Asistent pedagoga

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.06.2008 08:07:52, katka, zhlédnuto: 852x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidičky, slyšela jsem o ročním kurzu ASISTENT PODAGOGA. Ví někdo, co tahle funkce obnáší, co člověk po tom kurzu může dělat? Slyšela jsem, že může i učit, je to pravda? To se mi moc nezdá... A nevíte, jaký asi může mít ten asistent pedagoga palt? :-) Díkas za odpovědi, mějte se good :-)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 08:08:57, katka) Myslela jsem samozřejmě, jaký může mít PLAT :-) Chybička se vloudila:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 08:28:30, bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb) no jako na vysokych skolach maji asistenty, ale tam ti rocni kurz urco stacit nebude. A ze by nekde na stredni nebo na zakladce meli ucitele sve asistenty? O tom jsem neslysela. Takze spis nez o plat bych se zajimala o uplatneni :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 08:33:55, katka) Ne ne, asistenti pedagoga jsou na základních školách... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 08:38:41, katka) Jak to chápu já, tak funkce Asistent pedagoga není přesně to, co si pod tím lidé představí... Myslím, že to není člověk, který "pomáhá" učiteli. Měl by to být někdo, kdo se ve škole stará o děti s problémovým chováním nebo tak něco... :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 08:50:21, ála) tak by to neměl být asistent pedagoga ty jsou opravdu na VŠ a většinou vedou cvíčka se studenty... a to co myslíš ty by měl být normálně výchovný poradce reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 09:51:03, Gianna) koukni na tohle:http://www.mpsv.cz/cs/1084 tam je to popsaný... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 20:25:13, Monika) Ahoj, asistent pedagoga patří dle zákona 563/2004 mezi pedagogické pracovníky. Jaké má mít vzdělání, najdeš v tomto zákoně. Obecně pomáhá při výuce žákovi, který má určité problémy (zdravotní postižení...), řídí se pokyny třídního učitele. Kurzy pro asistenty pedagoga zajišťují různé neziskové organizace, VŠ (celoživotní vzdělávání). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 21:25:15, Elis) Jak moc mohou asistenti zasahovat do pedagogického procesu (výuky učitele)záleží na jejich dosaženém vzdělání ale i na tom, u jakého jedince asistují. Jinak více najdeš opravdu v tom zákoně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2008 10:11:52, Hanka) jak pise Monika je to clovek, ktery pomaha pri vyuce postizenym detem. Predpokladam ze ani plat nebude moc vysoky, jedna se totiz o grantove mista. Lidi to delaji bud jako momoc bliznimu, nebo proto, ze se u toho nenadres a jsi celkem brzy doma:-) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. OSU - radiologicky asistent - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Radiologický asistent - Masarykova univerzita
  3. Radiologický asistent - Informace o studiu
  4. ČVUT - FBMI - Radiologický Asistent - České vysoké učení technické v Praze
  5. Radiologický asistent UPCE nebo OSU? - Informace o studiu
  6. Radiologicky asistent MUNIxUPOL - Informace o studiu
  7. Radiologický asistent - Západočeská univerzita v Plzni
  8. LF MUNI Radiologický asistent X Optika a optometrie - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.