jak se tam dostat?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.05.2008 08:21:49, Varle, zhlédnuto: 2455x, reakcí celkem: 31Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekČus lidi! Chtěl bych se zeptat kolik je potřeba dostat v příjmačkách bodů aby mě přijali na zemědělku do prahy na ekonomickou fakultu. Každý mi říká že je to tam lehký, ale já fakt nevim. Takže dík za každou radu a odpověď.

Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2008 08:25:18, Milan) No já sem slyšel o nějakém revolučním konceptu nových testů S12 . Na škole si mnoho lidí stěžovalo, že k nám chodí žáci, kterí u nás nemají co dělat.

    Také dělám přijímací řízení na zemědělku, takže doufám, že to tak těžké nebude.

    S pozdravem
    Milan Houbal reagovat zde
    Email: milanhseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2008 08:46:43, Varle) počkej to to jako bude těžší jo? no to snad ne. Každý mi říkal že je to tam pohoda že se tam dostane každý. Moc jsem se právě na ty jejich příjmačky neučil tak to asi abych začal doufám že se tam dostanem lidi! reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2008 09:48:18, Lenka) Lidičky nestrašte, taky se tam chystám. Doufám, že ty přijímačky zvládnu. I když se přiznám, že zatím jsem tomu učení moc nedala :(. Nějak mi nezbývá čas, ale musím se začít učit. Mám hrůzu z matematiky. Na střední to učitel dost flákal, tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2008 20:36:55, Varle) Já na to taky více méně kašlu učim se ještě na další příjmačky a do toho ještě matura no hrůza děs. Matiku si taky moc nedávám. Na jakou jdeš fakultu? reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.05.2008 09:50:49, Lenka) Já se hlásím na ekonomku, ale dálkově. Mám děti a maturovala jsem loni - taky dálkové studium. O to je to učení teď horší. Ale štve mě, že na střední učitel tu matiku fakt flákal, a to učí taky na nějaké vejšce. To bych ráda viděla, co ty vysokoškoláky učí S04. Snad to nějak dopadne, ale mám tu brožuru k přijímačkám a zjišťuji, že jsem o polovině věcí nikdy ani neslyšela :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2008 10:09:14, Lenka) Lidičky, prosím vás. K přijímačkám si můžeme vzít matematické tabulky. Ale já je viděla naposledy na základce. Můžete mi sem prosím napsat nějaký odkaz, abych věděla, jaké tabulky si mám pořídit. Předem moc děkuji ;)S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2008 10:46:06, Radek) Lenka:
    mám tady před sebou své "tabulky", které jsem používal na střední škole.. už je to nějaký ten rok také.. ale člověka uklidní, že jsou to jen nová vydání tabulek které už jsou dávné - tady u těch je (c) Jiří Mikulčák 1988. Mám dotisk 3. vydání.
    název: Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy, Prometheus, ISBN 80-85849-84-4.
    obrázek jak vypadají najdeš třeba zde:
    www.sevt.cz/produkt/matematicke-fyzikalni-a-chemicke-tabulky-pro-stredni-skoly-10030505/
    daj reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2008 11:00:48, Radek) dají se objednat v různých internetových obchodech, nebo je mají ve všech knihkupectvích s učebnicemi. Měly by stát okolo 140 Kč. 206 stran.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2008 12:00:12, Lucka) Ahoj kámoška tam ted studuje,je v prváku a furt se učí,takže to asi procházka růžovým sadem nebude,neučí se jen ekonomické věci ale třeba i o chovu zvířat...,je tam prej i dost matematika reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2008 15:04:33, václav psota) to by mě taky zajímalo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2008 13:09:59, Lenka) JJ, je tam dost matiky, ale to se dá čekat, když je to ekonomka. O zvířatech se taky učí, ale snad prý jen v prváku. Přeci jen je to zemědělka, takže to se dalo čekat taky. Myslím, že zvládnout se to dá, ale nebude to škola pro totální flákače. Přeci jen je to vejška a navíc státní, takže si myslím, že tam nikdo nic zadarmo nedostane. Ale můžu vám říct, že já už se na to učení fakt těším. Teď je nejhorší a nejtěžší jen dostat se přes ty přijímačky S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2008 18:45:02, Varle) No to by mě právě zajímalo! Jak se tam dostat. Od svejch kamarádu co bydlí v praze jsem slyšel že "hnojárna" je fakt easy a každej se tam dostane. Teda já nevim ale když jsem viděl ty testy tak to asi fakt žádnej med nebude. reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2008 10:17:01, Lenka) Varle, fakt netuším, jak se tam dostat. Zkoušel to bratránek a ten se nedostal. Hlavně je tam strašně moc zájemců, takže to vážně nebude žádný med. Co jsem viděla testy, tak angličtina se mi zdá celkem v poho, o to je horší ta matika S12 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2008 18:39:25, Varle) Ta matika je fakt špatná no, sice mam tu knížku ale nějak to z toho nemůžu pochopit takže je mi celkem k ničemu. Jinak tu anglinu bych možná mohl dát tak na 70% nevim ale jestli to bude stačit. reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2008 19:53:11, mates) Těžký x složitý - to je dost individuální. Já jsem na CZU PEFce na oboru informatika a nějak moc těžký mi to nepřijde. Asi to taky bude tím, že jsem vystudoval sš v úžlabině. Kdo zná tak ví očem mluvím. Každopádně lidi co byli loni na čvut hlavně na FELu a těch je na infu fakt dost, říkají že je to procházka růžovým sadem. Zas třeba lidi z obchodek (ale i nějací z gymplů, což mě docela překvapilo) maj dost velký problémy s matikou.

