VŠE nebo ne?!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.06.2008 13:20:57, dendula, zhlédnuto: 364x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj všem!Mám celkem problém.Dostala jsem se na VŠE, ale mám děsnej strach z matiky, statistiky a já nevim jaký ještě podobný nelehký předměty tam jsou.A tak nějak nevim, jestli tam mam jit nebo ne.Vůbec si totiž nedokážu představit,jak tam ta matika bude těžká,jistě chápete, není to můj oblíbený předmět.Tak se chci obrátit na nějakého studenta/tku, jestli by mi mohli něco málo napsat. Fakt se totiž bojim, že je sice super, že sem se tam dostala,ale to ještě neznamená,že se tam udržim.Dík moc za všechny reakce S11

Email: dastulacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 22:34:54, dendula) nechci vám do toho nějak vstupovat, ale nedá se prostě tvrdit, že lidi z gymplu jsou na tom líp a z obchodek hur...kazdy gymply jsou na tom jinak, vsichni gymplaci nejsou premianti z matiky a zase obchodaci nejsou spatny na matiku a u scii to samy...proste kazdej je na tom uplne jinak a kazda skola je jina...ja napriklad scia jen zkousela a udelala si asi 2 testy od kamaradu a prvni sem mela celkem malo a druhej o 10% vic a to sem se na to vlastne vykaslala a udelala si uz jen kvant.cast ;) ...no to je jedno...jinak ohledne ty matiky na co jsem se vlastne ptala, tak me Lucka trosku uklidnila, ale stejne si to nedokazu moc predstavit, uvidim, kam nakonec pujdu na skolu, to uz se musim rozhodnout sama S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 22:17:37, michal) to janca: Tak VSE prave patri k tem skola na ktere se da nejlip dostat takra bez pripravy :) Ti prijimacky jsou opravdu dost banali.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 20:29:35, Jane) To Janča: Určitě zapojit musíš.. ale věř, že ne vše, co se píše je pravda.. Jo a máš pravdu - dělala jsem si pár jejich loňskejch testů, ale ty jsou zdarma přístupný na jejich stránkách.. tak komerce asi těžko..

    A to, že na scia nadávají jen ti co mají malý percentil, tak to vyvracím.. (osobní důkaz:D to že jsem napsala, že jsem ho taky nějak ohromný neměla, tak tím jsem rozhodně neřekla, že jsem měla málo, ale asi jsem si myslela, že ho napíšu tak na 90 a víc..) ale celkově mně jsou upřímně nějaký scio testy zcela ukradený :) šlo jen o to, že tam někdo napsal, že většina lidí z OA měla percentil 30-40.. prostě si myslím, že to neurčuje inteligenci těch lidí.. ;) a že je zcela jedno jestli jsi z gymplu nebo z OA.. dostat se na VŠE může každej.. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 19:33:38, janča) To Jane:

    Tak to jsem nevěděla, že když se chce někdo dostat na vše, že nepotřebuje žádné učebnice nebo tak ;-) Jistě ses učila. Jinak scio testy byly testovány, zda měří to, co měřit mají. Hezké povídání o tom je na jejich stránkách.

    Obvykle na tyhle testy nadávají lidi, co ten percentil moc vysoký neměli. Já tedy testy dělala a přemýšlet jsem musela dost,třeba nevím, jak bys bez zapojení mozku vypočítala ty jejich úlohy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 19:05:13, Lucka) tak já jsem taky z obchodky a na FMV jsem se dostala loni..a matiku uz mám též za sebou..sice je pravda, že pokud jsi nebrala na škole integrály a derivace, tak Ti matika může oproti lidím z gymplu co toto měli bude připadat těžká, ale je to hodně o štěstí, koho máš nakonec na zkoušku, jak těžký test dostaneš atd. A kdyby jsi matematiku napoprvé neudělala, je možnost si ji zopakovat nějaký jiný semestr, klidně i třikrát když na to přijde:) Ale v klidu, nikoho kdo to dělal třikrát neznám..naštěstí je matika jenom jeden semestr a pak od ní máš pokoj:) reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.