MIPP

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.03.2008 17:00:24, Gábina, zhlédnuto: 652x, reakcí celkem: 53Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekVážení studenti zaplatila jsem školné a když jsem se v úterý informovala ZČU na nostrifikace, sdělila mi tajemnice " nostrifikace jsou pozastavené" víte o tom něco!!! Byla jsem na rektorátu.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2008 17:07:24, Roman) Tak proč po mě chtějí školné?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2008 21:14:49, Míra) Můžete mi prosím někdo napsat jak to tedy je? díky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 00:44:18, george) MIPP je vyautovan CAKem a nemyslim, ze by se nejak mohl vratit do hry. ZCU kvuli tomu nebude bojovat s akreditacni komisi, to by je mohlo samotne stat draho. Bude zazrak jestli se vubec MIPP udrzi na trhu, spis je to jenom otazka jak dlouho nez jestli vubec. MIPP dopadne jako nepovedeny experiment. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 12:11:32, ála) ahoj, na té škole studuji, a toto téma se tam probírá pořád, nám vedení školy sdělilo, že je vše o.k. že mají z Plzně dopis atd. ale ruko do ohně za to nedám (dopis jsem neviděla)a když se ve škole toto zmíní a jde se za vedením, tak je to proti nám že škole nevěříme a zbrojíme proti ní, opravdu nevím/e jak to je, ale kdyby jsi to z Plzně měla písemně (takových lidí je více co jim to tam bylo sděleno, ale nikdo to nemá na papíře, jsou to jen slova) a předložila to na MIPP asi by k tomu něco sdělit měli reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 14:28:38, Dassy) nostrifikace jsou pozastaveny, bylo to i ve zpravach na CT1, kde o tom mluvil i dekan v Plzni, ted se dohaduje, zda bude u statnic na MIPP nejaky dohled nebo se v budoucnu budou delat navic rozdilove zkousky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 15:09:53, ála) a nevíš kdy to bylo ve zprávách?, jo dohled u státnic bude na MIPP to už nám sdělili ať se připravíme reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 15:56:07, george) Nejaky dohled u "statnic" to jako zmeni? Vzdyt ta zkouska neni delana podle ceskeho prava. Nechci brat studentum MIPPu iluze, ale ta situace ten institut naprosto odepisuje. Akorat jste zaplatili penize a nic z toho. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 16:03:05, ála) dohled u státnic je z toho důvodu, aby lidé a instituce kteří si myslí, že tam jsou státnice zadarmo viděli, že studenti skládají st. zkoušku a mají stejný rozsah (i větší - jelikož státnice jsou z více předmětů) který je srovnatelný s jinými školami, proto ten dohled. A zkouška probíhá normálně jak na jiných školách..., a to jak to dopadne s nostrifikacemi atd. to už je na NSZ a soudu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 16:25:42, george) Rozhodne v situaci kdy se to dostava k soudu bych na takovy institut rozhodne nesel, zvlast v situaci kdy vyhlidky MIPPu na nejaky uspech jsou mizive. A pokud bych tam byl, tak bych radsi presel na skolu s ceskou akreditaci. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 16:34:06, ála) no je těžké odejít když máš pár týdnů před státnicemi, a není moc škol kde se dá udělat Mgr. v oboru právo, jinak by většina studentů tady opravdu nebyla ale kam jít když máš Bc a Mgr si potřebuješ dodělat, jít na státní která to má na 5 let vcelku znamená udělat rozdílovky a jít do druháku :-( to také není řešení, a škola do teď problém neměla reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 17:36:46, brouček) ála: promiň že se tak ptám...ale k čemu je u nás dobré mít státnice z ukrajinského práva? stejně ti to málokde uznají ne? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 18:26:26, ála) a kdo před 3 roky mohl vědět že nastane problém s nostrifikací, a nás tam vyučují české právo ne ukrajinské...,takže problém s uplatněním není pokud nechceš třeba koncipovat což dost lidí nechce např. v našem ročníku... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 18:36:10, george) to ala: Jenom trochu soudny clovek musi tusit, ze skola ktera neprosla ani ceskou bakalarskou akreditaci muze udelovat titul Mgr. v pravu. Navic pokud je zastitena nejakou skolou z Ukrajiny. To se dalo cekat i pred 3 lety. Jestli se tam uci ceske pravo a ne ukrajinske, tak na to uz vubec nema papir ani ta ukrajinska skola. V tomto je ale namocena i ZCU Plzen, nebot to vubec nemela co nostrifikovat, coz se ted ukaze ve sve nahote. Jeste bude zajimave zjistit kdo komu za to platil, urcite to nebude moc cisty.