    A co se týče těch zemědělskejch předmětů, tak jsou jen v prváku, takže to jen přežít. Je to zbytečnej voplus, ale v prvnim semestru mi stačilo se na to kouknout hodinku před zkouškou a jinak jsem to neviděl.S13
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2008 20:03:08, mates) Jo a ještě malej dodatek.

    Je to vysoká statní škola, takže to tak jednoduchý nebude ikdyž to trochu mohlo z mýhoo předchozího příspěvku vyznít. Na matiku jsem připravoval docela dost. Určitě je to ale mnohem lehčí než čvut, mff...

    Jestli chceš titul uplně zadarmo, tak si zaplat na nějaký soukromí vějšce. Co jsem slyšel tak je to fakt jen o penězich.

    Rozdíl je asi takovej:

    soukroma: chceš-naučíš se, nechceš-zaplatíšsi

    veřejná: CHceš-naučíš se, nechceš-vyhodí tě

    Pokud ale chceš se něco naučit na veřejný ušetříš spoustu peněz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 12:54:22, Varle) A jak je to tam s těma příjmačkama? Já chodim na obchodku. Ještě budu dělat příjmačky na VŠE tak se matiku docela drtim, ale spíš bych se chtěl zeptat jak je to s tim přijetím. Myslim jako kolik procent z těch testů musim mít aby mě vzali nebo jak to tam chodí s přijímáním. reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 13:36:29, Lenka) Tak to by mě taky zajímalo.
    Varle koukám, že ty už máš přijímačky celkem v kapse, když jdeš z obchodky a šrotíš se i na VŠE. Maturuješ z matiky? Chjo, já bych se tam tak strašně chtěla dostat, ale vypadá to dost beznadějně :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 18:39:45, Varle) Já a v kapse??? No vůbec prostě. Nematuruju z matiky sice chodim na doučko ale nevim jestli to zvládnu docela se toho fakt bojim. na tu vše se sice učim ale tam se nedostanu protože je tam v příjmačkách opravdu těžká ta angličtina. Neboj určitě nebudeš sama jestli se nedostaneš....já budu druhej;) reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2008 18:11:13, Katka) Ahoj lidi, přečetla jsem si vaše příspěvky na adresu ČZU. Přijímačky nejsou těžké, ale systém studia není úplně v pořádku. Na oboru PAA je matika těžká. Na oboru PAE je matika rozdělená do dvou semestrů, takže se neučíte vše najednou. Prvák je též ještě v pohodě pak už ne. Jsem ve třeťáku, pro nás zavedli systém. 2 týdny zkouškové, 14dní se učit na státnice a pak státnice. Mám zkoušky sice hotové, ale ke státnicím nás prošlo jen 30% proto už se uvažuje o změně. Jsme prostě pokusný králíci, pro vaše ročníky už by to mohli zrušit, a mohli byste dělat státnice až v září, jak tomu bylo vždycky. Nejlepší je jít na zemědělku a poptat se kolik lidí nemá Matiku, Mikroekonomii a Ekonomiku agrárního sektoru - ta zatím vede. Tak se mějte snad se vám bude na škole líbit. Ale jsem přesvědčená, že na "hnojárnu" změníte minimálně v druháku názor. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2008 12:13:40, Varle) Příjmačky teda nejsou těžké? Mě jde hlavně o to abych se na nějakou školu dostal. Nevíš kolik je potřeba udělat dobře procent abych se tam dostal? reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2008 13:26:19, petr) Nic proti, ale ja snad ani neznam skolu kde by se delaly statnice az v zari, ja taky delam statníce na konci cervna a do konce cervna je i zkouskove, takze na to naucit se na stanice a udelat tri zkousky mam taky jen cca 4 tydny.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2008 22:54:45, m) Proc by se nemohly delat statnice v zari? Aspon teda ty bakalarske - napriklad na Prirodvede UK si muzes vybrat, jestli chces obhajovat a delat zkousky na jare (tj. kveten/cerven) nebo na podzim (tj. v zari). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2008 10:41:42, petr) Tak tady ani nejde o to, ze by se statnice nedali delat az v zari ( i kdyz ja opravdu nikoho kdo je zari delal neznam), ale spis o to proc dela nekdo tak strasnou vedu z toho ze musi delat stanice v cervnu (kvetnu). Jako pokud se tri roky valim a prolizam z eckama tak prosim to by mozna ty dva mesice intezivniho sroceni k necemu byly, ale jinak je to zcela jedno... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2008 16:44:48, Varle) Nechci být nepříjemný, ale původní otázka zněla jestli by mi nědko mohl říct kolik potřebuju bodů abych se na zemědělku vůbec dostal tak bych velice odcenil kdyby mi někdo na to odpověděl jak se tam dostat a další informace ohledně přijetí. Předem dík... reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2008 19:58:36, Lenka) Jak na který obor, ale většinou to bývá mezi 50 - 55 body. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2008 08:02:30, Lenka) Ahoj Leni, díky za orientační informaci. A prosím tě, musí to být angličtina matika půl na půl, nebo můžu mít třeba 45 bodů angličtina a 10 bodů matika? S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2008 12:50:56, Varle) Děkuju moc za odpověd. Dohromady je sto bodů? Fakt moc díky přesně kvůli tomuhle jsem se tady ptal. Lol to je fakt sranda že až mi někdo dal odpověď. Díky!:D reagovat zde
    Email: urban.martincentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2008 16:13:21, Lenka) Před dvěmi roky to bylo tak, že musíš z každého mít minimálně 15 bodů a celkem mezi 50-55. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2008 16:14:04, Lenka) Jo a dohromady je maximum 100 bodů. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2009 21:26:29, Friend_one) Pokud vim tak problém není se tam dostat ale ůspěšně absolvovat. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jak se dostat na 1.LF-zubař - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Jak se dostat na psychologii - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Jak se dostat na PRF ZČU? - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Na jaké obory VŠ se dá lehce dostat? - Výběr vysoké školy
  5. Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Jak se dostat na pedagogickou fakultu UPOL - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. jak se dostat na UK práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Jak se dostat na Mediální studia? - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.