kolik bodů na mezinárodní obchod na VŠE


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.06.2008 18:12:58, Bimbo, zhlédnuto: 5228x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Nevíte náhodou kolik bodů bylo potřeba abyste se dostali letos na fakultu mezinárodních vztahů obor zahraniční obchod?? nemůžu to tam nikde najít díky moc.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 19:48:12, Jane) Já to chci taky vědět!! :D mám 270 tak by to mohlo vyjít, doufám .. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 19:54:06, Bimbo) Tak to seš přijatá ne? jinak už to je na prijimacky.vse.cz
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 19:56:35, Jane) No jo.. ale zajímalo by mě, zda je i kámoška.. :) a co ty?? :) sejdeme se v září?;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 20:02:00, Bimbo) Leda že by mě vzali na odvolání. Kapíček mi nesedla francoužština. Mám 226 a to letos nestačilo právě zkoumám o kolik mi to asi tak uteklo. Abych zbytečně nešpinil papír s odvoláním :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 20:03:58, Bimbo) Na politologii to stačilo, ale tam se mi zase až tak nechce :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 20:04:18, Bimbo) Na politologii jako náhradní obor to stačilo, ale tam se mi zase až tak nechce :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 20:11:23, Jane) Ono to tam ještě není.. :( třeba to tam daj až zítra.. říkali do dvou dnů.. mně nesedla ta anj - to byl propadák velkej.. (řekla bych, že jsem měla dobrý tip) :D Politologie.. nevím, ale prý je tam většina oborů pro všechny fakulty stejná a hlavně kamarádka tam studovala na informatice a pak přestoupila na MV-diplomacie. A uznali jí předměty.. tak proč to nezkusit? ;) Já mám teď hrozně velkej problém - nevím kam jít .. přijali mě ještě na fakultu financí a účetnictví - účetnictví a finanční řízení podniku a pak na informatiku. rozhoduju mezi MV a tím účtem.. S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 20:15:26, Bimbo) Tak to máme podobný problém já sem přijatý ještě na Bankovnictví a pojišťovnictví na fakultě finančnictví a na podnikovou ekonomiku a management na podnikohospodářský, ale nejvíc sem chtěl asi na ten mezinárodní obchod kterej teda zatim nevyšel ale nevim jestli se na to nevybodnu když už sem přijatej na ty další fakulty. Na tu politologii bych šel asi fakt jenom pro to abych moh časem přestoupit. Co se líbí nejvíc tobě za fakultu?? Kam nastoupíš? :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 21:02:44, Denda) Čabas, nevíte náhodou, jak je to s odvoláním na mezinárodní obchod, když jste tu zkoušku neudělali a chybělo vám pár bodů?? Nebo mám smůlu.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 21:18:12, Jane) Mi nějak spadla síť S04 To počasí je zabijácký!! No.. já nevím.. ale právě jsem mluvila s pár lidma a prý když mě vzali na obchod, tak ať jdu rozhodně tam. Jelikož bych chtěla zkusit nějaký studium v zahraničí, tak prý co se týče jazyků, tak MV jasně vedou. Takže asi volím FMV.. :)A zjistila jsem, že budu muset na kolej tož to jsem na to zvědavá.. :D zítra budeš moudřejší, až se objeví ty hranice, nebo už někde jsou? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 07:19:27, petra) cao, taky jsem prijata na VSE na podnikohosporadskou fakultu:) byli jste na dnu otevrenych dveri? ta skola je primo nadherna...jsem na ni celkem zvedava, i co se tyce narocnosti, protoze spousta lidi rika ze to je jen fraska a studium jde krasne zvladat reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:05:45, Jane) S08 Týjo, co to všichni máte s podnikohospodářskou.. :) To byla snad jediná fakulta, kam jsem si přihlášku nedala.. No vlastně ještě do JH ne.. :D Spíš by mě zajímalo, něco o oboru účetnictví a finanční řízení podniku. Nějak se nemohu rozhodnout, zda tohle nebo ten Mezinárodní obchod.. Přemýšlím a přemýšlím a nic nevykoumávám.