UP Olomouc, prf

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.06.2008 11:06:58, Andrea, zhlédnuto: 222x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, hledám kohokoliv studujici na pravnicky fakulte v Olomouci. Jaka je moznost prestupu zacatkem roku z Provo ve verejne sprave (bc) na prava (mgr)? Je to caste a je mozne, ze by dekan nevyhovel? Diky za jakekoliv informace :-)

ICQ: 339
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 11:35:00, Luc) ja bych napsala na studijni a zeptala se primo tam, budes to mit z prave ruky:) taky jdu na prava do prvaku reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 14:43:32, Andrea) Diky za odpoved:-).Myslis ze na studijnim budou neco vedet?Tam jsou vetsinou nejaky kravy,ne?Na strankach maji napsano,ze prestup je mozny-teoreticky ano.Ale zajima me,jestli to tak treba dela hodne lidi-kdyz na bc vzali 60 a 30 by chtelo prestoupit,asi by to neslo.Poradi jsem mela 25-26,myslis,ze na tom zalezi?S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 15:28:48, Andrea) Podle me na tom vubec nezalezi, na to se podle me ani nebudou ptat reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 16:34:49, Verca) Prestup je mozny, ale opravdu pouze teoreticky. Prakticky to tak fakt nefunguje z jednoho prosteho duvodu - lidi by se hlasili na bc, kam je lehci se dostat a pak by se houfne nechavali preradit na petilety. Ver mi, ze to tak je, mam s tim vlastni zkusenost :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 17:47:38, Tom) Podle mě v podobných případech je dobrý mít vynikající studijní výsledky, taky se snažit pokud to jde zapsat si a udělat v prváku předměty který mají na právech mgr., no a pak si podat žádost s tím že už máš splněné i předměty a že tě to baví a máš vynikající studijní výsledky. To je podle mě žádost která má šanci. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 18:14:53, Andrea) Nemyslim si, ze je na bc lehci se dostat nez na mgr. Ty testy jsou skoro stejny a ja mela z toho testu na verejnou spravu 396 (+34) bodu, coz by mi na prijeti na prava myslim stacio. Myslite, ze to mam teoreticky uvezt nebo se na to mam uplne vykaslat?? Na jednu stranu by mi zase ta verejna sprava mozna nevadila. zkusila bych potom ten navazujici to se mi docela zamlouva. Tak nevim, co s tim :/ reagovat zde
    ICQ: 339
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 18:17:36, Andrea) Jana: tebe se to tyka taky? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 18:18:18, Andrea) Verca: ty s tim mas zkusenosti na UP nebo jinde? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 18:20:04, Andrea) http://email.seznam.cz/redir?hashId=4129738409&to=http://www.upol.cz/odkazy/uredni-deska/pokyny-a-in formace-pro-studenty/.

    to je odkaz - clanek c. 19 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 18:20:45, Andrea) http://www.upol.cz/odkazy/uredni-deska/pokyny-a-informace-pro-studenty/. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 18:22:55, Andrea) Tom: to si myslim by nebylo tak snadny, pisou ze prestup je mozny pouze zacatkem roku vis.. i kdybych mela predmety, chybely by mi zapocty, zkousky apod. a zadat uprostred semestru o prestuú nemuzu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 20:09:48, Luc) planujete bydlet na kolejich nebo na private? porad se nemuzu rozhodnou, ale diky tomu ze to mam cca asi jen 60 km tak mi asi zbyva ta druha moznostS04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 11:34:56, Luc) Jani, myslim ze koleje nedostanes, stejne jako jaS04 ale urcite o ne budu zadat.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 11:42:17, Luc) taky tak 50-60km:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 18:26:52, Andrea) Jana: ja jsem nekde cetla,ze to chce trpelivost, nenechat se odbit a kdyz treba kolej nedaji hned tak driv nebo pozdeji ji prideli i tomu,kdo bydli blizko. Nemas icq nebo email? Zatim jsi jedina o kom vim, ze bude studovat stejny obor:). reagovat zde
    Email: andy.bemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Univerzita Palackého Olomouc - chartativní a sociální práce - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. NULTÝ ROČNÍK PRÁVA (Olomouc) - Univerzita Palackého v Olomouci
  3. Ubatování Olomouc - Ubytování a stravování
  4. práva olomouc - Informace o studiu
  5. ubytovani Olomouc - Ubytování a stravování
  6. nultý ročník- olomouc - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Olomouc - Ubytování a stravování
  8. ubytování pro studenty - Olomouc - Ubytování a stravování
  9. TSP UP Olomouc - Ostatní
  10. privát Olomouc - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.