Jak otisknout článek

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.05.2008 13:22:56, Míša, zhlédnuto: 103x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, potřebovala bych radu jak dostat na jednu akci hipoterapeutického centra novináře. Jedná se o ranč v Hlučíně, kde se bude konat dětský den a potřebovali bychom, aby se o této záslužné činnosti pro nemocné děti, kterým se tam lidé věnují dozvěděla veřejnost. Pokud mátě známé novináře či nějaký tip, budu ráda za každou pomoc.

Email: michelle_kemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 16:51:35, Lada) Co kdybys napsala clanek sama a pak ho nabidla novinam k otisknuti? Vetsinou to takhle funguje bez problemu. Obejdi nejake ragionalni noviny a nabidni jim, zda by nechteli o te akci napsat clanek, popr. ze ho napises a dodas, jestli by ho mohli vytisknout. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 21:10:51, trocha aktivity...) A co třeba oslovit několik deníků / televizí / rádií s touto prosbou? Třeba se nechytnou ty celostátní, ale místní by mohly, ne? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 21:28:13, Míša) Místní deníky už jsem oslovila, ale zatím bez odezvy. Nejsem totiž novinář a ani jejich dopisovatel:( ono jde hlavně o to, že je to v neděli a to se moc lidem nikam nechce a ještě, když nemáš známosti... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 21:46:47, honza) No ja nevim, ale podle me jsou v tomhle novinari dost ochotni (zejmena z regionalnich deniku), jeste bych pockal. Podle me se ozvou, mi jsme onehda taky meli jednu akci kam jsem vycemene s hecu pozvali novinare a dorazila nakonec i televize. Mozna jim zkusit napsat jeste jednou no, kdyz se neozvou a nebo rovnou zavolat. Oni totiz stejne vecinou nemaji o cem psat.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 22:14:17, Míša) TO HONZA: a Honzo můžes mi prosím napsat nějaké kontakty na mail na ty lidi z novin a televize co přišli? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2008 22:15:34, schenni) No, asi ti neporadím, jak je tam dostat... ale i kdyby se tam neobjevili, neházej flintu do žita a pošli jim po akci tiskovou zprávu, třeba i s nějakou fotkou... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 10:43:27, Radka) S tímhle sice zkušenost nemám, ale napadla mě jedna věc.
    Co kdybys dala nějakou reklamu na web města nebo kraje?
    Určitě by ti tam vyšli vstříc.
    Taky by asi nebylo od věci, kdyby se po městě vyvěsily nějaké plakáty, či tak něco....
    Přeju co možná největší návštěvnost.
    :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 11:43:10, Tom) Je to samozřejmě případ od případu, ale s místními okresními novinami mám dobrou zkušenost: email jsem našel v tiráži, poslal jim jen oznámení a oni to téměř bez úpravy přetiskli.
    Myslím že podobné je to všude. Někoho přilákat k návštěvě bude složitější, ale vlastní článek má docela vysokou naději k otištění. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 12:14:14, honza) No kontak bych ti klidne poskytnul, ale jaksi jsem z uplne jineho kraje takze by ti asi moc nepomoh. Ale klidne napist treba primo do MFdnes (samozrejme do dane regionalni radakce) na netu neni problem najit kontak. On je jen problem jim vystevlit, ze to nedelate primo jako reklamu na ten ranc. Nevim kdy ta akce je, takze tezko rict kolik mas jeste castu, ale mi jim psali jen cca tyden dopredu a ozvali se jen nekreti tak den predem, nicme nakonec dorazili vsichni, i ti co se neozvali. Takze bych byl celkem vklidu. A jinak jak uz pisou jini, kdyz by nedorazili tak neco sepiste, mozna i nafote a poslete jim to... reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.