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:37:14, Bimbo) Ono prý není zas až tak těžký zmáknout 2 obory na VŠE. Jako náročný to asi bude ale je to vcelku dobře uskutečnitelný. Jinak nejlepší asi bude když si rozklikneš studijní plány a podíváš se co se budeš učit. Já bych třeba z fleku bral ten mezinárodní obchod ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:42:14, Jane) Jenže studijní plány mi řeknou velký kuloví.. :D Já jsem studovala na obchodce a co se týká účetnictví, tak umím fakt docela dost.. teď spíš, jaký to studium na tý fakultě skutečně je.. tam ti napíšou bůhví co, a pak.. tady u nás na Jihočeský univerzitě, když jdeš na obchod a podnikání (tak je to spíš výsměch účetnictví než účetnictví) S04 už pracujou na bodových hranicích!! :) právě jsem tam koukala a zatím jsou tam otazníky, ale to přijde.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:45:24, studentka VŠE) Podnikohosp. je nanic - sice lehké studium ale to je vše, fakulta financí a účetnictví patří mezi ty nejtěžší, ale zato v praxi velmi využitelná. Takže ji doporučuju:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:47:28, Bimbo) No to je taky pravda. Je to těžký. Já taky furt váhám na kterou fakultu se nakonec zapíšu. Nejlepší by byla někoho zkušenost. Přece jenom jinak to vypadá když o tom čteme a když někdo ty přednášky navštěvuje reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:48:51, Bimbo) To studentka VŠE: Kterou fakultu navštevuješ ty??? Jak se ti tam líbí ? :) poděl se o zkušenosti :):) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:51:29, Jane) To studentka VŠE: přesně tohle potřebujeme, osobní názor na věc.. a pokud bys měla šanci volit mezi FMV - mezinárodní obchod a FFÚ - účetnictví a finanční řízení podniku, tak co bys vybrala?:) dííky:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:55:10, studentka VŠE) Jsem na financích, měla jsem před rokem stejný problem jako vy a nakonec jsem si vybrala dobře. Sice má naše fakulta horší průměr známek studentů a musíme se holt víc učit ale snad se to pak v životě vyplatí. Co se týká FMV je to hlavně o jazycích, na FFÚ jde hlavně o počítání (účetnictví, fin. matematika) tak asi závisí co vás baví........jinak FPH nedoporučuju:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 10:59:42, Bimbo) Tak já si myslím že když budem vybírat z FMV a FFÚ tak to budou kvalitní fakulty obě dvě s velkým uplatněním po studiu.
    To studentka VŠE: jaký obor vlastně máš Finance? jaká byla úmrtnost třeba po prvním semestru? nebo po prvním roce? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:01:44, Lucka) Jane: taky studuju na VSE:) Na FMV, ale diplomacii..ono tezko rict, osobne bych na FFÚ nesla, protoze je to uplne o necem jinem, ale treba Te bavi cisla a pocitani, coz me ne... Ono tak jako tak se budes/te muset prokousat celoskolsky povinnymi predmety typu matematika/ucetnictvi/statistika/ekonomie apod, prvni dva roky je studium urcite zpoloviny o techto predmetech..Ale zatim me studium bavi, nemenila bych. Vyuka jazyku je na FMV asi urcite vetsi nez jinde, na konci 2. rocniku se sklada zkouska z obou..jinak ale na cele skole si clovek muze zvolit jako celoskolsky volitelny predemet jakoliv jazyk i pokud treba studujes na jine fakulte.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2011 18:49:45, Anet) To Lucka: Takze ty jsi na diplomacii? Ja jsem na fisu a chci tam jit taky,jenze to musi bejt asi dost sileny se tam dostat nebo ne? Kolik bodu jsi mela a jakej je zhruba asi pomer prijatejch a neprijatejch? :) Jako rada bych prestoupila,ale to asi nejde,bohuzel :) reagovat zde
      Email: Aneta.Cermanovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2011 15:34:02, Radek) Ahoj.
