architektura?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.05.2008 22:16:24, markéta, zhlédnuto: 999x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekzdravím všechny, chtěla by jsem se zeptat těch co studují či studovali architekturu jaky to je? rozhoduji se mezi nekolika obory ale zatím jeste o nich nemám moc informaci nejvíce me ale zajulo studium architektury, chtela by sem se zeptat jste spokojeni,je to těšká škola, vaše dojmi, informace, askon ve stručnosti, děkuji budu vděčná :-)

Email: merry.scentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2008 11:50:10, Mil) můj přítel chodí na architekturu a má toho celkem dost, samé rýsování...není to moc lehké, budeš muset zatnout zuby, pokud to chceš dělat!!tak hodně štěstí...:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2008 14:20:55, Pavel) No mam nekolik pratel na architekture a pokud nejsi do architektury blazen tak tu skolu neudelas (teda pokud studujes na architekt. fakulte, a ne na nejakych tech prapodivnych oborech na stavebce)....kamoska travi hodiny nad tvrourbou kdejakych modelu, porad se jezdim nekam na neco divat, cte casopisi o architekture a studuje :) i kdyz samozrejme, ze nejaky volny cas ma to zas jo. Nicmene kamos co do toho tak zazrany nebyl (taky se rozhodoval mezi vic oborama) tak po roce a pul studium vzdal..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2008 18:13:23, Miel) Loni jsem se dostala na architekturu na ČVUT na fakultu architektury a fakt, že jsem uspěla, beru jako největší pohromu ve svém životě. Pokud máš opravdu pevné nervy a zájem o architekturu, tak do toho jdi. Pokud jsi nejsi jistá, pak to raději zvaž. Budeš trávit hodiny nad rysy, které se ti budou s velkou pravidelností vracet k přepracování za každou maličkost. Ani nemluvím o tom, že dostat zápočet z deskriptivy je skoro nemožné, volného času taky není moc. Já osobně bych ČVUT nedoporučovala, výuka nemá valnou úroveň, a vzhledem k tomu, že zkrátili dobu studia ze 6 na 5 let, tak je člověk pořád ve stresu a nestíhá.S05 S05S05 reagovat zde
    Email: miel.joplinseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2008 21:19:39, D.B.) Můžu potvrdit, co je napsané výš, po roce odcházím z architektury. Škola mě bavila, ale nežila jsem tím, nebyl to vysněný obor. Času je opravdu dost málo a i tak se ti vyplatí, když ho zasvětíš zase něčemu z architektury;). Druhý, třetí semestr je opravdu krizový, znám víc lidí, co toho nechali a podotýkám, ne proto, že by škola byla těžká (nejlehčí taky není), ale protože si uvědomili, že nestačí aby tě to bavilo, ale že tím musíš žít...jestli váháš tak od toho, jestli mohu radit. Já vím, že by mě to bavilo, ale nejsem ochotna tomu obětovat spoustu jiných koníčků a že jich není málo. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.10.2010 18:43:29, Luciš) Ahoj, práve sem na FA VUT nastoupila, sla jsem tam, protoze jsem mela zta to, ze me to bude bavit. Ale jelikoz mozna patrim k tem vnimavejsim, uz asi 3 tydny citim to, co je zde napsane od vas vsech - ze asi nebude stacit aby me to bavilo. Ze bych tim musela zit. Jsem z toho docela spatna, tak to jeste zkusim vydrzet, a uvidim, co dal..
      Chci se zeptat, vy, co pisete, ze jste z architektury odesli - co nyni delate? =)

      Diky za odpoved, L. reagovat zde
      Email: zirafka.srocentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2011 18:03:58, L) Letoj jsem se dostala na architekturu na VUT řeknu Vám je to děs běs a myslím že tímto zkouškovým to rychle ukončím. Už asi v polovině semestru ze mě opadlo nadšení, ale říkal jsem si že to přejde. Architektura z počátku není vůbec o architektuře a semestr byl náročný asi jako 10 gymplu najednou. To že mám teď i nějaké zdravotní komplikace zhubla jsem asi 6 kg a nespala jsem pořádně ani nevím kdy. Studium na architektuře nedoporučuji to že jsem se na architekturu dostala považuji za prokletí. Člověk nevede vůbec normální život a myslím že ani při studiu vést nikdy nebude. Není to tady ani o architektuře jako o stavářině takže stavři t ozvládnou levou zadní. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Architektura? - Výběr vysoké školy
  2. UMPRUM- Architektura - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. architektura a MFF ??? vržda?? - Ostatní
  4. Medicína nebo architektura? Spěchá. - Výběr vysoké školy
  5. architektura - Informace o studiu
  6. architektura - Ostatní
  7. Fakulta architektury X Fakulta stavební- Architektura pozemních staveb - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.