Státnice Bc. na UJAK Praha


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.05.2008 11:11:52, Iveta, zhlédnuto: 8817x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Za tři neděle dělám státnice na UJAKU Bc. Prosím prosím nemohl by mi někdo napsat své zkušenosti? Mají aspoň trochu lidský přístup? V komisi mám Irena Dolejší, Joža Spurný, Radim Chlad..ů Budu vděčná za jakoukoliv info - nervy začínají pracovatS15:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2008 11:15:21, Milan Míka) Ahoj. Já dělal Bc. státnice před dvěmi lety. Vzdělávání dospěůých.Vylosoval jsem si všechny otázky na jednou a po přípravě jsme začali obhajobou práce a potom jsem si mohl zvolit kterým předmětem začít. Musím říct, že přístup byl skvělej. Teď budu mít taky v komisi J. Spurného a o něm nic nevím. Tak to jsem Tě asi nepotěšil. Ahoj Milan reagovat zde
    Email: milanmikacentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2013 12:20:55, Karel) Potvrzuji, že s příspěvkem souhlasím. Na této katedře jsou fakt super učitelé. Doc. Jiří Víšek, Dr. Joža Spurný a Dr. Aleš Zoubek. SZZ zvládnete. Hlavně pan Spurný u státnic super. :) reagovat zde
      Email: karel.317centrumcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2013 21:28:11, Janka) Pravda. Státnice u nás nikdo neopakoval. :) I holky který na ně nic neuměly, tak prošly na nejhůř s dvojkama. Úžasní naši profesoři. S11S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2008 18:21:15, Iveta) Díky Milane za info, ještě by mě zajímalo, jestli komunikují, jestli pokládají otázky anebo jenom mlčí a čekají co z Tebe vypadne a nepomůžou ti. Jinak o Jožovi Sputném jsem zjistila, že je profesorem na Policejní akademii a zabývá se forenzní psychologií konkrétně psychologií výslechu. Doufám, že to nebude chtít nějak uplatńovat:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2008 09:00:10, zuz) Studuju Policejní akademii....Jožu Spurného jsem měla teď jako předsedu komise na obhajobu bakalářky...byl úžasnej. Je neuvěřitelně hodnej i u zkoušek, takže myslím, že u státnic bude taky super;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2008 16:51:31, Jiřka) Ahoj, J. Spurného jsem měla na psychologii a je to úúúžasný profesor. Žádný strach !!!!:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 12:55:56, sarka) budu mít stejné složení komise.Koukala jsem na net o každém vyučujícím jsem něco našla, akorát nic o Chladovi.Mám tady info, že nejdříve obhajuješ balakářku, takže čím déle mluvíš, tím více času zabiješ.Pak je dobré začít otázkou o které toho víš nejvíce. Jdu 3
    0.5.. Držím palce!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2012 13:12:38, Martina) A jak si zjistila koho máš v komisi. My se to snažili sehnat a nic. Neporadíš prosím, kde to zjistit. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2012 13:28:39, Martina) sorry už ***nu, já jsem se nepodívala na datum, jasně že v roce 2008 komisi byly známé
      reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Státnice - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Státnice v září -> mění se něco, když už začíná zimní semestr? - Informace o studiu
  3. VŠO Praha, Spálená 14 - Informace o studiu
  4. PROSÍM POMOC- VŠO PRAHA + UBYTOVÁNÍ V PRAZE - Informace o studiu
  5. Státnice i po překročení délky studia? - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. bakalář-státnice - Ostatní
  7. Státnice na MVES prezenční - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  8. UJAK - Andragogika PHD - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  9. státnice-hks czu, bakalar - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. státnice Bc. - Marketingová komunikace - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.