VŠE man


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.06.2008 12:54:56, Verča, zhlédnuto: 133x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj...nechodíte někdo na VŠE fakultu managementu?dostala jsem se tam ale nevím jestli mám nastoupit? jaké to tam je?slyšela jsem i dobré ale i špatné názory...dík
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2008 14:27:51, Jitka) Ahoj, ted jsem ukoncila 1. rocnik dalkoveho studia...jsem celkem spokojena. Nektere predmety jsou zajimave, jine mene...ale to je vsude:D Jinak JH je fajn misto. A co vim, tak studentsky zivot je tam velmi prijemny...kdybys mela konrtetni dotaz, tak se zeptej... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 11:39:19, Verča) dík.taky jsem si to měla dát asi dálkově..chtěla bych si najít nějakou brigádu ale v Hradci nevim nevim...nevíš nejde pak přejít nějak z prezenčního studia na dálkové?
    jo a je to tam přímo jen management nebo je ten bakalář trochu obecnejší..(jako třeba podnikohospodářská fak. VŠE)... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 12:20:38, Jitka) V pravaku mas predmety:1. semestr-pravo, verejna sprava, Ekonomie, Informatika, Marketing a Management. 2. semestr-podnikova politika, matematika, ucetnictvi, environmentalni zaklady udrzitelneho rozvoje (trocha ekologie..zajimave a zkouska z toho je naprosto zadarmo:o), verejne finance a peneznictvi, informatika 2. Takze management potkas v 1. semestu a pak uz mozna az na magisterskem studiu:D je to prave docela dost siroky zaber...rikaji nam, ze manager musi umet od vseho neco:o) S tim prechodem uplne nevim, ale vim, ze se daji uznavat predmety...takze pokud se rozhodujes, jestli vubec jit na vejsku, doporucu se zapsat, a kdyby se ti to nelibilo, nebo bys chtela na dalkove, tak co si udelas, to ti pri dalsim studiu nejspis uznaji reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 12:35:58, Verča) na vejšku jít chci to vim ale ještě mě vzali do Plzne na ekonomickou fakultu obor management obchodních činností..takže se rozhoduju a vůbec si nejsem jistá kam jít.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 12:38:47, Verča) a ještě s tím uznáváním předmětů: třeba kdybych chtěla jít příští rok na Podnikohospodářskou do Prahy tak ty stejný předměty co už mám by mi uznali?takže bych mohla přestoupit rovnou do druháku? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 12:52:33, Jitak) To se obavam, ze takto nefunguje:o( znam studenty, kteri studuji jak fakultu v Praze tak v JH. A vim,ze skoro vsechny predmety, ktere trebas delali v Praze, jim ucitele ochotne uznaji a nemusi z nich uz delat znovu zkousku.Ale stejne asi musis do prvaku. Znam holku, ktera studovala 1. rocnik dalkove v JH a ted udelala zkousky do Prahy.Ale v Praze jde urcite od prvaku. Nicmene pokud chces delat brigadu,tak se ti kazda hotova zkuska bude moc hodit..S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 13:01:24, Jitak) o te Plzni nic nevim, tak nemuzu srovnavat:o( Mne prijde JH dost fajn...ale je fakt, ze pokud planujes jeste nejake prechody na jine skoly a brigady, bylo by pro tebe asi lepsi dalkove studiumS15 reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.