Právo na VSAP nebo VSKV ??????


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.03.2008 22:37:28, Gabina, zhlédnuto: 3524x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Ahoj, nemate nekdo zkusenost se studiem prava na nektere z techto skol? Pripadne po ukonceni Bc., jake jsou sance pokracovat v pravu dale na Mgr. na jine skole???
Moc diky,Gabina


Email: gabby.hseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 12:17:11, míša) Ahoj, studovala jsem na VSAP, šance na pokračování určitě jsou ale pokud budeš chtít např. do Plzně pokračovat ztratíš tím dost času protože po složení rozdílových zkoušek nastoupíš (alespoň tak to bylo) do druhého ročníku, pokračovat pak jako navazující můžeš na MIPP (viz diskuze k VSAP a MIPP) na těchto stránkách těch příspěvků je tam dost reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 12:42:51, Gabina) Ahoj Miso, moc diky.
    Myslela jsem si, ze by se pak dalo navazat na Mgr na jine skole..
    Na denni studium nemam moznost dochazet a zadna vysoka skola nenabizi kombinovanou formu studia prava...:(
    Juknu se na MIPP... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 12:50:54, míša) státní školy mají buď rovnou 5-ti leté studium práva nebo 3 a nemají pak Mgr (např. Brno) tak že těch možností moc není. A na jaký obor by jsi chtěla na VSAP já studovala sociálně-právní je tam vcelku dobrá příprava pak na pokračovaní např. na FF UK po složení přijímaček vím že tam asi dvě mé bývalé spolužačky šly je tam vyloženě pak tento obor, pokud vyloženě nechceš studovat právo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 12:56:46, Gabina) Ja bych prave chtela studovat pravo, ale mohu pouze kombinovanou formou. Mohu dochazet do skoly jeden den v tydnu /+ vikend/.. Nenapadlo me ale, ze ze soukromych skol plne neuznavaji vzdelani a ze by se nedalo pokracovat dal...
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 13:04:29, míša) Pokud má škola akreditace a je zařazena ministerstvem tak je to o.k. pak to vzdělání je rovnocenné toho bych se nebále jen co se týče práva je to zrovna těžší než třeba z ekonomií,managementem.. ty se dají studovat jak na soukromé tak státní dálkově, to právo nemá pokud nejdeš na soukromou školu a pak se nepotýkáš z problémem že tě česká advokátní komora nechce zapsat... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 13:21:59, Gabina) Miso, to jsem cetla v jedne diskusi tady.. :( To teda neni sance studovat prava, ktera pak uzna CAK, v CR jinou nez presencni formou??
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 13:33:22, míša) Bohužel ne, chodím na MIPP i když to není úplně bezproblémové a některé věci jsou pravdivé co je na diskuzích škola se moc snaží a je to vše na dobré cestě, zástupci školy jednají jak s ministerstvem, jinými institucemi tak i v zahraničí... Pokud chceš dělat v advokacii a být zapsána v komoře pak je asi lepší jít na státní, pokud chceš dělat práva a jednou třeba dělat podnikového právníka nebo ti nejde pak o složení advokátních zkoušek pak je toto studium o.k., věřím že se situace ale změní a pak i ČAK bude zapisovat, záleží s čím na práva chceš jít jakou máš vyhlídku do budoucna reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 13:45:42, Gabina) Miso, ja bych chtela studovat obchodn pravo /pravo v podnikani. O zapsani do CAK mi az tak nejde - beru to ale jako dobre plus..
    Miso, zbezne jsem se mrkla na stranky MIPP a neńasla jsem podrobnosti o studiu. Predpokladam, ze maji tedy 3 lete a 5 lete studium v oboru prava.Chtela jsem se optat, jak casto je vyuka u kombinovane formy studia? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 13:55:34, míša) ono se to dost měnilo nevím jak je to teď s délkou studia já tam šla na navazující to bylo na 2,5 roku teď je to myslím na 3 roky, do školy chodíme cca 1x za 3 týdny celý pátek a sobotu, vím že škola teď měla otevřené dveře asi bude nejlepší se tam vypravit vše ti tam zodpoví reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 14:02:18, míša) jo nejsem si jista jestli to 5ti leté Mgr se dá studovat dálkově myslím že je to denní dálkové je myslím jen to navazující studium pro lidi co mají Bc, jak chodím na navazující tak jsem to nikdy nesledovala hlavně mají ročníky různé víkendy tak se tam s ostatními ani nepotkáváme moc, ale na telefonu nebo při návštěvě vše zjistíš :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 14:12:06, johny) MIPPu bych se vyhnul. Tvrdi, ze sice maji magisterske studium, ale v Cechach nikdo nebude uznavat titul ze Zakarpatske Ukrajiny. Maji ted problemy s nostrifikaci, coz asi potvrdi i Misa. MIPP nedostal ani bakalarskou akreditaci, coz VSAP i VSKV maji. Jinak do 3 let nez vystudujes se situace asi dost zmeni a tech moznosti jak pokracovat bude hodne, uz ted je mozne dostudovat na statnich skolach. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 14:18:14, míša) to johny: škola problém s nostrifikací nemá to je vyřešené, a záleží na zaměstnavateli jestli si vezme absolventa ze státní školy nebo ze soukromé, někomu to vadí někomu ne to není o tom odkud máš diplom důležité je jaké máš vzdělání a co umíš. VSAP je opravdu dobrá škola to potvrzuji a to jak to bude za 3 roky nikdo neví, může to být tak i tak....Dostudovat na státní škole samozřejmě jde ale je otázkou jestli se z časového hlediska vyplatí jít někam na 3 roky mít Bc. pak dělat rozdílovky a nastoupit na státní do druhého ročníku, záleží na každém co od školy očekává jestli zapsání v komoře nebo jen získání VŠ vzdělání... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 14:25:50, Gabina) To je prave ono - jestlize jde udelat na VSAP a VSKV bakalar, ale na statni skole neuznaji jeho platnost v plne vysi, je asi dost hloupost nastupovat na statni skolu teprve do druhaku...
    Ja mela opravdu predstavu, ze po bakarovi na VSAP nebo VSKV se mohu hlasit na pokracujici Mgr. na statni skole....





