VŠE Arts management

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.03.2008 17:05:31, Honza, zhlédnuto: 9711x, reakcí celkem: 26Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nehlásí se někdo z vás na VŠE, obor Arts management? Kdyžtak se ozvěte, rád poznám budoucí potenciální spolužáky... :) Honza

Email: honzaa86seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2008 23:56:11, sarka) ahoj honzi..no jo hlasim, ale jestli budu budouci spoluzak, tak to si netroufam rict..treba muzes poradit jak toho docilit..:)a kdyztak se tesim..:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2008 08:34:04, Honza) Ahoj, no ono to určitě dobře dopadne.... :) Z čeho se připravuješ? Kdyžtak se můžeš ozvat na můj mail... Zatím.. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2008 15:29:12, marta) Ahoj, ja se tam hlasim taky, nejake info?:D reagovat zde
    Email: martinaxyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2008 16:04:04, al) info je takové že letos bude obrovský nával na tento obor... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2008 23:15:20, m) zdravím budoucí studenty arts managementu, já tento obor studuju a mel jsem stestí, že ho otevírali minulý rok a přihlášilo se pouze 250 lidí, ale nechci vás nějak stresovat, ale tehle rok se přihlásilo cca 800 - 900 lidí nebo nějak tak a berou jich 100. jinak kdo se dostane, určitě nebude litovat :), už se tady pro vás chystá i nějaká akce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2008 14:45:57, Niky) Ahojky...chodím to třeťáku na obchodku a už teďka jsem vystreslá, kam půjdu. Myslela jsem, že Arts management bude v poho, ale nechci ani myslet na to, kolik lidiček se bude hlásit příští rok... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 13:23:08, clione) Čauky, taky se hlásim. Myslim, že berou jen 50, ne? Ale 100 by bylo super:). Připravujete se nějak? Já sice z vv maturovala, ale to mi asi moc nestačí, co..? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2008 16:24:57, Martin) tak jak dopadly přijímačky??S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2008 13:49:57, Kiki) ahoj ja se letos taky dostala na arts managera ale jeste budu vybirat mezi vice skolami..nemuzu se rozhodnout ale tenhle obor se mi libi nejvic :) jenze netusim co od toho cekat a hlavne me nebavi matika tak nevim jestli bych to tu nejak prekousla..ale jinak se moc tesim na nove potencialni spoluzaky :)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2008 15:02:45, J.) To Kiki: Arts management je jediný obor VŠE, kde matika NENÍ :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 08:40:56, m.) Kolik máte bodů??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 14:18:39, Kiki) To J.: Ja prave slysela ze je tam matika uplne normalne..a ze prej hlavne celej prvak na VSE se uci vsichni uplne to samy..tak ja uz fakt nevim cemu verit :) ale kdyby tam nebyla matika tak je to obrovsky bod k dobru juhuu :):D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 15:10:55, J.) To Kiki: to je sice pravda, že včichni mají nejdřív na 90% stejný rozvrh, ale AM je trochu výjimka - je to trochu jinak i s jazykama, od začátku po celých šest semestrů je tam povinná Aj pro AM (a na ostatních už v pátým semestru jazyk mít nemusíš):)...studovala to má spolubydla z koleje a šla právě na tenhle obor, páč matika jí zrovna nešla :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 18:09:43, To J.) Tak to dik :) ja jen doufam ze ta anglina nebude nic silenyho..chtela sem puvodne nekam kde neni hlavne matika a cizi jazyk ale to se zrovna az tak moc vybrat neda mam prave jeste prava ale tohle se mi libi vic..nesnasim uceni se hromady veci nazpamet totiz :( a byla spolubydlici aspon spokojena? :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 21:13:51, J.) To Kiki: No nelitovala výběru :)
    tak good luck :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 14:40:53, vl.) to m. : Já mám 174... Kolik stačí k přijetí? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 20:08:40, Tragedie v JZD) vL: Pro arts manegement 141, jinak kdyz se podivas na www.prijimacky.vse.cz ,zadas rodne cislo tak ti to primo napise jestli jsi prijata a nebo ne, ale jsi reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 14:54:59, katka) tak kdo jdete 2.7. na zápis?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 15:17:52, iv.) ja jdu!;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 15:10:39, Ivana) ahoj ahoj,vy co jste se dostali, jak jste se pripravovali na prijimacky?stahla jsem si z webu VSE ukazkovy test z vseob. prehledu a celkem me to zaskociloS08 muzou tam dat fakt cokoliv:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2010 14:28:53, Tereza) Ahoj, chtěla bych se zeptat jak a z čeho jste se připravovali na přijímačky ze všeobecného přehledu? Jakožto loňská neúspěšná absolventka přijímacích zkoušek je chci letos znovu zkusit a důkladněji se připravit:) Děkuji za každé info! reagovat zde
    Email: T.Samalovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2010 14:41:34, Anna) Ahoj, taky bych chtěla na tento obor:) Jenom se právě trochu bojím, že se na ty příjímačky nedá nijak připravit...jak jste připravovali vy úspěšní?:-):-)Díky reagovat zde
      Email: ann.scentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.12.2010 11:02:51, joey) Ahoj, taky mne tenhle obor na VSE zaujal, ale podle toho jak vypadaj přijímačky, se na některý části asi moc připravit nedá. Nemáte přesto někdo tip jak se připravit na ty části, na které to jde? :) Díky moc! J. reagovat zde
    Email: j.oe.yseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2011 16:45:15, pavel) Ahoj vím že sem asi stopadesátý co se ptá, ale přesto prosím jestli by jste mi někdo nedal tip z čeho se připravit na test z angličtiny a všeobecný test. předem moc díky reagovat zde
      Email: semberapavelseznamcz, Web: semberapavel@seznam.cz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2012 12:51:45, Dominika) Ahoj, letos se také hlásím na arts nemohl by jsi mi poslat nějakou přípravu na přijímačky?:) nebo klidne kdokoliv:) nevím kde začít díky moc!:) reagovat zde
        Email: Soleil.noirseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2012 18:13:39, Lucka) Ahoj , tak jsi se dostala letos??:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Arts management na VSE - Ostatní
  2. Přijímačky na Arts Management - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Arts management - Ostatní
  4. Arts management navazujici - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. ODVOLÁNÍ-VŠE, Arts management - Ostatní
  6. Arts management VSE - Informace o studiu
  7. Arts Management - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. ARTS MANAGEMENT - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. ARTS MANAGEMENT VŠE - Informace o studiu
  10. VŠE - Arts Management vs. Mezinárodní vztahy a diplomacie - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.