    Jestli nechcete koncipovat, tak to muzete chodit na VSAP nebo na VSKV. Tyhle maji aspon ceskou akreditaci, i kdyz ne na Mgr. Ale tyhle skola se samy vyvijeji, nabidka predmetu se rozsiruje, takze bych videl ze na techto skolach dostane lepsi a statem uznane vzdelani. Myslim, ze papir o celozivotnim vzdelavani z techto instituci bude mit vetsi vahu nez ukrajinsky Mgr. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 19:12:37, ála) jenže mi všichni v ročníku máme Bc. tady jsme si chtěli dodělat jen Mgr. což na státní škole moc nešlo pokud by jsme nešli od 1 nebo 2 ročníku, no uvidíme jak to vše dopadne, to nikdo neví...a nám nezbývá nic jiného než čekat... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 19:23:37, Dassy) http://www.ct24.cz/domaci/7373-advokatni-komora-nechce-uznavat-vzdelani-nekterych-pravniku/video/1/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 19:41:31, ála) to dassy: díky no ale nic moc :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 21:03:19, Věrka) Můžu také potvrdit, že nostrifikace jsou pozastavené, ale to se dalo čekat po tlaku advokátní komory.Uvažuji ,že přejdu na jinou školu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2008 11:30:04, Dassy) Taky bych nejraději šla jinam, ale kam, jsem již ve 3. ročníku a peníze za 3 roky už mi nikdo nevratí a stejně bych nevěděla kam :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2008 12:00:05, lill) asi tak to někteří mají teď před státnicemi :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2008 18:41:11, Tomáš) Ale co s takovým diplomem, bez nostrifikace a proč to škola nedá na své stránky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2008 19:18:53, lill) no která škola by si tam chtěla dávat, že má pozastavené nostrifikace, asi doufají že se vše vyřeší a nostrifikace dál budou a když ne tak si diplom zarámujeme a dáme do pokoje :)nebo budeme hledat co udělat dál za zkoušky atd. a pak někde žádat uznání... myslím že asi nikdo ze studentů neví co dělat, vše je v režii školy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2008 02:10:52, george) No aspon by nemeli mast pripadne uchazece, zvlast kdyz ti studenti maji na vyber skoly s ceskou akreditaci. Jinak ze by to akreditovala nejaka jina skola, to silne pochybuju, ta ZCU je znama tim, ze je nejvic na hrane. Porad je asi nejlepsi prestoupit, ale taky asi vam nikdo neuzna cele rocniky, maximalne nejake jednotlive predmety. Ale kdybych tam byl v prvaku nebo druhaku, tak bych nevahal i za cenu ztraty nejakeho toho semestru. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2008 18:41:36, Lída) Nevíte někdo: ČAK dávala podnět NEJ. ST. ZASTUPITELSTVÍ a jak to dopadlo? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2008 18:49:12, lill) ještě prý rozhodnuto není, myslím že by to mělo být do konce dubna, na st. zastupitelství se prý dá vznést dotaz, ale musí to mít veškeré náležitosti.. myslím že na rozhodnutí čeká dost lidí,snad se to brzo rozhodne a dozvíme se to reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2008 19:17:31, Jan.B) Nej.st.zastupitelství rozhoduje do 90 dnů, podle zákona,ale nevím kdy to podala ČAK.A ta reportáž o MIPP je na internetu www.ct24.cz/domaci/skolstvi reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.04.2008 08:38:21, Martina) Já jsem také volala na rektorátZČU a budu chtít vrátit školné. Na co mám čekat.Připojím se k žalobě varských.Aspoň nějáké peníze se mi vrátí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.04.2008 08:57:44, lill) to Martina:a za co budeš chtít vrátit školné? sice škola teď má nostrifikaci pozastavenou, ale má ji přislíbenou, že vše bude jako dřív. Tohle bych řešila až budeš mít diplom v ruce, a uvidíš jak dopadnou studenti co jdou na státnice teď v dubnu, ty totiž nostrifikace řeší nejvíc.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2008 20:08:47, Roman) Víte už nikdo jak rozhodlo NSZ o škole?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2008 20:27:54, lill) ještě asi rozhodnuto není, to se určitě hned objeví, takovéto zprávy se šíří rychle a navíc na to NSZ má 90 dnů a nevím kdy to bylo podáno reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2008 06:18:07, Karel) Začátkem ledna,ale kdo nám to řekne?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2008 08:38:22, lill) no předpokládám, že se to alespoň objeví na ČAK nebo v nějakým článku, přeci jenom na výsledek čeká dost lidí i institucí tak ho snad někdo vypátrá :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2008 16:22:41, Šárka) Vážení studenti bylo by dobré,aby jste požadovali po škole k nahlédnutí rozhodnutí NSZ a vyjádření o nostrifikaci z Plzně, ja jsem se toho už dopátrala a věřte je to hrozné!! Za své peníze máte právo to vědět. Nebudu to psát, nevím jestli mi to budete věřit.Je to na Vás!!:( reagovat zde
