Vš Jihlava

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.07.2008 17:41:08, Nela, zhlédnuto: 900x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky je tu někdo kdo studuje cestovní ruch v Jihlavě? Chtěla bych vědět jak se vám tam líbí? Rozhoduju se jestli tam jít nebo ne. Díky za jakoukoliv informaci.

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2008 22:19:39, Saide) a na jakou další školu si se dostala? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 11:24:52, Nela) Na Slezskou univerzitu do Opavy, obor Středoevropská studia...
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 15:35:42, Tom) Někdo to někde psal, že Jihlava je taková vyšší střední. Ale kdo ví, asi tu moc lidí co by měli vlastní zkušenosti, neví.
    Já bych teda preferoval tu Slezskou, co se týče školy i oboru. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 12:11:46, Lucie) Tak záleží na tom v jakém městě chceš být..protože obory jsou stejné. V Jihlavě je to zatím dost čerstvý, škola funguje jako vysoká asi jen 3 roky ale co jsem slysela z jiných diskuzí o CR tak se jim tam celkove líbí. Hlavně jde o to co od oboru čekáš..hodně lidí je pak zklamáno, že šly na CR ale uči se veci jako statistiku, matiku, učetnictví..apod. takže bych doporučila projit si studijní plány obou škol a srovnat. Každopádně bych Jihlavu nezavrhovala ale našla bych si na každý škole pro/proti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 13:52:56, Nela) No právě že obory se dost liší, akorát u obou dávají důraz na jazyky. Ekonomika by mi nevadila,jsem spíš ráda že tam je, protože jsem ji měla už na obchodce. Ale každopádně díky za názor. Ty tam asi nestuduješ že? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2008 10:48:40, Ema) Já tam studuju a jsem tim spíše znechucená, ta škola podle mě nemá úroveň a třeba praxe je absolutně nedořešená a 100% ti bude po prvním roce lézt na nervy. Kdyžtak sem napiš email a já ti napíšu víc. Pokud ti nejde o vzdělání ale o diplom, tak tam ale určitě běž. První rok mi ještě přišel ok, ale teď ta škola leze krkem opravdu všem.
    To Jana: nevím, jaké jsou přijímačky teď, ale doporučovala bych přečíst si dějiny umění a nějaký souhrn zeměpisu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2008 13:06:12, Nela) Ahoj, no abych ti pravdu řekla tak jsem se na ty přijímačky ani nepřipravovala. Jen jsem si udělala pár testů z aj na netu a na tu všeobecnou část se podle mě ani připravit nedá. Bylo tam i hodně otázek z CR což pro mě byla spíš tipovačka, protože jsem CR nestudovala.Ale zvládla jsem toA nemusíš se bát, že bys to nestíhala, času je na ty testy dost a dost.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2008 13:10:21, Nela) Ahoj Emo, o těch praxích už jsem slyšela že jsou na nic. Budu ráda když mi napíšeš na ten mail. Nejde mi jen o diplom... reagovat zde
    Email: nelli.mseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 13:49:47, Zuzka) Ahoj holky! No já se do Jihlavy chystám.. na obor CR jsem se nedostala kvůli němčině a mojí blbosti... takže půjdu na obor finance a řízení... jinak podle mě příjímačky ze všeobecného byli úplně v klidu, něco ze zeměpisu, dějin umění a cestovního ruchu, pro mě v klidu, ale pravda je, že jsem z oboru cestovní ruchu a dějiny kultury maturovala. A nevíte jinak někdo něco víc o tom oboru finance a řízení a celkově o škole?? Budu moc vděčná! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 09:57:15, Martin) Já bych si vybral středoevropská studia. Myslím, že s tím budeš moci nastoupit i do cestovního ruchu. Navíc vysoká škola v Jihlavě je poměrně nová, takže tam bude zmatek... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 15:16:11, Nela) No je fakt, že po jazykové stránce bych na to měla být vybavená i z Opavy... A ty studuješ v Opavě? nebo tam někoho znáš? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠP Jihlava - Ostatní
  2. VŠ polytechnická Jihlava - Informace o studiu
  3. VŠP Jihlava - cetovní ruch - Ostatní
  4. VŠP Jihlava - Výběr vysoké školy
  5. Pronájem jihlava - Ubytování a stravování
  6. Jihlava - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.