a tomuto podobné. Nikdy jsem neovládala matiku a nikdy ovládat nebudu, takže potřebuju školu bez ní. Potřebovala bych tedy nějakou nenáročnou školu, kam bych moc nemusela :D Hlavně ať tam není ta matika :-( zatím co jsem koukala, všude byla... S04
díky za odpovědi a když tak mi pište na maila...
hezký den

Email: chamomilecentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2008 06:16:18, Hanka) ahoj, myslim ze aspon jeden rok matematiky je na kazde skole, ktera vyucuje tebou napsane obory. Spis si zkus zjistit, jak je ta matika schudna, nekde je narocnejsi, jinde mene. reagovat zde
    Email: hanka.tuldaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2008 09:32:14, míša) přesně, na těcht oborech bude matika všude, chce to všechny školy porovnat a vybrat tu, kde je jí nejméně a popřípadně si zjistit u lidí co tam studují jaká je náročnost.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2008 10:21:06, Petra) Ahoj, mám kamarádku na VŠFS , studuje obor marketingové komunikace a tam matika není :o). A určitě to není nic náročného. Nebo zkus UTB FMK, taky ten samej obor, ale tam musíš mít tři roky praxe v nějakým oboru marketingových komunikacích. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2008 11:59:30, chamomile) díky.... dost mě zaujala ta marketingová komunikace... a jak je to tam s tou ajinou, je to těžký? já měla na škole jen nj, takže bych se to musela začít tvrdě dřít... kdyby to bylo hodně náročné... a kdyz bych si tam udelala bc. tak si ale pak uz ing. nedodelam, ten obor tam totiz neni... :-( nebo jak se to pak dela? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2008 13:34:31, Petra) To nevím, zkus napsat nebo zavolat na studijní. Jinak anglina myslím těžká nebude a kdybys chtěla na kombinované, tak tam myslím jazyky nebývají. Nebo aspon na Baťovce ne. Na VŠFS nevím. No a kdybys měla Bc. z VŠFS, můžeš si pak Mgr dodělat jinde, když uděláš přijímačky do magisterskýho na jiný škole. A nebo to třeba otevřou. A nebo zkusit příbuznej obor a dodělat si některý předměty. Ale myslím, že víc se dozvíš přímo od zasvěcených, tedy ze studijního :o) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Eko bez matematiky - Výběr vysoké školy
  2. Tip na soukromou vysokou školu? - Ostatní
  3. Přestu z Vše-NF(obor-národní hospodářství) na soukromou školu - Informace o studiu
  4. Výběr vysoké soukromé školy bez matematiky - Výběr vysoké školy
  5. pomoc s testem z matematiky - Ostatní
  6. Kurz matematiky na OPF Karviná - Ostatní
  7. Pomoc s testem z matematiky - Ostatní
  8. kurz matematiky na opf v Karvine - Ostatní
  9. Tak na soukromou nejdu - tohle je nechutné! - Výběr vysoké školy
  10. Přijímací testy z matematiky na PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.