    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 14:35:49, míša) jak už jsem psala státní škola má právo na 5 let tam to není rozděleno na bakaláře po 3 letech a pak pokračování 2 roky na Mgr. je to v celku proto nejde po Bc nastoupit do 4 ročníku na státní, máš jiný studijní znalosti atd. ale soukromá škola se normálně uznává jen prostě ještě tady není navazující Mgr, na právo na státní škole jen na soukromé reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 14:38:00, Gabina) Takze lze v pohode vystudovat Bc na VSKV nebo na VSAP a pak dostudovat Mgr. na MIPP? Tam Bc. z jine skoly uznaji v pohode??
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 14:46:02, míša) přesně tak já to tak udělala a je nás víc :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 14:53:30, Gabina) Miso a myslite, ze je lepsi jit na VSKV nebo VSAP? Ja bych radeji - s ohledem na cas vyuky- na VSKV, ale cetla jsem tu nazory, ze VSAP je lepsi... Na VSAP bych ale na vetsine prednasek chybela, coz se mi nechce... Myslite, ze je velky rozdil ve VSKV a VSAP?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:01:47, míša) já bohužel o VSKV nic nevím v tomto neporadím, ale osobně si myslím že VSAP je lepší je tak i hodnocena mezi soukromými školami, vycházeli nám tam dost vstříc byla jsem ve třídě s lidmi kteří tam moc nechodily vzhledem k práci a zvládli to, záleží jestli jsi z Prahy nebo ne vím že škola byla někdy i do 19:00 takže se dalo po práci zajít na nějakou přednášku.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:07:40, Gabina) Tak to jo. Ono kombinovane studium na VSKV je kazdych 14dni pa+so, v patek zhruba od 11,30 do 18hod. a v sobotu cely den. Na VSAP mi bylo receno, ze je 4 dny v tydnu cca od 13,30 do 19 hod. Coz vzhledem k tomu, ze mam male deti mi nevyhovuje... Kdyz uz, tak by se mi hodilo vice dopoledni vyucovani..
    Jinak na MIPP Vam uznali Bc z Vsap v pohode??

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:13:09, míša) úplně v pohodě samozřejmě jsem dodělávali nějaké předměty (+ jejich Bc jako státnice) ale jiné nám třeba byly uznány které jsme měli na jiné škole a tady se teprve vyučovaly, ale tak to chodí na každé škole... nikde to není ideální :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:20:09, Gabina) Miso, takze jste musela znovu Bc zkousky na MIPP? Jak to bylo casove narocne? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:25:15, míša) přesně tak, docela to šlo akorát jsme z toho byli překvapený protože nám to u zápisu nebylo sděleno, dělalo se to z trestu, pak byl spojený občan s obchodem a pak státověda (když si to promítnu zpětně tak to docela šlo nebylo to až tak obsáhlé.. srovnatelné s Bc na bývalé škole tam jsem taky měla 4 předměty z toho 2 byly spojeny takže jsi odpovídala na 3 otázky + samozřejmě napsání bakalářské práce reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:32:10, Gabina) Teda, tak to bylo asi nemile prekvapko..
    To jste se zapsala na Mgr. a az pote jste museli ty predmety a jejich Bc praci dohanet?
    A doplaci se pak na MIPP neco za to "dohaneni" predmetu a za jejich Bc????