    Email: duratiseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2008 16:41:20, Dassy) Šárko, prosím o bližší info na mail: nessa1seznamcz, moc děkuji! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2008 09:06:13, lill) Šárko, taky bych ráda nějaké info to znamená že už NSZ rozhodlo, dá se to někde sehnat?, na nostrifikace jsem se ve škole ptala bylo mi řečeno že to nostrifikuje buď Plzeň nebo ministerstvo a samozřejmě že je jinak vše v pořádku, tak se ve škole asi nic jiného nedozvíme... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2008 16:57:55, Lenka) Šári, jen to sem napiš, všechny nás to moc zajímá. díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2008 09:50:59, Stropnický M.) To je nesmysl. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2008 14:19:46, george) No nechci vam brat iluze, ale MIPP to muze zabalit. Pravni establishment se diva pres prsty i na Olomouc a Plzen, natoz aby mezi sebe poustel MIPP. Ted ma navic ZCU Plzen starosti aby reakreditovali sami, AK jim prodlouzila akreditaci jenom podminecne, natoz aby se pousteli do anabaze s nostrifikaci cizi skoly. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2008 14:56:42, lill) Má někdo nějaké konkrétní informace o rozhodnutí NSZ atd o škole...kde by se na to ostatní mohli podívat pokud to nechce dát sem což by určitě pomohlo. škola nám sdělila že je vše o.k. a nevíme kde sehnat nějaké nejnovější informace.Díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2008 18:55:44, vaclav) Mám také informace, že NSZ rozhodlo v neprospěch školy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2008 20:10:07, lill) A můžu se zeptat ty informace máte z doslechu nebo jste se to dočetli z nějakého oficiálního vyjádření? Můžu když tak poprosit o info na mail: myskacboxcz pokud to nechcete dát sem, ale myslím že by tu informaci uvítalo více lidí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2008 22:26:29, Pavel) Chápu Šárku,že to nechce napsat.Ohrozila by toho co jí to řekl!Rozhodnutí NSZ by mělo být už na MIPP a když to dopadlo dobře tak nám ho ukážou. Já se půjdu zeptat!Podle toho zaplatím školné. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2008 19:18:37, lill) no podle informace ze školy (volalo se tam) NSZ nevydalo žádný papír s vyjádřením a ani prý vydávat nebude, něco prý rozeslalo MSMT na školy ohledně nostrifikací diplomů z MIPP...... takže opět neúplné informace reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2008 09:13:39, Carka) to vypada jako kdyz tu ma nekdo zarucene info a sam se vsude chlubi magisterskym vzdelanim z teto skoly.. asi by to chtelo ji pozvat a videt ji nazivo.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2008 11:12:18, Pavel) NSZ, ale vydá rozhodnutí, vydat musí!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2008 19:50:06, Gábina) Nevíte něco nového o rozhodnutí NSZ, ve škole to nemají a mít nebudou?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2008 09:11:37, lill) Bohužel, zkoušeli jsme se opět dotazovat ve škole...,ale zase neúspěšně. Pak by mne tedy zajímalo kde někteří jedinci "vzali" to rozhodnutí, když prý opravdu nic vydáno nebylo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2008 15:36:54, petra) mohl by mi někdo říct jak to tedy s tou nostrifikací opravdu je?zaplatila jsem školné a v pondělí mám podepsat smlouvu.:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2008 16:55:10, george) No to asi nebyl nejstastnejsi krok. Fakt nechapu proc nejdete na skolu se statnim souhlasem. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 18:35:57, george) Tak v tom pripade jsou dve moznosti. Bud to bude ZCU nostrifikovat, a v tom pripade riskuji vlastni akreditaci na cervnovem zasedani akreditacni komise, nebo se na MIPP vykaslou a budou mit aspon vlastni klidek. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 22:12:08, martin) ..ahoj...klasická česká panika, co takhle si nastudovat příslušný právní normy včetně mezinárodních, zejména ( ehm )..a george, většího vola jsem dlouho nečetl... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2008 07:31:45, ales) To: Martin. George neni zas tak mimo. Co se tyce MIPP, tak to jiste neni skola ktera by mela klasicke atributy VS, coz je napr. vyzkum, odpovidajici grantova a publikacni cinnost svych vyucujicich. O ceskou akreditaci se pokouseli, ale nebyla jim udelena, coz je dukaz toho, ze tato skola nema ani na bakalarsky stupen studia.

    Pravo je velmi konzervativni obor, a pravnici si nenechaji mezi sebe pustit kdo nejde z "elitnich" skol jako UK nebo MU a jim podobnym. Nostrifikovat diplom z MUPP nemuze nikdo v CR, nebot zadna skola neuci pravo Ukrajiny, jak poznamenala zprava z Advokatni komory, ktera tento akt shledala nicotnym.

    Taky je pravda, ze ZCU ma jenom podminene prodlouzenou akreditaci v oboru pravo, takze bude zajimave, co jim ke kauze MUPP rekne akreditacni komise. Necekam, ze by jim takove jednani posvetili. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2008 07:48:17, Lenka) Ať je to jak chce, tak by se měla vyjasnit ta kauza s NSZ a jak je to s tou nostrifikací. Je to minimálně nefér plést lidi, kteří by se tam snad chtěli hlásit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2010 23:40:57, Michal) docela by mě zajímalo, jaká je současná situace. reagovat zde
    Email: felda.mseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. mipp - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  2. MIPP - Informace o studiu
  3. MIPP - Informace o studiu
  4. Mipp definitivně přišel o udělovaní Nostrifikace - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  5. jak to také vypadá na MIPP v Praze - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  6. MIPP má Nostrifikaci v Olomouci a Praze na PF UK - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  7. MIPP - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.