VŠE nebo ne?!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.06.2008 13:20:57, dendula, zhlédnuto: 363x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj všem!Mám celkem problém.Dostala jsem se na VŠE, ale mám děsnej strach z matiky, statistiky a já nevim jaký ještě podobný nelehký předměty tam jsou.A tak nějak nevim, jestli tam mam jit nebo ne.Vůbec si totiž nedokážu představit,jak tam ta matika bude těžká,jistě chápete, není to můj oblíbený předmět.Tak se chci obrátit na nějakého studenta/tku, jestli by mi mohli něco málo napsat. Fakt se totiž bojim, že je sice super, že sem se tam dostala,ale to ještě neznamená,že se tam udržim.Dík moc za všechny reakce S11

Email: dastulacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 13:31:57, Malkin) A na jakou fakultu a obor si se dostala? Jinak celoškolská matika a statistika se prý zvládnout dá když člověk chce:) taky jsem se tam ted dostal a matiku taky moc nemusím navíc sem z obchodky... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 13:39:51, dendula) jsem na FMV obor cestovní ruch...ja mam tak nejak strach ze to nebudu zvladat, navic na gymplu sem zadnou ekonomiku ci co vsechno se tam bere nemela :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 13:41:59, dendula) a ty jsi na jaké fakultě? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 13:48:46, Malkin) Na národohospodářské, matiku a statistiku mám jen jako celoškolský základ a myslím že u tebe to nebude jiné. Jinak co se týče ekonomických předmětů, nikdo nepředpokládá že tam přijdeš s obrovskými znalostmi mikro, makroekonomie, managementu a kdoví čeho ještě. Většinu studentů VŠE poslední dobou tvoří především lidé z gymnázií, poněvadž mnoho lidí z obchodek na takové školy nemá ( at už v matice či OSP). Takže toho se opravdu nemusíš bát. Navíc co jsem stačil poznat úroveň ekonomických seminářů, které se vyučují na gymnáziích dosahují maximálně úrovně ekonomiky v 1. ročníku na obchodních akademiích takže v tomhle si o nic nepřišla. Myslím že opravdu není na místě se bát že třeba ekonomice ještě nerozumíš..to te tam naučí:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 13:58:48, dendula) tyjo děkuju za takový optimistický vzkaz S11 , krásně se to čte, ale já když si vzpomenu, jak jsme měli jeden rok brát ekonomiku(možná v kvartě), tak z toho si pamatuju max že existuje nějaká komerční banka, to opravdu nebyla výuka. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 14:01:15, Malkin) Opravdu není důvod k panice:) já už se třeba nemůžu dočkat..Praha je opravdu nádherné město a VŠE je super škola, a i když vím že to bude tezké tak věřím že když se chce tak to pujde. Prostě klady jednoznačně převyšují zápory..určitě to tam zkus...je to fakt obrovská zkušenost:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 14:04:54, dendula) to je pravda, do Prahy každopádně taky chci, ještě se ale rozhodnout kam :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 14:28:28, Malkin) Neváhej a zkus tu VŠE..navíc MV je dost dobrá fakulta:) a z kama tam vůbec jdeš? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 15:40:19, Jane) Jo tak lidi z Obchodek na to nemají, jo? :-D Ti nevím.. já se dostala na FMV a ostatní, co se tam hlásili se mnou a byli z obchodky, tak se taky dostali.. S06 za to kámoši z gymlu nedali tu matiku ani na 50 bodů.. S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 16:10:08, Malkin) No já jsem taky z obchodky a sem jediný co se dostal na VŠE a další 2 lidi na MU ze všech 4 tříd...zbytek se podělil max o OPF, UTB a VSB..co se scio týče tak nejčastější percentil v naší třídě byl 30-40..
    Tak vy ste byly asik slušnej oddíl:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 16:24:44, Jane) A nebo to spíš záleží na úrovni školy. S13 A upřímně.. můj percentil taky nebyl nějak extra vysokej a na MV jsem měla 270 bodů.. takže scio test asi o tom co umíš moc neřekne.. nemusíš umět ani matiku, ani jazyk.. stačí si nakoupit materiály od scia a nebo zaplatit kurzy.. S14 možná trochu komerce.. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 18:49:50, Janča) Tak snad na každé přijímací zkoušky něco kupuješ, aby ses z toho něčeho naučila. To je jako taky komerce?

