jazykový pobyt

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2008 10:51:15, Jana, zhlédnuto: 10889x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s jazykovým pobytem v zahraničí, konrétně s AJ (Británie, Irsko...)jaká agentura a škola je/není dobrá..a ještě vím, že to je individuální a čím déle tím líp,ale po kolika týdnech jste měli pocit, že vám to něco dalo, rozmluvili jste se...díky moc:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 12:33:49, Hanka) Přesně jak říká Kris, jednoduše se tam zaregistruješ, nic neplatíš, dáš si tam fotku napíšeš nějaký info o tobě. Nebo můžeš napsat do au-pair agentury v zahraničí, výhodou je že se neplatí žádný poplatky. U nás platíš 3 000,-- Jinak komunikativní znalost nepotřebuješ, já jsem dělala letní au-pair a moje znalost byla mírně pokročilá, ikdyž jsem občas nerozuměla tak jsem si to domyslela. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 12:14:10, Kris) A zkoušela ses dívat i tady: www.aupairworld.net ? jak jsem to projížděla kdysy tak tam některé rodiny chtěli třeba jen základy i když bys tam měla být na měsíc nebo na dva... navíc je to obrovská databáze rodin ze všech zemí a pořád se to aktualizuje... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 11:52:25, Hanka) Ahojky, mám stejné zkušenosti s SA, byla jsem v hostitelské rodině, rodina ušla ale jídla dávali hrozně málo. Myslím si že je lepší si na netu najít nějakou tu školu a sami si to zajistit. Vyjde to o dost levněji. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 11:27:12, Tereza) Já se omlouvám, ale opravuji se. S SA jsem byla 3tydny na jazyk. pobytu na Maltě a v te Anglii jsem byla v Hastigsu s GTS, ale rodina taky špatná - jídla mi moc nedávali, bavit se semnou taky moc nechtěli. Na Maltě jsem taky byla u jedné rodiny a taky nic moc- takhle jsem byla v 15 a v 16,, ale do rodiny už jsem od te doby nešla. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 11:20:52, Anet) Ahoj. Rovněž jsem byla na 3 týdny se Studend agency v anglii (Torquay), na jazykovém pobytě. Myslela jsem si, že když se jedná o jazykový pobyt, bůhví kolik mi toho nedá... mýlila jsem se. Je sice pravda, že jsme bydleli v hostitelské rodině - ale přístup rodiny nebyl zrovna nejlepší, byli pořád pryč, takže když sis s nima chtěla popovídat, měla jsi smůlu, jediná ,,mluva,, byli lístečky se vzkazy typu - snídaně je v lednici, nepouštět vodu po 22. hodině... a samotná škola... měli jsme vždy denně nějaké 4-5 hodin ve škole. Na začátku nás čekal rozřazovací test, který sám o sobě nic moc - testové otázky, takže jsem se dostala do nejlepší skupiny a nerozuměla jsem ničemu... tak jsem si šla zařídit přestup do NIŽŠÍ (!) úrovně.. dívali se na mě jak na blbce, milion řečí a dali mě úplně na začátek... takže už jen komunikace s nima... musím přiznat, že jediné v čem jsem se během 3 týdnů v Anglii zlepšila, bylo nakupování a dorozumívání se v obchodě... jinak nic. Škola vůbec nic mi nedala - nebrala se gramatika, pouze články + porozumění a hovoření o nich, takže kolikrát jsi nevěděla jak se tvoří slova, učitelé tě neopravovali (!)... no už bych se Student agency takhle nejela... (ještě poznámka - jak jsme přijeli po 1,5 denní cestě, dostali jsme se původně do rodiny, kde matka měla 4 malé holčičky... ukázala nám pokoj a prý dole máme jídlo a odjela pryč (a přitom SA všude píše jak je to přivítací večer s rodinou...) a my tam zůstaly samotné s obrovským psem, několika kočkama - musím podotknout že v krbu v kuchyni se válely výkaly, všude byl nepořádek vše jsme to nafotili, a volali ženské ze SA že chceme jinou rodinu, a vstřícná tedy rozhodně nebyla, dopadlo to tak, že jsme volali do ČR rodině, a´t si to s nima vyřídí... po 2 hodinách telefonátů jsme se až balily...) tak nevím no, tohle jsem zažila já... reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Studijní pobyt (nultý ročník) na FSV UK - Informace o studiu
  2. jazykový kurz - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.