        Počty uchazečů v r.2010 najdeš zde: http://www.vse.cz/zpravodaj.php?ID=426 . Počty uchazečů v minulých letech najdeš na fmv.vse.cz ve výroční zprávě 2009 (kolem str. 6-8). Na diplomacii se hlásilo 680 lidí (v minulých letech vždy 500-650 (2009: 650). Berou každoročně na ten obor stovku. Počet bodů potřebných je aspoň takových 260 z 300 (ale radši počítej 270). Děláš přijímačky ze dvou jazyků a z matiky a musíš je vcelku dost dobře zvládnout. Přestup asi nepůjde už kvůli těm přijímačkám ze dvou jazyků.. Musíš udělat přijímačky a pak až budeš přijatá, ti možná uznaj na žádost nějaké předměty z celošk. základu.
        Přeju zdar. reagovat zde
        Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:02:11, Jane) Matematika takový kalkulace, rozpočetnictví - to já měla ráda, finanční matematika - to už jsem tolik nemusela.. :)ještě, otázka pro studentku VŠE - myslíš, že jde studovat dvě fakulty zároveň?? :D Já bych to zvládla.. teda myslím.. S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:05:34, Jane) To Lucka: Už ve druháku zkoušky?? S08 A to se to dá taky naučit?? kolik je tam hodin jazyků v průměru za týden?? :) abych tam pak z toho neměla oči na vrch hlavy.. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:08:56, Lucka) Jane: jj, už ve druháku, taky se toho docela bojim..ale co jsem slyšela, zas tak strašné to není.. Kolik hodin jazyků, no, záleží na Tobě, kolik si jich zapíšeš, ale obecně jeden kurz na jeden semestr, tj. 1,5 hodiny týdně. Ale můžeš si pokud chceš klidně i nabrat víc.. Jo a ještě k těm dvou fakultám zároveň, asi to jde, ale celkem by mi to přišlo zbytečné, vzhledem k tomu, že se hodně / povinnych / předmětů překrývá a pak je možno si volit některé předměty z jiných fakult jako volitelné... ale určitě se najdou i tací, kteří 2 fakulty studují:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:15:59, Jane) To Lucka: S08 Sakra.. myslím, že v těch jazycích budu muset ležet od rána do večera, abych je zmákla podle jejich představ.. S05 strašně moc díky za info - když si můžu nabrat nějaký předměty z fakulty účetnictví, tak to jsem asi rozhodnutá pro MO. Jelikož bez jazyků se v současné době neobejdeš.. :) Ještě jen otázka, jazyky na fakultě financí - jeden se tam studuje taky na vyšší úrovni, že? Takže se z něj skládají ty samé zkoušky, co se na MV skládají z obou? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:20:02, Bimbo) To Lucka: No teď seš docela bombardovaná dotazy... ale taky bych měl jeden. Hele ten druhý jazyk na FFÚ není to jako úplně pro začátečníky že ne? Nebo s tím jazykem znova začínáš?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:21:14, Jane) To bimbo: Jsme jak dvě vosy, co?? :D jak se to zatím vyvíjí u tebe?? já fakulta vítězí?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:23:44, Bimbo) To Jane: BZZZ ... sme hrozný. No já ti nevim jazyky jsou důležitý ale ty budeš mít i když pudeš na FFÚ ... zatim u mě o půl bodíku vítězí FFÚ... nemůžu si pomoct :) u tebe FMV asi coz? :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:26:37, Lucka) :)) teda jak je to konkrétně s jazyky na FFÚ moc nevim..ale ten první jazyk ( angličtina) je určitě na stejné úrovni jako na na FMV, tj. zkouška ve 2. ( ekonomická angličtina ) a druhý jazyk myslím taky zkouška, ale asi nebude z ekonomických termínů, resp. z takové úrovně jako na FMV..ale radši mrkněte na stránky..Od začátečníků určitě nemusíš, pokud máš pokročilejší úroveň.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 11:31:52, Jane) Já nevím.. vyzpovídám kámoše, co má FMV vystudovaný.. Líbí se mi, jak pořád lítá po světě.. :D dívala jsem se na ty studijní plány .. asi u mě rozhodnou jazyky, protože v současné době je chtějí všude.. Já nemám problém teď sehnat práci jako Junior účetní, ale mám problém s tím, že na škole jsme se zaměřovali právě na výuku účetnictví (mega moc hodin týdně), ale jazyky zaostávají!!! tak možná teď se zkusím zaměřit na jazyky.. S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 12:58:00, studentka FPH) Zdravim, loni jsem resila stejny problem a nakonec si vybrala FPH - nelituju. Nektere predmety jsou zajimave, nektere uz min; to same se da rict o narocnosti, ale to plati asi vseobecne.