    Navíc scio test ti řekne o tom, jak ti to myslím, zda umíš řešit problémy, zda máš verbální inteligenci a rozumíš textu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 19:02:16, Jane) Já jsem si teda nic na VŠE nekupovala.. takže asi těžko... A, že ti scio test řekne, jak ti to myslí?? :D tak to teda nevím.. a jak umíš vyřešit problém :D praxe a vyplňování papírku krapet odlišný.. Ale každý má svůj názor.. Ten můj, kladný není.. a to neříkám, jako člověk, co by z toho testu měl nějakých 40 bodů, neboj.. já jich měla teda rozhodně víc.. :-D hi hi Vcelku je mi to jedno.. já ty scia stejnak nikam nepotřebovala.. :-D ale chtěla jsem si to zkusit.. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 19:05:13, Lucka) tak já jsem taky z obchodky a na FMV jsem se dostala loni..a matiku uz mám též za sebou..sice je pravda, že pokud jsi nebrala na škole integrály a derivace, tak Ti matika může oproti lidím z gymplu co toto měli bude připadat těžká, ale je to hodně o štěstí, koho máš nakonec na zkoušku, jak těžký test dostaneš atd. A kdyby jsi matematiku napoprvé neudělala, je možnost si ji zopakovat nějaký jiný semestr, klidně i třikrát když na to přijde:) Ale v klidu, nikoho kdo to dělal třikrát neznám..naštěstí je matika jenom jeden semestr a pak od ní máš pokoj:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 19:33:38, janča) To Jane:

    Tak to jsem nevěděla, že když se chce někdo dostat na vše, že nepotřebuje žádné učebnice nebo tak ;-) Jistě ses učila. Jinak scio testy byly testovány, zda měří to, co měřit mají. Hezké povídání o tom je na jejich stránkách.

    Obvykle na tyhle testy nadávají lidi, co ten percentil moc vysoký neměli. Já tedy testy dělala a přemýšlet jsem musela dost,třeba nevím, jak bys bez zapojení mozku vypočítala ty jejich úlohy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 20:29:35, Jane) To Janča: Určitě zapojit musíš.. ale věř, že ne vše, co se píše je pravda.. Jo a máš pravdu - dělala jsem si pár jejich loňskejch testů, ale ty jsou zdarma přístupný na jejich stránkách.. tak komerce asi těžko..

    A to, že na scia nadávají jen ti co mají malý percentil, tak to vyvracím.. (osobní důkaz:D to že jsem napsala, že jsem ho taky nějak ohromný neměla, tak tím jsem rozhodně neřekla, že jsem měla málo, ale asi jsem si myslela, že ho napíšu tak na 90 a víc..) ale celkově mně jsou upřímně nějaký scio testy zcela ukradený :) šlo jen o to, že tam někdo napsal, že většina lidí z OA měla percentil 30-40.. prostě si myslím, že to neurčuje inteligenci těch lidí.. ;) a že je zcela jedno jestli jsi z gymplu nebo z OA.. dostat se na VŠE může každej.. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 22:17:37, michal) to janca: Tak VSE prave patri k tem skola na ktere se da nejlip dostat takra bez pripravy :) Ti prijimacky jsou opravdu dost banali.