BIBS - recenze


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.05.2008 13:13:41, Vitek, zhlédnuto: 31970x, reakcí celkem: 105Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekBIBS - Brno International Business School nedoporučuji. Byl jsem tam na dni otevřených dveřích. Nabízí sice magisterský program pro absolventy VOŠ, ale trvá to 3 roky a pak dostanete pouze titul MSc. nikoliv Mgr. nebo Ing.. Navíc se platí školné cca 55 000 Kč za rok + učebnice, pomůcky.

Email: greatwitseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2015 15:19:08, Martin) Dovolím si nesouhlasit. Škola má/měla celkem přes 7000 studentů, to že má jen 3 učebny na své brněnské pobočce není důležité, všechny přednášky probíhají v pronajatých učebnách Mendelovy univerzity, nebo jinde, podle velikosti skupin. Vždy se navíc nerozdíl od ostatních škol vyznačovala tím, že striktně dodržovala pravidla, která si ani sama určovat nemůže, vše kontrolují partnerské školy z Anglie, to že dá někomu slevu je jen věc dobré vůle.
    Nechci tady jen chválit, má i své chyby, ale nelíbí se mi tu, že se tu nemluví pravda a poté jsou lidé, kteří to tu čtou mystifikováni. reagovat zde
    Email: comarecentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2015 11:17:46, Lenule) Ne, není. Pověst školy je dost hrozná, kvalita dle všeho mizerná. A je to jen maličká "vysoká škola", má jen pár tříd v domě nad DM drogerií a obchodem Vietnamců... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2015 05:54:32, Maria) Ahoj, z te diskuze nejsem moc moudra, jeden rika to, druhy zas tohle. Mne prijde bibs jako solidni skola, maji zazemi, dobre lektory, nevim v cem je problem. Zrovna ted maji dokonce soutez o stipendium, tak premyslim ze se na to dam. http://get-on-board.bibs.cz/tipnete-si-a-vyhrajte-stipendium/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2015 16:04:39, Jana) Kdo uvazuje o studii jako ,,starsi,, clovek, tak si myslim ze dobra skola. Ale pro ty, kteri mirite jednou i za hranice atd. TEXT Jsem v Anglii, a studium jsem prerusila. Ted planuji jit na universitu zde, myslela jsem jak mi pomuze to, ze jsem studovala Bc. and BA Hons, ale prdlacky. Samozdrejme, kdyz jste teprve zajemce, tak to vam ti lide, ani nemam slusneho pojmenovani pro ne, navykladaji cokoliv. Tak skutecnost je takova, ze pri podpisu smlouvy o preruseni, mi sdelili ze mam dva roky na obnoveni. Po 14 mesicich mi poslalai email, ze je modul prerusen, tak jsem tam volala, a oznamili mi dva lide, ze uz bohuzel nemohu pokracovat ve studiu BA Hons ale v ceskem bakalari mohu nadale pokracovat, byla jsem nastvana ale budiz, stejne jsem si chtela jen dokoncit moduly pro prijeti zde v Anglii.
    Dnes jsem opet volala, uz s jinou osobou nez minule. Ale se slecnou co mi napsala v emailu to same, co mi rekli pred tim, ze v Bc mohu nadale pokracovat. Tak tato slecna mi rekla, ze to jen proste spatne napsala, ze obnoveni znamena nastoupit do noveho rocniku, ale ze me vyjsou vstric, ze jsou velice benevolentni v techto vecech a da mi slevu na ten dalsi rocnik :D:D:D
    Proste banda ktera se snazi z vas vytehnout co nejvice penez a urcuje si pravidla jak je ji libo!
    TEXT TEXT Rozhodne nedoporucuji jit studovat na tuto skolu!! reagovat zde
    Email: kirsovajanaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2015 11:46:11, Miroslav) Vždycky záleží na každém, jak ke studiu přistoupí, studenti se mohou sami vzdělávat v rámci doporučené literatury, zapojovat do dobrovolných projektů nad rámec studia, účastnit se stáží a workshopů.. není to jen o tom, že se násilím studentům vlijí znalosti do hlavy. I ze soukromé školy může vzejít odborník. reagovat zde
    Web: http://get-on-board.bibs.cz/


Podobné příspěvky:
  1. MSc na BIBS co dál? - Výběr vysoké školy
  2. Po studiu na BIBS - LIGS, CEMI či jiná soukromá škola? - Výběr vysoké školy
  3. BIBS otevírá MSc program v angličtině - Brno International Business School
  4. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy
  5. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. Recenze VŠEM - Ostatní
  7. recenze ujak - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  8. Recenze VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  9. BIBS MSC. Ekonomika a management - Brno International Business School
  10. VŠEM - recenze - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.