Koleje Hradec Králové


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.06.2008 11:41:54, Lucka, zhlédnuto: 4813x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Máte někdo zkušenosti s kolejemi v Hradci Králové?dostala jsem se na farmacii a nevím kterou vybrat. Děkuji:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 19:13:01, Jenda) Myslím, že Jana Palacha je lepší reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2008 18:43:01, sluníčko) Nevíte někdo jak vypadají ty Palachovy koleje? Jak velké jsou dvoulůžkové pokoje, jestli má každý vlastní psací stůl nebo je jen jeden dohromady, jak vypadá kuchyňka a jestli v ní je jídelní stůl, jak vypadá koupelna atd. Budu ráda za každou radu :) Díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2008 11:44:15, sluníčko) Kotel? To jako koleje Víta Nejedlého? Mně jako prváka automaticky šoupli na Palachovy koleje, kdybych chtěla změnu, tak by to asi šlo, nevim. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 12:22:12, sluníčko) Už jsem na to přišla, ptala jsem se na Palachovy koleje, které patří UHK. Ty mi doporučuješ koleje na Kotli, jenže ty patří UK a tudíž se tam ubytovat nemůžu :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2011 16:24:50, alis) Na koleji Na kotli ubytovávají i studenty UHK nejen KU. Mě to u Palachovek nevyšlo, tak sem si zažádala tam a vpohodě :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 18:21:54, sluníčko) Jj, ja vim, moje chyba. Nevím jestli se studenti UK můžou ubytovávat na našich Palachových kolejích, ale my se na Kotli ubytovávat nemůžeme :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 16:21:01, sluníčko) Máš pravdu, na Palachových kolejích je 7 vchodů (A-G) pro studenty UHK a dva vchody (H, CH) pro studenty UK. To jsem samozřejmě netušila a myslela jsem si, že tam jsou pouze studenti UHK :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2008 15:38:54, Nicol) ahoj,
    taky by me zajimalo jak to vypada na palachovych kolejich, myslim jako vybavenost a koupelna. budu vdecna za kazdou info.diky moc.nikol reagovat zde
    Email: Nicole.2seznamcz, ICQ: 220160145
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2008 10:12:54, lucka) Byla jsem se tam podivat, protoze tam mozna budu bydlet. Ta pani mi ukazovala spis ty horsi pokoje (nechtela mi ukazovat hned ty nejlepsi, ale spis ty horsi). V pokoji byly 2 postele, 2 psaci stoly, 2 perinaky a 4 policky (2 pro kazdeho). Na chodbe pak byly vestavene skrine na obleceni, zrcadlo atd. V kuchyni se nachazela celkem pekna a velka linka, stul, nekolik zidli, lednice, sporak. V koupelne byla jenom vana, umyvadlo a na zdi skrinka na veci - tam by se mozna vyplatilo dokoupit neco na odkladani kosmetiky. Jinak pokoje jsou docela velke, ale ten nabytek ja starsi, takze zadna slava :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2008 12:47:03, Nikol) Diky moc. ja ted dost premyslim o privatu, sice bych radsi s nekmy se stejnym oborem bo tak,ale zatim sem nikoho nenasla. tak nevim. kdyz vidim nabidky,ze privat vyjde prakticky nastejno cenove jak kolej a je to kolikrat lip zarizeno. tak se mi na kolej fakt nechce. reagovat zde
        Email: Nicole.2seznamcz, ICQ: 220160145

Podobné příspěvky:
  1. Koleje Hradec Králové - Ostatní
  2. management CR Hradec Králové - Informace o studiu
  3. Nabízím ubytování v Hradci Králové - Ubytování a stravování
  4. Celoživotní studium v navazujícím studiu obor VSRR ve středisku Hradec Králové - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Hledám spolubydlící, Hradec Králové - Univerzita Hradec Králové
  6. Příjímačky pedák Hradec Králové - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  8. koleje-koruna - Slezská univerzita v Opavě
  9. Koleje VŠE-FMV, jak dlouho potrvá rozhodnutí o přidělení? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. KOLEJE V OPAVE- VÁVROVICKÁ - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.