VŠEM

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.04.2008 16:43:53, Alan, zhlédnuto: 398x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, je tu někdo kdo studoval VŠEM prezenční formu studia? rád bych věděl, jestli se to dá zvládat. Jestli má škola koleje, jaký mají učitelé přítup ke studentum a tak dále. Díka
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2011 20:06:13, Jirka) 1. Pokud jsem byl v prváku a kusu druháku, jako na distančnim, tak jsem si myslel že jenom hodpodářská politika je založená na doslovných odpovědích z učebnic. Fór je v to, že některý učebnice ani nemáš, protože ten, kdo hodnotí testy není ten co to přednáší..
    2. Jsem na projektovémm managemenetu, ale tam je třeba znát osobní pocit individua co to přednáší, a znásilnit to, co víte z praxe. Je jedno, jak co vedete, ale není jedno, komu šlápnete na ego když popíšete z praxe co víte. Musíte memorovat, Komenský je mrtev.
    3.Vzhledem k tomu, že licenci drží jiné osoby než jsou zapsané v registru jako představitelé VŠEM, je to asi pračka, nebo to je nemorální, nebo ať zrušej předměty o Etice.
    4. Jednoduchá kominikace tam není. Když použijete všechny možné vyhledavače, nevíte jestli máte odpovídat u závěreček jednu dobrou, nebo popsat co o tom víte, nebo co vlastně. Jo, a kdo kalibruje učitele? Pokaždý hodnotí jinej.
    5. Seminárky: Nechoďte na ně s něčím novým, šlápnete někomu na kuří oko. Mám mustr. Formát přes kopírák. Zadání je ověřit, zda student dokáže zpracovat téma. A potom, když Vám přednáší střihoun z praxe a práci vám opravuje personalista z hnojárny jako externista, ... máte to našlapaný pozorováním jak jsou ty zákoníci práce na ... tak Vás vohulí. A to přesto, že postivě sbíráte data, a neděláte práce ve stylu doktora Bendy, asi nejstaršího, služebně, poslance.
    6. Nemám to dostudovaný, a nezměním styl. Kašlu na to. Za komoušů a i teď. Nějak bude.
    7. Oni se mě pomstí, asi příjdu o práci. Neva, narazíte na dobrý učitele, i tam. Většina přednášek je dobrá. Pokud ovšem nepotkáte někoho, kdo zaměňuje víru ve svůj názor (subjektivita) za vzdělání, a nebo je to víkendovej pohodář, komu je osud studentů zcela u... bere jen prachy. Je to mix ale všude.
    7. Alma máter. Tak tohle to není.
    8. Pana nejvyššího jsem párkrát potkal. Mimo školu. V hotelech. Podle mě neví, co se ve škole děje. U nás by ho za to, že to neví, a ani nejeví zájem, nebo to nedokáže vědět, vyrazili.
    9. Závěr: pokud chcete se naučit věci nazpaměť, je to ideální instituce. To znamená, zeptejte se Vašich, pokud jste žadatelé o devizový příslib... Pokud ale nejste mainstream, jste v koukolu. Ovšem pokud nejste extra třída, tak nezvládnete i tvrdej vopruz vydejchat.
    10. No, ale poctivě: Dali mi šanci se to naučit, a naučili mě hodně. Takže: Podruhý ne. Pokud bych moh, ani poprvý. reagovat zde
    Email: davakratdvaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2008 16:48:54, katka) k VSEM je tady už dost diskuzí, podívej se tam.... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. prezenční forma na VSEM - Ostatní
  2. VŠEM - Ostatní
  3. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  4. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  5. MBA na VŠEM - Ostatní
  6. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  7. Studium na VŠEM od 20 000.- za školní rok?!! - Ostatní
  8. Organizace studia na VŠEM - Ostatní
  9. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy
  10. Zkušenost studenta z VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.