Odvolání na VŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.06.2008 20:51:44, mauve, zhlédnuto: 4572x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chci se zepatat těch z vás, kteří jsou opravdu zasvěcení do zapeklité problematiky odvolání na VŠ - víte někdo, jestli má cenu psát všechny ty důvody, proč by zrovna vás měli dodatečně přijmout (případně přiložit nějaké dokumenty, doporučení), nebo stejnak bude děkan ve věci odvolání postupovat podle konečných bodů? Předem díky za vaše dobré tipy,rady a zkušenosti :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 20:58:09, Kris) Ahojky, já si podávala odvolání, a psala jsem tam různé důvody, i přikládala něco... a čekám na výsledky, tak dám vědět co a jak... jen jsem první pod čarou :D a když mě nevezmou, tak v tom něco bude... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 21:24:02, mauve) No tak to by bylo hodně, hoodně podezřelý :-D To já zase až takhle pod čarou nejsem (jsem 7.-11., uteklo mi to o 2 body), ale taky mě zajímá, esli když podáme odvolání všichni, co nás dělí od přijetí 2 body, tak jestli pak přijme teda všechny, nebo si z nich vybere :-O reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 21:26:14, mauve) No a nebo dokonce jestli může přijmout i ty, co jsou na tom s bodama hůř, než já, ale maji třeba různý stáže, praxe a tak S04 :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:05:37, Kris) No já si myslím, že by měli vzít ty, co mají více bodů v přijímačkách... ale tak uvidíme :-) aha, no tak já jsem první kdo si dával odvolání, přímo jsem viděla i výsledky kdo si dával odvolání a kdo ne :-) a kde ses hlásila? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:29:58, mauve) Na Peďák UK-Speciální pedagogika...no je tam docela nátřesk, jestli mě na odvolání vezmou nebo nevezmou, tak to bude fakt o chlup, tak proto to takhle strašně najednou řešim:D...a co ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:34:01, Kris) Já jsem na OU, učitelství pro mateřské školy... tam taky toho bylo dost... a brali malinko...
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:36:22, mauve) No jestli jsi první pod čarou, tak bych si vůůůbec nedělala starosti - co tady vlastně ještě děláš? :) Vřdyť ty už jsi dávno na škole :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:36:42, Kris) A nevíš přibližně kdy se to výsledky z odvolání dozvíme? asi až po zápise že... a ty co nenaberou vezmou na odvolání.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:39:53, Kris) No právě že nejsem, docela stresuju protože tam vážně moc chci... :) a ty taky nejsi od té čáry daleko :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:40:22, mauve) Asi tak to bude...tak doufejme, že k zápisu nepřijde příliš moc ambiciózních našeho místa chtivých lidí a na nás nějaké to pedagogické místečko zbude S06
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:43:07, mauve) To víš, já bych si to taky moc přála, ale bejt na tvym místě, tak už jsem si dávno otevřela šampáňo :-D Jestli mě tam nevezmou, asi nadobro shniju na jedný ošklivý a nudný VoŠce a to bych vážně nechtěla :-D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:45:53, mauve) Heli a jseš si jistá, že chceš strávit život s dětma v mateřský školce? Moje máti je tam už skoro pětatřicet let a dodnes mi kontroluje, jestli mám zapnutou bundu a svačinku v baťůžku - totální profesní deformace :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 22:54:05, Kris) Taky doufám! přece nebudou všichni na pajdáku ne? :D ty jsi na VOŠ? a jaké? no uvidíme s tím šampáněm :-) chci, strašně děti miluju :) mám i praxi ve školce a jsou úplně super... a doufám že tedy deformovaná nebudu :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 23:19:12, mauve) Když jsem se nedostala loni, šla jsem na VOŠku, obor Sociální pedagogika kvůli spousta praxím a tak...abych se ve finále dozvěděla, že praxe v rámci školy je absolutně nezajímajS04 Takováhle práce na každym musí zanechat hlubokou stopu...když ne, tak je ten člověk sám o sobě buď divnej, nebo se úspěšně léčí na psychiatrii:-D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 00:17:18, Kris) Aha, no tak to by mě naštvalo... a zkoušela ses dívat i jinde na školy, jestli neberou i podle praxe? protože třeba na ty mateřinky berou podle praxe, kurzů atd... tak možná to tak je i jinde na výškách, na některých oborech reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 11:59:13, mauve) Hmm, tak to mě nenapadlo....můžu se po něčem mrknout, ale pochybuju, že se o mě ostatní školy porvou :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 20:14:09, Kris) No co ty víš... :) třeba kámoška má pajdák jako střední, miluje děti, věnuje se jim jak dlouho a na ten stejný obor, kde jsem se hlásila já, byla první přijatá... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 11:00:41, Kacka) Já myslim, že můžeš vytvořit jeden odstavec, ve kterém uvedeš všechny můžné důvody (prospěch na SŠ, olympiády, atp.). Asi je lepší napsat toho víc, než si pak říkat, měl jsem tam napsat tohle a taky tamhleto... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  2. VŠPJ odvolání - Ostatní
  3. FIM UHK odvolání - Univerzita Hradec Králové
  4. ČZU FAPPZ odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Odvolání - Ostatní
  6. odvolani - Ostatní
  7. PEF vsrr odvolani - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. ODVOLÁNÍ - Ostatní
  9. Odvolání - Policejní akademie České republiky
  10. Do kolika dní musí VŠ reagovat na zaslané odvolání - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.