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 22:34:54, dendula) nechci vám do toho nějak vstupovat, ale nedá se prostě tvrdit, že lidi z gymplu jsou na tom líp a z obchodek hur...kazdy gymply jsou na tom jinak, vsichni gymplaci nejsou premianti z matiky a zase obchodaci nejsou spatny na matiku a u scii to samy...proste kazdej je na tom uplne jinak a kazda skola je jina...ja napriklad scia jen zkousela a udelala si asi 2 testy od kamaradu a prvni sem mela celkem malo a druhej o 10% vic a to sem se na to vlastne vykaslala a udelala si uz jen kvant.cast ;) ...no to je jedno...jinak ohledne ty matiky na co jsem se vlastne ptala, tak me Lucka trosku uklidnila, ale stejne si to nedokazu moc predstavit, uvidim, kam nakonec pujdu na skolu, to uz se musim rozhodnout sama S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 23:02:37, Peťulíín) Taky jsem se dostal na FMV, akorát na mezinárodní obchod, co se týká matiky tak bych ji neřešil. Já jsem z gymplu a zase nevím o ekonomii nic... Jinak takové ty derivace a integrály nejsou zas tak strašné.. Tam máš vzorečky pro derivování, které se musíš naučit, integrace je opak derivace a pak ty metody, to se dá všechno nacvičit.... Já osobně mám větší strach z jazyků než z matiky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 14:57:57, Malkin) Jane: No pokud na něco narážíš těmi materiáli tak sem totálně bez přípravy jel a na první pokus dal 90 percentilu a zdarec..nepotřeboval sem žádné materiály, doučka ani sem tam nejel 5x jako někteří "géniové";) jenom jsem chtěl slečně říct že to že je z gymplu není žádná vada protože se myslím sama brzy přesvědčíš že z gymplu je tam nadpoloviční většina. A co se týče úrovně školy, naše škola asi moc valnou úroven nemá to uznávám, v matice to bylo samostudium a jediný co nás na škole naučili bylo účtovat jak stroje. Navíc od nás ze školy lidé dost hořeli jak na OSP tak i na klasických přijímačkách (na VŠE sem se dostal jako jediný z nejakých 8 přihlášených ze školy), takže musíš pochopit můj názor, který, uznávám je čiště můj a subjektivní:) Ale to že na VŠE a na MV obzvlášť je nadpoloviční většina lidí z gymnázií..za tím si opravdu stojím..kamarádi tam studují takže ne že bych neměl přehled reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 19:16:16, Jane) To Malkin: Nemyslíš, že je to úplně šumák odkud jdeš? prostě zase debata o ničem.. dalších komentářů se vzdávám.. každý svého štěstí strůjcem.. a každý má na to, na co si věří.. a to, že tebe ve škole nic nenaučili, tak to neznamená, že tam něco nenaučili mě a moje spolužáky.. nás se na VŠE dostalo vííííc a koukám, že rád zdůrazňuješ, že jsi byl JEDINEJ, koho tam vzali.. :D už si nám to tu napsal jednou.. :D ale jen do toho .. určitě si to tu rád někdo znova přečte.. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 20:55:51, Malkin) Nevím o co ti jde, já nic nezdůrazňuji, pouze sem chtel poradit a ty jsi do mě začala rýt s tím že scio prakticky zvládne každý ***, který si zaplatí kurz. O tobě a tvých spolužácích sem neřekl ani slovo, obchodku jsem hodnotil podle té, ve které jsem byl a zdůraznil jsem že to je můj SUBJEKTIVNÍ názor. Jinak ty taky velmi ráda zdůraznuješ jak úžasná střední jste ste byla a jak se tam všeci dostali atd. Myslím že je poměrně směšné jak zde odsuzuješ OSP jako největší kravinu na kterou se dá v pohod naučit..já myslím že to tak není a že snáz se člověk naučí na příjmačky z matiky a jazyku. No já tuhle debatu končím, nehodlám se tady stávat terčem techto pubertálních, smajlíkama, orámovaných hovadin. Já sem vůbec nikoho neurazil ani nepomluvil...
