práva olomouc


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.06.2008 11:40:38, Evík, zhlédnuto: 2217x, reakcí celkem: 22Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj :)chtěla jsem se zeptat, jestli tu někdo nestuduje práva v Olomouci??

Email: eva.slavikova.2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 22:57:42, pety) ahoj, já nastupuju do olomouce na navazující magisterské - evropské právo... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2008 15:11:51, Andrea) for pety: jaka je sance dostat se na navazujici mgr. z oboru Verejna sprava? hlasi se tam hodne lidi z tohoto oboru? diky:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2008 16:44:59, pety) to vůbec netuším, já jsem předtím studovala na FFUP angličtinu s ekonomií. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2008 13:33:58, Petra) Takže kdyý mám bakaláře z Informatiky. Můžu si udělat navazující obor na práva? A budu normálně právník? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 22:11:07, Martin) Mel jsem ta spoluzaka, vim, ze jeden cas tam meli problem s akreditaci. Nevim, jaky je stav nyni, ale urcite bych se poptal. Jinak plati, ze prava jsou nejlepsi v Praze... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 23:16:41, Tom) Martin: Spousta lidí říká, že nejlepší práva jsou v Brně ;)
    pety/Andrea: jen tak na doplnění, evropské právo ale není přímo právní obor, ale politologický.... Brali 53 ze 162.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2008 11:03:45, any) ahoj,taky bych se chtěla dostat na nějaký práva,ale mám strašnej strach z přijímačekS05-nevíte prosím někdo o právnické fakultě,kde by se nedělaly přijímačky zaměřené na logické uvažování,ale třeba dějepis nebo angličtina??děkuji.prosím,napište mi. reagovat zde
    Telefon: 420728479413, Email: anna.blazkovacentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2009 14:12:33, uit) tak zkus soukromou VSˇberou bez PZ např www.mpu-prague.cz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2008 12:18:59, Maritn) to ANY: Proč bys chtěla studovat práva, když si nechceš otestovat svoje logické uvažování? Co by z tebe bylo třeba za soudce bez logického myšlení? Takový mám nejradši. Vystudovat a pokud možno pro to nic nedělat, ideálně bez přijímaček... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2008 12:29:24, Lenka) ANY, žádná právnická fakulta u nás přijímačky bez logiky nedělá.
    Praha - test vychází z národních srovnávacích zkoušek OSP + ZSV
    Brno - TSP (Testy studijních předpokladů = pouze logika)
    Olomouc - výroková logika, latina, dějepis, angličtina nebo jiný jazyk
    Plzeň - dějepis, logika, psychologický test

    takže pokud ti logika nejde, raději si vyber jinou školu :(
    Jinak Maritn má pravdu v tom, že např. soudce/advokát/jakýkoli právník bez logického myšlení je na houby reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2008 07:47:14, any) stejně moc díky,to jsem potřebovala vědět...na střední mi šlo právo dost dobře,proto jsem se rozhodla pro právaS15,můžete mi prosím poradit nějakou jinou školu s humanitním zaměřením?? reagovat zde
    Email: anna.blazkovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2008 11:21:51, Danca) No pokud se chces vyhnout logice, tak si urcite nedavej prihlasku na Masarykovu univerzitu v Brne, bud se tam delaji Testy studijnich predpokaldu (TSP) nebo Narodni srovnavaci zkousky (Obecne studijni predpoklady (OSP) + Zaklady spolecenskych ved (ZSV)). Jak TSP tak i OSP hodne testuji predpokaldy uchazece, jeho schopnost uvazovani, dedukce atd.

    Spis bych ti doporucila nejakou mensi univerzitu - Univerzita Hradec Kralove (UHK), Univerzita Pardubice (UPCE) a pod. Daji se tam najit zajimave humanitni obory bez prijimacek z logiky (v Pardubicich jedna cast testu je z logiky, ale je to opravdu primitivni, letos jsem to delala a vubec se toho neboj).

    Na UHK je treba archeologie, archivnictvi, sociologie, aplikovane technologie v archivnictvi, pocitacova podpora v archeologii, management cestovniho ruchu, a pak neco na pedagogicky fakulte - treba ZSV, dejepis, cestina...

    NA UPCE jsou obory jako Slavisticka studia zemi EU, Historie+Ochrana hmotnych pamatek, Historicko-literarni studia, Kulturni dejiny, Komunitni studia, Filozofie, Religionistika...

    Nebo by te treba mohl zaujmout Cestovni ruch na Vysoke skole polytechnicke v Jihlave.