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:42:05, míša) nedoplácelo se nic, jelikož nás bylo cca 70 studentů a každý měl Bc z jiné školy stanovila škola povinné předměty který každý dodělával (aby jsme je všichni měli), jen ty které neměl, pokud ho student měl mohl si ho nechat uznat, ty jejich Bc se dělaly cca po 1,5 na té škole, jelikož je Bc na té škole pod moskevskou školou a Mgr pod zakarpatskou oni to prý mají že se na Ukrajině nebo ... dělá Bc po 4 letech a Mgr další rok nebo něco takového, ale už nevím jak je to nastavené pro další ročníky a nové studenty škola dost věcí měnila to by ti tam řekli reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:46:48, Gabina) Tak to jo. Ja nejspis zkusim to kombinovane na VSKV a pak se uvidi... Verim, ze nez dokoncim Bc., tak se toho jeste mnoho zmeni a moznosti pak bude treba take vic...
    Kazdopadne moc diky!!!
    :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:48:34, johny) to Gabina: zalezi co chces. Pokud kvalitni vzdelani, pak VSAP je nejlepsi. VSKV ma povest prodejny diplomu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 15:48:49, míša) :-) nemáš zač reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 16:13:35, Gabina) to johny: A to je VSKV opravdu "prodejnou diplomu"? Ja se chci taky neco naucit.. JEnomze na VSAP nemam sanci dochazet tak,jak bych chtela.. Maximalne bych mohla 1x tydne, namisto 4x tydne, kdy probiha vyuka.. Jak jsem psala vyse, pro VSKV nahrava kobinovane studium - jednou za 14 dni pa+so - to VSAP nema... :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 17:20:43, Mike) ahoj, studuji na MUP právní specializaci (bac. studium) Veřejná správa a nemůžu si to vynachválit. Co se týče právních specializací, tak bych MUP zařadil do užšího seznamu ;). Nabízejí také kombinovanou formu studia. A co se týče navazujícího Mgr. studia, tak ho nabízejí také, sice to není v oboru právo, ale pořád lepší než nic. Raději bych se také přikláněl k navazujícímu Mgr. právnímu oboru doufám, že do doby než dostuduji se to stane realitou. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 18:10:57, Gabina) to Mike:
    Ahoj, koukala jsemm take na MUP, ale nejsemm si jista tou Verejnou spravou. Preferuji Pravo v podnikani - vice obchodniho prava nez evropskou problematiku.. Kazdopadne je MUP lepsi uz jen proto, ze mas moznost navazat na Mgr.
    Na MUP se mi libi vyuka v AJ. Vzhledem k tomu, ze jsem relativne dlouho zila v Aus, tak ta by byla super :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 18:54:57, johny) to Gabina: S VSKV nemam primou zkusenost, ale slysel jsem o nich ruzne story, obcas neco prosakne i do novin. Tak nevim. Ja bych si spis vybral VSAP. Znam par lidi co pracuji a zvladaji to, to potvrdi asi i misa zde. Prednasky nejsou povinne, akorat musis udelat zkousky, ale to musis i v kombinovanem studiu. Dneska nejaky podstatny rozdil mezi prezencnim a kombinovanym studiem neni, akorat ze ta skola co ma prezencni jede "naplno", kdezto s kombinovanym tak napul a o vikendech. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 20:03:18, Gabina) to Johny: A myslis, ze prestoze je dochazka nepovinna, ale 4 dny v tydnu /cca od 13,30 -19hod/ a ja bych mohla chodit pouze jeden den v tydnu /vic opravdu nemuzu/, by se to dalo zvladnout? Mne jde o to, ze nastoupit na skolu, ktera ma prezencni studium 4x tydne s tim, ze od sameho zacatku vim, ze tam budu dochazet pouze 1x tydne, mi prijde ne uplne dobre.. Na VSKV vim, ze bych mohla byt jednou za 14 dni ve skole v patek i sobotu, tzn., ze bych na ni nastoupila s vedomim, ze tam budu chodit. Coz na VSAP opravdu nemohu..
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 20:30:39, johny) Co vim, tak VSAP zamestnanym lidem vychazela vzdycky vstric. Studuji tam lidi, co maji casove narocna povolani, a zvladaji to. Cili nejaky system konzultaci nad ramec vyuky tam existuje. V poslednich letech se tam hlasi spousta lidi, takze se ty predmety budou ucit asi ve dvou nebo ve trech ruznych casech. Ja znam par lidi co tam ted chteji zrovna jit, taky maji fofr, takze rozhodne nebudes sama. Predpokladal bych, ze nejaky system tam bude. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2008 20:49:03, Gabina) to Johny: Ja se tam take chystam vypravit, prihlasila jsem se tam nezavazne a mela by mi dorazit brozura ze skoly s nejakyma podrobnejsima informacema....
    Ja nepracuji, ale mam male deti /vcetne mimina/ a nemuzu je nechat pani na hlidani na tak dlouhou dobu a tak casto a manzel je pracovne dost vytizeny... :(
    Az se tam vypravim, tak se optam na moznost studia v pripade minimalniho dochazeni a uvidim. Asi pred mesicem mi do telefonu na studijnim rekli, ze by to chtelo alespon 3x tydne.. tak nevim, ale pri osobni schuzce snd reknou, jaka je praxe a jestli je mozna pouze takto minimalni dochazka.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2009 15:10:10, lucka) Ahoj, já jsem absolvent VSAP a nic proti, sice tam zaměstnaným lidem vycházejí vstříct, ale o žádných nadstandartních konzultacích jsem tam teda nikdy neslyšela reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2009 14:57:10, markéta) ahoj, uvazuji o studiu na vsap v Brne, chtěla bych se zeptat jestli je to opravdu kvalitní skola a nejsou to jen vyhozene penize. Taky by me zajimala ta praxe...tu zajistuje skola nebo si hledaji studenti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2009 23:30:07, CaseMcCoy) Ahoj dodelal jsem dva roky na vsap a bylo to dost v pohode, nerikam ze jsem se neucil ale chce si to jen projit materialy z prednasek a pak se zkousky davaj snadno i kdyz ne na jednicky.

