jazykový pobyt

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2008 10:51:15, Jana, zhlédnuto: 10889x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s jazykovým pobytem v zahraničí, konrétně s AJ (Británie, Irsko...)jaká agentura a škola je/není dobrá..a ještě vím, že to je individuální a čím déle tím líp,ale po kolika týdnech jste měli pocit, že vám to něco dalo, rozmluvili jste se...díky moc:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2009 20:59:18, Pavel) Mate nekdo zkusenosti s firmou www.jazykove-kurzy24.cz ? Maji opravdu velkou nabidku jazykovych kurzu....S08 reagovat zde
    Email: jp73gmxde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2009 10:44:41, jaky) Ahojka, nevíte někdo jak je to s aupair v USA? zadávaa jsem si profily na nějaké stránky-aupairconnect, easyaupair- a když mě někdo kontaktuje na mail a já teoreticky souhlasím, že bych mohla být jejich aupair- strašně mi cpou nějaké agentury, přes které si mám zařídit VISUM a všechny dokumenty. následně, když jim nabídnu, že si to zařídím sama, tak se třeba už ani neozvou...nevidím v tom nic moc dobréh ale nevím...nemáte někdo zkušenost?? díky :) reagovat zde
    Email: kjakycentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2008 11:04:31, haha) K poslednímu příspěvku, já nemám FCE, ani CAE...ale má kámoška nikde nebyla, pracuje, a při zaměstnáni chodí tady v Česku do kurzu, nejprve si udělala Pet, pak FCE a pak CAE...a teda si nemysli, když vytáhne CAE ,že je nějaká borka...a nemusí se stresovat v Anglii s Angličinama...ale klido pído se učí doma...takže bych to tak nebrala to, jedte do Anglie a udělejte si CAE.... takže jenom *** vyhodi 540 liber...+ další náklady....no- no coment!!!S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 16:34:48, Mirka24) Ahoj, teda nestacim se divit nekterym prispevkum. Ja sama jsem byla v UK od 09/04-12/05, chodila jsem 3 mesice na kurz aj {priprava na CAE}. Kurz poradala British Council, byl drahej jako svina ale mam CAE a kdyz ho nekde vytahnu, tak jsem borka:D Rada bych si popovidala s nekym, kdo nebyl v zahranici, jen nerada lidi ztrapnuju. BTW: Jestli je FCE nejaka super level aj bych tu radeji nerozebirala :D Jani, zahranici ma spoustu vyhod, kt. sezenim u maminky s tatinkem neziskas. A to ze budes muset makat jako sroub? A co, nejsme snad maly deti proboha? Prijde mi, ze nektere damy se poprve setkaly s praci v zahranici a jsou paf z toho, ze musely neco delat. Jinak k te me skole, byla v Londyne, cast Camden Town, 3mesicni kurz stal okolo 540 L., zkouska CAE pak okolo 90. Kdyz zkousku neudelas tak ti nikdo prachy nevrati, ale to je stejne i v CR. V CR je pak hodne dobra skola Caledonian School, rocni kurz s garanci slozeni zkousky, kt. stoji neco kolem 15 tis..Je to na tobe, ale vyjet na 2 tydny do zahranici a myslet si ze ze me bude rodila mluvci je pekna blbost. Nenech se nikym odradit reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 11:34:49, Mirka) Tak to schvaluju' Určitě vyjeď, je to dobrá zkušenost. Potkáš fúru zajímavejch lidí. Otrkáš se. Jen počítej s tím, že zajiješ kulturní šok:). Budeš se muset hodně učit, jak jednat s lidma z jiné země a ona to není žádná sranda. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Studijní pobyt (nultý ročník) na FSV UK - Informace o studiu
  2. jazykový kurz - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.