    P.S. Doporučuji si číst komentáře trochu důkladněji protože některé tvé pasáže jsou totálně mimo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 19:20:47, Budoucí majitel červeného diplomu) Jane + Malkin: Ale děcka no tak, nehádejte se.... S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 21:05:58, Jane) Budoucí majitel červeného diplomu S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 21:46:19, Evca) Peťulíín: A proč ses teda rozhodl studovat právě VŠE, když o ekonomice nic nevíš? Nemůžeš tak ani vědět, jestli tě to bude bavit. Nemyslím to ironicky, fakt mě to zajímá. Proč taková spousta lidí chodí na VSE, kdyz nemají o ekonomiku přirozený zájem? A je tady někdo, kdo šel na VŠE už s tím, že ho ekonomie/ekonomika baví a zajímá?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 21:55:35, Malkin) Evca: Zájem má myslím mnoho lidí, já ho mám už od svých 14ti let =D hlavně kvůli tomu jsem dal přednost obchodce před gymplem reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 23:36:00, Jane) To Evča: aspoň na něčem se s Malkinem shodnem ;) Já taky preferovala obchodku.. ekonomie je fajn, ale mě osobně strašně baví účetnictví.. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 00:19:44, Peťulín) Evča: no.. my jsme na gymplu ekonomii měli.. částečně v ZSV a jinak jako volitelný předmět, ale tak to ani nestálo za řeč... Ale docela mě to zaujalo. Na gymplu mě bavila a šla hlavně matika, pak to můžu jít učit, ale na to nemám povahu, na techniku jsem antitalent, takže ty stavárny a strojí taky padly, tak jsem si řekl, že zkusím ten ekonomický směr a když to nebude ono, tak půjdu jinam...
    Jinak mně ekonomie zajímá, akorát toho o ní z gymplu moc nevím, proto je tu možnost, že třeba zjistím, že to není až úplně to pravé, jak jsem si představoval... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 10:33:29, petr) to Evca: To jako prepokladas ze lidi z gemplu o eknomii/ce nic nevi a tudiz by na VSE (respektive ekonomku obecne) choidt nemeli? No ja nevim je sice pravda ze se rika ze tak 50% vsech studentu eknonkmek ji vlastne studuji jen proto ze nevedali kam jinam jit (a neco na tom je ), ale co tak pozruju za ty roky studii tak oni casto ani lidi u obchodek o ekonomii nic nevi a nebavi je :) Totiz to co se uci ne VS je nekde uplne jinde, sam sem teda z gymplu, ale mam i kamose co chodili puvodne na obchodku a jak rikaji ze tak snad krome nejakakych zakladu ucta jim vse co barli na stredni bylo vlastne k nicmeu :) (cimz jinak netvrdim ze bych mel neco proti obchodce). Jinak ja se teda o ekonomii (respektive o akiove trhy) zacal zajimat uz jako male decko :) a nepustilo me to doted a presto jsem sel v pate tride na gympl a myslim ze jsem neprohloupil. Ono totiz mate jedno jakou mate stredni na VS stejne zjisite ze 99% vseho co jste se ucili na stredni je vam k nicmeu Ale stojim si za tim ze ani vecin lidi z obchodek o eknomii nic nevi a rozhode o ni nema prirozeny zajem..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 21:02:39, Evča) Petr: Tak to tě věru obdivuju. Zajímalo by mě, jestli jsi se k akciovým trhům v pěti letech dostal sám od sebe, nebo tě někdo k tomu řekněme přivedl?? No, že o ní gympláci nic neví, soudím podle svého okolí a taky podle sebe. Z naší třídy šla třetina lidí na ekonomku, z toho max. dva byli nějak zainteresováni v ekonomii, ostatní o ni ani nezakopli. A jestli tam mají chodit? Toť otázka! Ani si nejsem jistá, že dělám dobře, když tam jdu já sama. Ekonomie jako předmět na gymplu podle mě chybí, my ji odbyli během dvou hodin ZSV. Z toho člověk přece nemůže poznat, jestli ho něco baví nebo ne. Na druhou stranu možná že právě to je důvodem, proč tam proudí takové davy lidí? Jinak na ekonomii či ekonomiku v mém věku narazíte maximálně v novinách. A že bych si někdy nad novinovým článkem řekla: ,,Hmm, to je zajímavé, musím si o těch daních nebo o té ČNB dozvědět něco víc,“ a šla bych do knihovny půjčit si knihu o daňové politice ČR, tak to teda ne.