    Pravdepodobne by se nejake obory bez prijimacek z logiky nasli v Plzni a Olomouci.

    Ja osobne bych ti doporucila koupit si Ucitelske noviny s prehledem vysokych skol, vychazi kazdy rok cca prvni tyden v listopadu. Tam najdes vsechny obory na vsech univerzitach, jaky se delaji prijimacky atd. Podle toho sem si vybirala ja :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2008 13:28:59, any) jee,děkuji moc za tyto informace.
      ty ucitelky zkusim.snad to dopadne dobre..papa reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2008 13:34:49, Petra) To chcete říct, že mě vezmou na práva navazující obor i z obodu Informatky? A budu normálně právník? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2008 17:31:15, nika) musím ti říct, že mě dobře bavíš :D takhle dlouho jsem se nezasmála S06 reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2008 17:35:53, nika) jak můžeš být právník, když nemáš ani základy, tj. bakalářské studium v právním oboru :D ty si myslíš, že si vystuduješ jen 2 roky a bude z tebe kvalifikovaný právník? :D je to dřina, musíš vystudovat 5 let magisterského studia, 3 roky mít praxi u právníka, tj. celkem 8 let k získání titulu JUDr. a pak až z tebe je právník, a pak dalších 10 let vykovávat advokátní práci, a pak až se můžeš hlásit o místo soudce (počet je omezený), na jmenování soudce můžeš čekat i dalších několik let.:D dobře mě bavíš reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2008 17:40:05, nika) a na práva je největší nával, hlásí se hodně lidí každý rok a berou málo, například hlásilo se 2500 lidí a brali 300 :)myslím tím v Olomouci. holka jsem na tebe zvědavá, dej vědět jak si dopadla (myslím, za těch 18 let, jak budeš mít vše splněné k získání povolání - soudce) :D:) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2008 10:31:31, EL PJ) niko, máš skoro ve všem pravdu, ale trochu si to pomotala i ty ;).

              je pravda, že po 5 letech studia dostaneš titul Mgr. ale k JUDr. stačí "jen" napsat a obhájit rigorózní práci. ty další tři roky praxe advokátního koncipienta jsou potřeba pro skládání advokátních zkoušek (pokud si zvolíš advokacii jako svou budoucnost - trochu jiné je to u notářů u soudců a úplně jiné v soukromém sektoru u podnikových právníků)

              a soudcem se můžeš stát rychleji než za 18let ;) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 11:20:05, Petra) Já se jen ptám, protože na některých školách, nevím jak právo, to tak jde. Třeba z Informatiky jít na navazjíví ekonomii. A myslím že když jsem zvládla vystudovat Informatiku s dvěmi dětmi a práci, tak můžu vazkoušet tohle. Neříkám, že budu soudce, jen to chci vyzkoušet:D. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2008 22:34:15, pety) to je uplně normální, že pokud člověk udělá jako bakalář nějakého oboru přijímačky na navazující studium jiného oboru tak ho berou, ovšem základním předpokladem je mít ty znalosti aspoň na úrovni bakaláře, což je dost těžké a člověk musí hodně studovat dopředu..já třeba studovala filologický obor angličtinu s aplikovanou ekonomií a dostala jsem se na navazující Mgr studium do Zlína na management a marketing..ale dostala jsem strach z toho, že bych nestačila těm co to už studovali, takže raději jdu na právnickou na evropská studia..a rozhodně si nemyslím, že ze mě bude právník..píšou uplatnění ve státní správě a v institucích EU.. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2008 06:07:31, Petra) A bylo těžké se tam dostat? Z čeho si se připravovala? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2008 14:14:58, Pety) moc těžké to nebylo, vzhledem k tomu, že jsem studovala angličtinu, tak pro mě jazyk byl hodně lehký, tím jsem myslím získala výhodu..jinak jsem se koukala hlavně na testy z minulých let a snažila jsem se najít nejakou logiku v tom, ale nic zvláštního jsem nestudovala.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. NULTÝ ROČNÍK PRÁVA (Olomouc) - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. ČZU ekonomka a práva na UK současně - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. nultý ročník- olomouc - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. UP Olomouc - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. přijímačky na práva do Plzně - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. práva v Olomouci nebo Mezin.vztahy na MUNI? - Výběr vysoké školy
  7. Odvolání - práva Olomouc - Ostatní
  8. Ústav práva a právní vědy - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Kurz celoživotního vzdělávání -práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. UP Olomouc, prf - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.