    Prednasejici jsou vetsinou profici treba z masarikovy univerzity nebo z jinych vysek v Brne.

    Co je ale dost blby tak to je uz dva roky nefungujici wifi a nikdo s tim nic nedela ani po nalehani:( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2010 11:14:13, Tomáš) Pozor! Škola si vyhrazuje právo měnit podmínky studia(poplatky),ne uděláte ji v terminu,můžete pak zaplatit 5000(2008),pak to změní na 12000(2009),kdo ví za kolik to bude letos... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2010 14:02:18, johny) to Tomas: Nesir tady paniku. Skola sice muze zmenit vysi skolneho i poplatky, ale skolne se studentum nikdy nezvysilo, naopak vim, ze vedeni schvaluje splatkove kalendare. Jine skoly hybaji skolnym a poplatky kazdy rok, ale na VSAPu jsem toto nezazil. Za opravnou zkousku se plati 500Kc, ne ty nesmyslne castky o kterych tu pises. Jestli pretahnes studium, tak se plati dalsi semestr ci jeho cast podle toho, co chybi. To snad da ale rozum. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2011 18:24:45, Linda) Na VSAP Brno?Toť otázka. Sice tvrdí, jak umožní studovat zaměstnaným, ale profesory to nezajímá. Umožní 2 hod. absence, jinak je problém. Sice je možnost vypracovat nějakou práci, ale při zkoušce se striktně drží slovo od slova svých přednášek a pokud se lidi učí i z kvalitních materiálů, chtějí většinou sovo od slova to své. Zkoušky vyhlásí třeba na druhý den, není žádná možnost přípravy. Místo 3 termínů na zkoušku dají třeba jen 2.Pracující to mají dost problematické.Až tak, že jich většina-co vím- vzdala. Nedalo se zvládnout být v práci a být denně ve škole. Bohužel. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 22:22:33, Mirek) Hodně příspěvků je tady starejch pár let.
    Co je teď pravda? Jak to chodí?
    PLííííís

    TSP na Muni byly dost těžký. Nedostal jsem se na Práva do Brna. Chci studovat Právo. Jakou soukromou školu byste mi doporučili?
    VŠ Miep x VŠAP Praha

    Nechci jít do práce. Příští rok to zkusím znovu, tentokrát ale ještě do Plzně. Kámoše vzali,já si vůl nedal přihlášku!!!! Chci se rok připravovat, tak aspoň soukromá škola. Víc se naučím ve škole,než když budu v práci, to se stěží ztahanej budu po večerech potit při učení na přijímačky.
    VŠ Miep x VŠAP Praha
    Hup sem s názorama :D

    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Právo na VŠKV nebo na VŠAP - Výběr vysoké školy
  2. VSAP - Výběr vysoké školy
  3. Ekonomie + právo, Praha vs. Brno - Výběr vysoké školy
  4. Právo v podnikání - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  5. Správní pravo - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  6. Prosím o radu - právo, psychologie, nebo mezinárodní vztahy??! - Výběr vysoké školy
  7. PRÁVO NA MUNI - Ostatní
  8. Informace k oboru právo - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  9. dotaz k VŠAP Praha - Informace o studiu
  10. Pravo kombinovane - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.