jazykový pobyt

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2008 10:51:15, Jana, zhlédnuto: 10889x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s jazykovým pobytem v zahraničí, konrétně s AJ (Británie, Irsko...)jaká agentura a škola je/není dobrá..a ještě vím, že to je individuální a čím déle tím líp,ale po kolika týdnech jste měli pocit, že vám to něco dalo, rozmluvili jste se...díky moc:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2013 16:18:48, erikkaz) ahoj byla jsem v zahraničí s cestovkou student agency a jsem více než spokojena, určitě jí všem doporučuji. Spokojena jsem byla jak s ubytováním tak se svojí zlepšenou angličtinou. Jela bych znova, byla jsem v Irsku to je tak krásná země.
    reagovat zde
    Email: erikazzarubovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2013 11:17:12, Nikolka) Ahoj já mám zkušenost s touto cestovkou, byla jsem na jazykovém pobytu na Maltě a bylo to skvělé, určitě Vám ji doporučuji. A ten jazykový pobyt je lepší v tom že si člověk krásně osvoji jazyk. A líbilo se mi, že cestovka mi odpověděla na jakoukoliv prkotinu a nejasnost ;)
    reagovat zde
    Email: nikolenkapodkolenkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 15:02:45, lucikk1311) ahojky ráda bych odcestovala do ciziny, buď pracovně, nebo na jazykový pobyt. Zatím jsem se koukala po internetu a zatím mě nejvíce zaujalo toto http://www.jazykovepobyty.cz/pro-dospele/anglictina máte někdo se Student Agency zkušenost ? Díky reagovat zde
    Email: lucikk1311seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2013 22:54:16, Zuzka) Jazykových pobytů od SA sem se zúčastnila zatím minulý a předminulý rok na dva týdny. Poprvé jsem nebyla úplně spokojená, s odstupem času zjišťuju, že za to mohly značné věkové rozdíly (6-17) a buď tam byly malé děti, nebo skoro dospělí. Mně bylo v té době 13. S rodinou jsem byla celkem spokojená, se školou taky, jediný problém byl, že jsem se nedorozumívala tak, jak bych si představovala. Navíc jsem se ve volném čase stýkala jen s českými studenty, tak jsem se příliš nerozmluvila. Rozdíl sem viděla až po příjezdu zpátky do Čech při hodinách angličtiny.
    Druhý pobyt byl mnohem lepší. Ve 14 letech sem už se seznamováním neměla takové problémy a tak jsem se hned první den skamarádila s nečeskými národy a trávila jsem s cizinci každý večer. Česky jsem prakticky nemluvila, leda ve škole, kde naší třídu tvořila více jak polovina českých studentů.
    Zúčastnila jsem se také výměnných pobytů programu Comenius a zjistila, že je opravdu důležité, aby se člověk nebál mluvit, ono už se to v cizím jazyce nějak podá. reagovat zde
    Email: drozdova.zuzkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2012 12:06:11, Monika) Já jsem byla s Channel Crossings v Anglii i na Maltě. Oba dva kurzy byly perfektní. Ubytování jsem měla zajištěné v rodině, takže jsem mluvila od rána. Ve škole jsme měli mezinárodní kolektiv, opravdu mix všech možných národností. Takže bylo fajn poznávat cizí kulturu a vyměňovat si názory a v rámci toho vlastně procvičovat angličtinu. A samozřejmě odpoledne vyrazit na nějaký výlet či do hospůdky zase s lidmi z kurzu nebo s rodinou. Každopádně jazykové kurzy v citině doporučuji, protože to dá opravdu hodně. A stojí to za ty peníze. A s podporou jazykovky, jako je Channel Crossings, máte jistotu, že Vám všechno připraví a nebudete se muset o nic starat :-) Tak přeju všem jen dobré zkušenosti, jako mám já. Monika reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Studijní pobyt (nultý ročník) na FSV UK - Informace o studiu
  2. jazykový kurz - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.