Dodatečné maturitní vysvědčení

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.05.2008 09:43:34, Lea, zhlédnuto: 3369x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, mohl byste mi někdo poradit, jestli se dají na nějaké školy dělat přijímačky, když budu mít maturitní vysvědčení až v září? Do Prahy, kam sem měla přihlášky to nelze. Tak kdybyste někdo věděl o nějaké VŠ nebo VOŠ, tak budu ráda, za každou radu. Děkuju!

Email: zemanova.zuzanaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 11:44:39, Tom) To je divný že to nejde?
    V Hradci na UHK to myslím jde. Chtějí ho vidět až při zápisu, a ten je v září. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2010 18:58:44, S!dlo) Máte někdo o této problematice novinky? Čeká mě maturita až v září a rád bych se někam přihlásil. Na studijním ČVUT strojní mi řekli, že akademický rok začíná 21.9., takže je pozdě dát dodatečné mat. vysvědčení až 15.9. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 12:08:12, Lea) Tome moc děkuju! Zkusím napsat na studijní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 13:07:01, lalalalalalalala) Je to fakt různé, třeba já do Plzně musím mít oveřenou kopii maturitního vysvědčení už k přijímačkám, do Prahy rovněž, jinak mě zkoušky nenechají udělat. Do Brna stačí maturitní vysvědčení až k zápisu, ale zápis je už v červnu. Je to spíš v tom, že univerzity, které mají dost zájmeců ti nevyjdou vstříc, proč by měli, vždyť dneska opakuje maturitu v září jen málokdo a oni chtějí přeci ty nejlepší, ne žádný propadlíky :) U menších univerzit je ten přístup mnohem lepší reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 18:52:17, Elis) Držím palce. Možná by se lalalalala měla zamyslet. Ne každý, kdo dělá maturitu v září musí být propadlík a lajdák na učení. Znám pár lidí, co maturitu v září dělali ze zdravotních důvodů a nebo i kvůli dalšímu vzdělání. Třeba byli v zahraničí. Kamarádka odkládala maturitu kvůli státnici z angličtiny ( dělala už tu vyšší úroveň). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 19:08:18, karol) elis. zase bych nepřeháněla, kámoška má letos známky 1, 2, 2 a 5 a jde v září, jediná otázka z chem, kteou se už nestihla naučit a je to, jde i o učitele, když nepřivřou oko, nenechala ji ani odbočit, že by to okecala na něčem jiném, a to měla celé 4 roky z chem 1 a 2x 2, takže s tím lajdáctvím..taky ted nemůže na vysokou kam chtěla.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 19:09:12, karol) teda to bylo určené lalalala ne elis.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 20:04:06, Lea) Já myslím, že původní otázka zněla jinak a ne proč člověk neudělal maturitu. Elis já prostě měla smůlu, jako tvoje kamarádka, ale to je každého boj. Závidím všem, kteří to mají už teď. Ale já nejsem žádný flákač, který se neučil. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 22:19:08, Tomáš) No, zjednodušeně řečeno, tam kde je velký zájem si v září nevrzneš a tam, kde není tě rádi přijmou. Kámoš taky neměl u matury moc štěstí a dal ji až v září, takže na ekonomce měl smůlu, ale na čvut byli rádi.S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 09:46:53, Lex) zajímavé info. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 13:25:59, Mahtiel) Spolužačka z gymplu byla podmíněčně přijata do Liberce na TU na peďák, v září maturitu udělala a bylo to v poho- bylo to ale před 6 lety. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 15:43:36, Elis) Leo, tak věřím, že něco najdeš. Některé VOŠ nabízí volné kapacity i září. Je důležité se ptát na studijním oddělení a klidně rozhodit i sítě po kamarádech, třeba zrovna oni budou mít ve studijní skupině volno. ;)Některé obory ještě mohou získat akreditaci na nějaký obor v červnu nebo červenci a budou dělat ještě přijímací zkoušky. Jinak se podívej na stránky škol a oborů, které by Tě zajímaly. Někde už mají informace o druhém kole. Určitě to nevzdávej. Jestli nejsi úplný S09flákač a jak jsem četla tak nejsi, tak se snad něco objeví. Důležité je, aby jsi to v září zvládla. Buď hlavně v klidu. Dej si nějaký čas volno a pak se do toho naplno dej. Budu ráda, když napíšeš, jestli něco vyšlo.:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 23:14:29, Lea) Elis, děkuju za podporu. V září to určitě zvládnu a budu něco hledat. Teď už vím o dvou školách, na jedné je to s přijímačkama a na druhé ne. Jestli se můžu zeptat, co ty děláš za školu? Ještě jednou moc díky.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2010 13:08:32, Petra) Mám úplně ten samý problém :-( a taky nemůžu nic najít :-( jedině něajký ty VOŠ... :-( taky nejsem flákač ale prostě špatná otázka.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. body za maturitni vysvedceni FSV - Ostatní
  2. dotaz ohledně potvrzení maturitního vysvedčení - Ostatní
  3. Předložení maturitního vysvědčení na LF - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Písemná maturitní zkouška v září na FPH - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. úředně ověřené vysvědčení - Informace o studiu
  6. Anketa - maturitní práce - Ostatní
  7. žádost o dodatečné dodání diplomu - Informace o studiu
  8. VŠE: dodání kopie maturitního vysvědčení - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Zpracované maturitní otázky - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.