ZCU, právnická fakulta

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2008 20:53:12, Petra, zhlédnuto: 1042x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, dostala jsem se na právnickou fakultu do Plzně na obor Veřejná správa (bakalářské studium) a chtěla jsem se zeptat jestli by se nedalo nějak přestoupit na obor Právo (magisterské studium)??? Prosím o rychlou odpověď.:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2008 10:51:03, Andrea) Ahoj, ten samý problém jsem řešila nedávno já akorát co se týče Olomouce. Nejlepší je zkusit se spojit s někým, kdo tam studuje. V předpisech na UP (zřejmě i na ZČU) je např. napsáno,že přestup je teoreticky možný, ale zjistila jsem,že prakticky to nefunguje.Z toho důvodu,že by o ten přestup žádal každý. Na druhou stranu jsem slyšela,že Plzni takhle někdo přešel. Nevím ale za jakých podmínek. reagovat zde
    Email: andy.bemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 23:52:02, Lenča) Ahoj. V Plzni na FPR jsem studovala 3 roky, shodou okolností obor na který ses dostala i ty - VS, to o čem píšeš (přestup na obor "právo" ) je v pohodě možné. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 07:48:07, Anča) ahoj,jaké jsi tam dělala přijímačky??budu letos maturovat a taky jsem si vybrala právnickou fakultu...prosím o odpověď,je to pro mě moc důležité.papa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 07:52:59, Radka) Přijímačky byly teda dost děs..naučit se moc na ně nedalo,bylo to hodně o štěstí a odhadu..do Prahy, Brna i Olmíku jsou mnohem lehčí..podle mě..
    Já jsem taky přijata,ale asi skončím s Bc,nevíte, jaké bych měla uplatnění ?Snad ne je něco jako "lepší sekretářka"..S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 09:32:48, Lenča) Anča: Přijímačky jsou pro obor Veřejná správa a Právo na FPR ZČU shodné. Myslím, že tam byl všeobecný přehled, logika. Vše najdeš na stránkách FPR ZČU, myslím, že tam býval někde i vzorový test. Je to ale hodně o štěstí. Každopádně není na škodu si projít třeba i nějaké základy práva. Držím palce.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:28:23, Anča) hele holky,fakt moc díky.jste hodný.nemůžete mi poradit z čeho se mám učit.prosím,prosím...pošlete mi webovky právnických fakult.musím se přiznat,že nevím co znamenají ty zkratkyS15..dá se nějak připravit na tu logiku??děkuji mocinky... reagovat zde
    Email: anna.blazkovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:38:43, Lenča) Anča:
    www.fpr.zcu.cz - PRÁVNICKÁ FAKULTA V PLZNI

    Tam najdeš vše potřebné - z čeho se dělají přijímačky, někde tam je i vzorový test. Jak říkám byla tam logika, všeobecný přehled + něco, už si nevzpomínám. Na ten všeobecný přehled má dobré knížky nakladatelství Tutor, kupovala jsem tehdy přes net od nich 2 knížky (na ten všeobecný přehled) 1. povídáníčko 2. testy. Plus doporučuji ještě koupit nějakou knížečku, kde bys měla nějaké základy z práva, protože i takové otz. tam bývají. Jinak jsem měla i knížku na logiku, ale bylo mi to celkem na nic, to je prostě o štěstí, ta logika nebývá moc lehká, na tom jsem já osobně moc bodů asi nenahrabalaS15. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 15:00:44, Radka) Kromě logiky a přehledu tam byly ještě tzv.psychotesty,a to se hodně podobá obrazové představivosti v testu TSP používaném MU.Třeba jaké číslo, nebo obrazec kam pasuje a tak..na to by pomohlo stáhnout si TSP z webu MUNI ;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Fakulta právnická Plzeň. - Ostatní
  2. Právnická fakulta - Ostatní
  3. Právnická plzeň - Ostatní
  4. Pravnická fakulta - Univerzita Palackého v Olomouci
  5. Právnická fakulta UK - Univerzita Karlova
  6. Pravnicka fakulta UK - Výběr vysoké školy
  7. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. prijimacky na upol pravnicka fakulta - Ostatní
  9. Právnická fakulta - Západočeská univerzita v Plzni
  10. Právnická fakulta - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.