Ekonomka v Karviné

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.04.2008 20:34:13, Gábina, zhlédnuto: 458x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj je tady někdo kdo se hlásí do Karviné a dělal scio testy já jo a výsledek ubohý percentil 40S12 tak se pochlubte kolik máte ostatní.

Email: sunstormemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2008 20:22:05, Veronika) ahoj...ja sa tiez chcem dostat do Karvinej a mam taktiez ubohy percentil, takze nemusis byt smutna :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2008 20:28:07, Monule) se nebojte do Karvine vezmou kazdeho...horsi je se tam udrzet reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2008 21:05:45, Pajuška) Já se tam taky hlásim už jsem poslala certifikát, ale nevím kdy se dozvím jestli mě přijali, zda tam mám dojet v den přijímaček nevíte pls. někdo? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 06:01:35, vaila) Ahojky a na jaké obory, formu studia a jaký percentil máte?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 08:31:59, Simča) Ahoj já mám 79 a jdu na marketing a management. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 12:37:36, Veronika) a dal si niekto z vas obor firemni finance,to myslis vazne (Monula),ze je to tazke sa tam udrzat??Mas s tym vlastnu skusenost??
    Tiez by som rada vedela ci staci ak im poslem certifikat a oni mi uz len poslu domov o rozhodnuti ci ma beru alebo nie reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 16:57:13, Bara) Veronika: Problem je v tom, ze tam berou studenty s minimalnimi studijnimi predpoklady (percentil v OSP 25), studenti si pak mysli, ze kdyz je lehke prijeti, je i lehke se udrzet, studium tedy podceni. Nehlede na to, ze nemaji potrebne dovednosti - analyza a pochopeni textu, dedukce atd, tedy presne to, co se testuje v OSP. Poblem tedy neni ani tak ve skole, jako spis ve studentech. Prumerne inteligentni clovek schopny se ucit by to mel zvladnout v pohode (mluvim z vlastni zkusenosti). Nezapomninej, ze mit hodne studentu a kvalitnich absolventu je v zajmu skoly (dotace od statu, dobra povest skoly, poptavka po absolventech...) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 10:35:57, Domča) Tak do Karviné stačí zaslat certifikát a oni poté napíší dopis, že se máte 11.6. dostavit k zápisu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 12:08:09, Monule) Bara ma asi pravdu, ja jsem v prvaku a neudelala jsem Kvanta A...nevim cim to je ale na zacatku roku nas bylo 1500 prezencnich studentu a ted je nas 600 na konci roku.Kvanta, Mikro rozhodne nepodcenovat, nedalo to u nas nejvic lidi.hodne stesti;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. OPF v Karviné - Ostatní
  2. Koleje v Karviné - Ostatní
  3. Rozvrh na opf Karvine - Ostatní
  4. Jak je na tom Slezská univerzita v Karviné dnes? - Slezská univerzita v Opavě
  5. Privát v Karviné - Slezská univerzita v Opavě
  6. Hledáme ubytování v Karviné - Slezská univerzita v Opavě
  7. Nabízíme ubytování pro dva/ě studenty/ky v Karviné - Ubytování a stravování
  8. OPF Karviné - Ostatní
  9. Ubytování v Karviné - Ostatní
  10. Ekonomika podnikání v Karviné vs. VSRP v Opavě - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.