zkušenosti s SC&C

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.06.2008 14:13:56, Katka, zhlédnuto: 934x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
nemáte někdo zkušenosti s prací u SC&C - výzkumy přes počítač? Díky moc!:)

Email: catherinpseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2008 18:21:32, Martina) Ahoj, já u nich pracovala několikrát... záleží na tom, na koho narazíš a co budeš dělat... někteří lidé jsou tam super. milý, usměvavý, vstřícní apod... ale pak tam jsou i přesně opační... pokud bys měla nějaký otázky, tak kdyžtak napiš, ráda ti poradím :) reagovat zde
    Email: missis983hotmailcom, ICQ: 390967222
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2008 18:45:55, Katka) Děkuju:) no, tak všude nejsou super lidiS14 ale hlavně by mě zajímalo, jak ta práce probíhá a zda jejich slibované výdělky okolo 100kč jsou reálné...?S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2008 22:20:02, Lucka) mno, nevím teda, já jsem dělala ne výzkumy přes počítač, ale výzkum, respektive anketu v terénu a dopadlo to tak, že jsem to musela nějak zaškrtávat sama, protože se se mnou z lidí nikdo nechtěl bavit..to asi záleží jakou máš na tohle náturuju, já bych to už dělat nemohla:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2008 22:58:50, An) Ahoj Katko, dělala jsem pro ně a je to o nervy. To jsem se neflákala jako někteří a měla jsem necelých 80Kč na hodinu a dotazníků vyplněných dost. Pak to ještě zdaní a výsledek je ten, že se to nevyplatí.
    Probíhá to tak, že sedneš k pc a voláš a s lidmi vyplňuješ dotazník. Musíš jim říct, že to bude trvat tolik a tolik minut, ono je to většinou odradí. Je to děsně do zblnutí... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2008 16:14:39, Katka) An - tak nějak sem to čekala...no, ještě uvidim... ale děkuju za rady!:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. CEVRO Institut - Zkušenosti + Info - CEVRO Institut, z. ú.
  2. FIT, FEL, Matfyz - zkušenosti - Výběr vysoké školy
  3. Máte někdo zkušenosti? - Akcent College
  4. ČVUT FD vs DFJP UPCE - zkušenosti - Informace o studiu
  5. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  6. Absence na zápisu (???) zkušenosti! - Informace o studiu
  7. Zkušenosti z prací doma - Ostatní
  8. Zkušenosti s vsprace.cz - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Vaše zkušenosti s nootropiky - Ostatní
  10. Zkušenosti s CBD oleji - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.