KOLEJE UK PRAHA

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.06.2008 11:03:02, Lusík, zhlédnuto: 1426x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChtěla bych se zeptat jaké koleje v Praze z nabídek http://www.kam.cuni.cz/KAM-47.html jsou dobré,cenově dostupné dle vašich zkušeností a tak..S10
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 11:53:38, duckie) ahojda, jdu do prahy, taky ted do prváku. ale cenovou dostupnost najdeš na netu, když si stáhenš ceník pro rok 2008/2009. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 11:55:36, Lusík) Jo našla jsem to..nejaký jsem si přihlásila, ale oni si to stejně rozvrhnou podle fakult a tak ne? a je možný když tam jdu s kámoškou to nejak zařídit bejt na stejným pokoji? Jdeš na specku? nebo kam ses dostala? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 15:09:50, duckie) dostala jsem se na specku, na psychologii se speckou na pedf, a na pedagogiku na ff uk. po dukladném rozvážení jdu na ff na pedagogiku. no, je ale možné, že tu preferenci co zadáš ti dopadne, proto se to přeci píše:). Jínak já si dala na větrník, je tam prý nejvíce lidí z ff a taky to mám 20 minut do školy.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 12:45:56, Lusík) Tak uwidíme no..dostala ses i na specku jo? dyk jsi měla 53 bodů jsi psala..to ti stačilo? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 16:39:53, duckie) mela jsem 53, ale jako mezisoučet.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 19:13:03, Bára) Ahoj Duckie. Pokud se jmenuješ Nikola, tak nikdo takového jména na specku přijatý nebyl.Lžeš reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 09:36:01, Lusík) Napsala jsi tenkrát, že máš CELKOVE 53 bodů..ale to je tvoje věc co tvrdíš, jen je to ubohý...hlavně že jsem se dostala já a jsem happy..:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 09:50:31, Nikola) ahojda, nevím jak je to možné, ale evidentně je:(. Psala jsem sem na forum pod nickem duckie. ale asi nejsem jediná. tak já duckie-nikola:). jsem se na specku nedostala, celkově jsem měla 54 bodů, na přijetí mi to nestačilo, na psychologii jsem nepostoupila do druhého kola. jdu na pedagogiku na filozofické fakultě, kam me doufám vemou, mám 81 bodu. jinak se omlouvám všem, koho jsem nejak naštvala, ale já- Nikola, jsem doufám jen jedna! prima prázky všem! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 09:56:29, Lusík) Ohromná nááááhoda..že i ta drhá měla 53 počáteční...ale v poho...měj se hezky..pá:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 09:59:29, Nikola) náhod je, nikoho nepřesvědčím aby mi věřil nebo ne.a ani o to nestojím reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Koleje - Ubytování a stravování
  2. koleje UK - Ostatní
  3. Koleje na OPF Karvina - Ostatní
  4. Koleje VŠB v Ostravě - Ostatní
  5. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
  6. Ekonomie + právo, Praha vs. Brno - Výběr vysoké školy
  7. Přidělení koleje - Ostatní
  8. Metropolitní univerzita Praha - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  9. koleje pro POLAC - Policejní akademie České republiky
  10. Internet na kolejích a koleje PřF UK - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.