    Sama jsem se rozhodla jít na FMV, protože krom jazyků, které samy o sobě zavánějí učitelstvím, chudobou, či dokonce úřadem pro nezaměstnané, mě všechno baví jen napůl, nebo mi to jde jen napůl. Přála bych si dostat se skrz VŠE k pozici jakési „tlumočnice s odborným vzděláním v ekonomické oblasti“. Jen doufám, že moje představy nejsou naivní a bláhové.(?)
    to dendula: Jinak co se týče matiky, myslím, že ekonomka na ni není zdaleka tak náročná, jako přírodní vědy či IVT. I matika mi jde jen na půl (rozumějte na výzo pravidelně za tři), a při přijímačkách jsem z ní měla plnej počet. Takže bych se jí nebála. Teda pokud obtížnost přijímaček odpovídá obtížnosti studia(?).
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 21:09:02, Evča) oprava:... Jinak co se týče matiky, myslím, že ekonomka na ni není zdaleka tak náročná, jako na přírodovědeckých či IVT fakultách (VUT, Informatika a statistika)...
    Btw to jsem zvědavá, kdo mě trumfne v délce příspěvku S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 22:33:36, petr) Tak je sem psal jako male dite (lehce nadsazka) a ne v peti letech ( to jsem stezi precet svoje jmeno a tahal po dvorku auticka ), i kdyz je pravda ze jsme rekneme podikatelska rodina, nebo jak to nazvat, a o ekokomice a politice se u nas vzdy dost mluvilo. Jinak s tim ze je na gymplu malo ekonmie bych zas az tak nesouhlasil pravda ZSV a nejaky ten seminar neni moc, ale zase gympl je o vseobecnem prehledu ze. No ja se nechci nikoho z obchody dotknout ale to co se tam uci je spis prace sekretarky nebo asistenta nez nejake hlubsi poznani a tvoreni zajmu o eknomii. Jinak to, ze ctes v novinach o tom a tom z oblastii ekonomiky uplne staci (ja zna mldi co ty stranky, a je jich vecina, revnou preskauji )vubec neni potreba cist nejake odborne knizky (od toho tu je prece VS )Pravda neco od Friedmana a treba Williamse jsem na gymplu precet ( no vic nez 2-3 knizky to nebyly ), a vicmene jsem i na internetu hledal ruzne clanky z tehle oblasti vic nez terba sport :) ale je to spis vyjimka a na VS je to stejne vicemene k nicemu (teda krome prehledu ktery se pak ve nekterych predmetech muze hodit a da se machrovat s tim ze vite kolik dolaru ma cina devizovich rezerv nebo jake jsou priciny hypotecni krize :D)Jinak ja netvrdim ze vecina lidi z gymplu jde na eknomoku pac o ni ma zejame, ale ona ekomomka je pomerne univerzalni skola takze to zas az tak svihly do toho clovek byt nemusi ( i kdyz je to samozrejme lepsi a to studium je pak lehci). Ja jen rikam ze ani vecina lidi z obchodek, a to vim z valstni zkusenosti (tedy presnej receno s rozhovoru s kamosi a kamaradkami z obchodek), vlastne ani o ekonomii nejaky extra zajem nemaji a podle obchodky rozhodne nejde posuzovat to co se uci na eknomicke VS. Jinak matika na VSE neni nejak tezka i kdyz je to samozrejme obtiznejsi nez to co na prijimackach, kde je podle me matika az moc jednoducha, ale zvladnout se to samo da. Znam lidi z gyplu co to davaji bez problemu za jedna a zam lidi z gymplu co opakujou, a to same plati pro lidi z obchodek. Stejne tak znam lidi z obchodek co maj z ucta za jedna, a co ho opakuji a zase to same i z gypmlu (teda pravda ne opakuji ale delani napodruhe s problemy). Takze ani v tech predmetech se nejak moc vyrazne neprojevi skola z jake clovek je....Hold to chce jen mit ten zajem a snahu a je ptuna z jake skoly jste :)
    PS: Parodn za obri mnozstvi preklepu a hrubek se mi to nechce opravovat :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 10:58:11, Martin) No, ja si myslim, ze bys mela ovladat gymanzialni ucivo. Jinak, matika je spis takove instuktivni. Nejedna se o matiku z technickych ci primo matematickych oboru, tak bych z toho zbytecne nemel strach. Ale asi na tom budes lip, kdyz si prostudujes 11 ucebnic matematiky pro gymnazia... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.