Metropolitní univerzita Praha

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.05.2008 20:18:53, Lenka, zhlédnuto: 3170x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,studujete někdo na Metropolitní univerzitě obor Veřejná správa?Prosím o nějaké informace,které se týkají náročnosti studia,uplatnění aj.Předem všem děkuji.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 20:36:46, John) Ahoj, čirou náhodou studuji na MUP obor Veřejná správa :D a je to fajn. Přednášející jsou kvalitní a škola má vysokou úroveň. Jsem velmi spokojen. Jinak co se týče zkoušek, tak je to různé u různých předmětů. Některé zkoušky jsou náročné a některé zas méně, ale tak je to všude. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 21:31:50, Petra) ahoj Jane,
    muzu se Te zeptat? jak je na tom MUP s prijetim/neprijetim? jsou tam i nejaki prijimaci pohovory? moc krat diky ;) reagovat zde
    Email: moicoccinelleyahoofr
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 21:41:29, John) Záleží na jak, který obor - viz. stránky www.mup.cz, např. já (veřejná správa) jsem dělal akorát test z angličtiny, který slouží více méně jen jako rozřazovací test. Měli by přijmout všechny, ale vážně nevím jak to bude letos. Nejspíš vemou zase všechny, ale očekává se rekordní nárůst přihlášek, takže kdo ví ... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 21:50:26, Petra) jo, jasne.. to jsem slysela, ze anj akorat jako rozrazovaci.. a co to znamena rekorni narust prihlasek? jsem se lekla tedka.. S15 nevis jak je to s ujak, nebo vso? premyslim i nad tima.. diky mockrat vazne, si hodny :) reagovat zde
    Email: moicoccinelleyahoofr
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 21:51:51, Lenka) John - díky moc za informace.Ještě se ti poptam,jestli studuješ denně nebo dálkově a jestli přímo v Praze,nebo na jiných pobočkách? Já mam zájem o Plzeň a právě mi současná situace dovoluje dálkově.Tak mam obavu,jestli se to dá zvládnout. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 22:13:45, John) Veřejnou správu studuji na MUP v Praze a prezenčně. O kombinované formě moc informací nemám, ale studuje jí poměrně dost lidstva, takže se to zřejmě dá. :D
    Já když jsem se rozhodoval jestli jít na MUP (tehdy ještě VŠVSMV), tak mě přesvědčil univerzitní status, počet studentů, zázemí, kvalita vyučujících a reference. Samozřejmě, že jsem vybíral podle oboru - právo nebo právní specializace (tudíž ujak ani vso nepřpadali v úvahu) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2008 07:22:07, Lenka) Tak myslíš,že je to dobrá volba? Mně taky tato škola zaujala, tak to určitě zkusim, buď to půjde nebo ne, ale za zkoušku se nic nedá.Nevíš, ještě jaká procentuelní úspěšnost dokončení? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2008 16:20:23, John) Myslim si, že je to dobrá volba i investice ;) Já rozhodně nelituji, ale samozřejmě záleží jen na tobě. Jestli můžeš, tak si do školy někdy zajdi a obhlídni si to. Znám dokonce některé uchazeče, kteří u nás navštívili pár přednášek jen pro to, aby si udělali vlastní obrázek o škole. Úspěšnost dokončení neznám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 07:19:33, Lenka) Tak fajn, myslim, že jsem byla rozhodnutá ještě před tim,než jsem se dotazovala,ale je dobré slyšet názory i studujících. Díky za informace a přeji úspěchy ve studiu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 13:22:13, Háta) Neví prosím někdo, jak je to s financováním studia, pokud bych navstevovala kom. studium? Platí se celý naroráz nebo stací jen vzdy semestr dopredu? A zaplatit se musí celá částka najednou nebo lze na 2 x. Děkuju.S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2008 16:23:24, Venca) Muže se platit dvakrat do roka. Den splatnosti je vždycky před semestrem reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2008 07:37:50, Iva) Ahojky lidičky, kdo studuje na Metropolitní univerzite, může mi písnout, jak probíhají zkoušky na dálkovém studiu - Veřejné správy? Díky moc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2008 21:53:42, busby) Chci se zeptat jake je uplatneni absolventa tohoto oboru. Predem dekuji za odpoved:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 10:08:12, John) to busby: http://www.mup.cz/show_clanek.php?lang=cs&pobocka=pha&id=65&clanek=32&Typ=FIX reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Metropolitní univerzita Praha - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  2. Slezská univerzita v Opavě - Slezská univerzita v Opavě
  3. Metropolitní Univerzita Praha - Náročnost, kolektiv atp - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Metropolitní univerzita - Ostatní
  5. MUP (Metropolitní univerzita Praha) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  6. Metropolitní univerzita Praha - Ostatní
  7. Slezská univerzita v Opavě, CŽV - VSRP - Informace o studiu
  8. ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA - PROVOZNĚ EKONOMICKÁ FAKULTA - studium na konzultačních střediscích - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Ambis vs. Metropolitní univerzita Praha - Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s.
  10. Ekonomka Praha - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.