    Loni stacilo na mezinarodni obchod 207 bodu a tech jazyku bych se tolik nebala..
    Jo a snad jeste rada, finance a ucetnictvi nedoporucuju..jednak uplatneni celkem nic moc a o tom, ze by na tehle fakulte byl nejaky obor zajimavy se snad ani neda mluvit.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 14:04:11, Jane) Tak už to tam dali

    Obor Minimální bodová hranice pro přijetí
    Cestovní ruch a regionální rozvoj (RC) 204
    Mezinárodní obchod (MO) 234
    Mezinárodní studia – diplomacie (MS) 256
    Podnikání a právo (PP) 190
    Politologie (PL)
    183 (z titulu prvního oboru v přihlášce)
    225 (z titulu druhého oboru v přihlášce)

    tak to jsem si mohla dát i diplomacii.. grr.. měla jsem 270 .. ale co.. dyt to bude stejný;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 14:06:29, Jane) http://fmv.vse.cz/pc.aspx?Ident=46 kdyby mi někdo nevěřil.. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 14:08:57, vcvc) "Jo a snad jeste rada, finance a ucetnictvi nedoporucuju..jednak uplatneni celkem nic moc a o tom, ze by na tehle fakulte byl nejaky obor zajimavy se snad ani neda mluvit.."

    Aha. A nějaký racionální argument pro tvé tvrzení by byl? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 16:12:33, Bimbo) jj body tam sou.... tos dopadla krááásně. jo a o těch financí by to asi chtělo něčím racionálním podpořit proč by to tak mělo být... takhle to vyzní jako výkřik do prázdna reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 18:09:40, Petr) Dostal jsem se na podnikohospodářskou, FMV - mazinárodní obchod a Fakultu informatiky a statistiky a teď nevím co si mám vybrat..... Co byste mi doporučili??? :) reagovat zde
    ICQ: 158
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 18:45:08, Jane) To Petr: Tak na co půjdeme.. já jsem taky zatím na třech.. a ještě jsem si dávala na národohospodářskou.. :D ups.. Já volím FMV-MO.. Mám pádný argument.. Na finance se mnou přijímačky dělalo strašně málo kluků.. za to na MV.. :D ne.. známí mi doporučují MO, tak to zkusím.. a jak někde nahoře psali, tak předměty si můžeš volit i z jinejch fakult, tak.. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2008 23:20:22, Petr) To Jane: Nechceš se ozvat na icq? Mně právě že zajímají všechny argumenty pro a proti ke každé fakultě, tak by mě zajímalo, co říkali tví známí.... Kdyžtak mám 158-286-508, ale zatím se taky nejvíc přikláním k tomu obchodu.. (idkyž jsem na něho před přijímačkama chtěl nejmíň...) :o) A co se týká kluků... mně přišlo že na MV byly kolem samý baby:) A dneska na informatice byla odhadem tak jedna holka na 50 kluků :) reagovat zde
    ICQ: 158
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 07:40:24, L) s těma klukama/holkama je to jedno..stejně spoustu předmětů budete mít společných s jinými obory, takže je to vcelku i nedůležité;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jak obtížné je dostat se na VŠE mezinár. obchod? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. PEF CZU - kolik bodů loni stačilo? - Ostatní
  3. Podniko.-Finance-Mezinárodní obchod-ZČU,výhody a nevýhody? zkušenosti ?? - Výběr vysoké školy
  4. mezinárodní obchod - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. VŠE - Mezinárodní obchod, nebo Fakulta podnikohospodářská ??? - Výběr vysoké školy
  6. Navazující magisterské studium mezinárodní obchod - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Počet bodů pro přijetí na Mendelku - Mendelova univerzita v Brně
  8. počty bodů k přijetí na navazující obory PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. kolik berou - Technická univerzita v Liberci
  10. mezinárodní obchod - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.