jazykový pobyt

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2008 10:51:15, Jana, zhlédnuto: 10888x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s jazykovým pobytem v zahraničí, konrétně s AJ (Británie, Irsko...)jaká agentura a škola je/není dobrá..a ještě vím, že to je individuální a čím déle tím líp,ale po kolika týdnech jste měli pocit, že vám to něco dalo, rozmluvili jste se...díky moc:D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 11:01:13, Tereza) Ahoj,
    v Anglii jsem byla na 3 tydny se Student agency a bylo to hodně drahy - bydlela jsem v rodině a měla jsem zaplacenou školu na 3 týdny. Od té doby jsem návštila více Aj mluvících kontinentů a z mé zkušenosti bych ti doporučila - obrátit se na agenturu coolagent.cz - zajistí ti za pár šupů ubytování, dopravu a delegáta, kt. ti pomůže sehnat práci. Doporučuji jet min na 2-3měsíce a najít si tam práci a do školy pokud máš již nějáké základy nechodit - nejlíp se mluvit naučíš mezi lidma. Pokud základy nemáš doporučuji ti školu na dopoledne po dobu třeba 1 nebo 2měsíců abys mohla odpoledne chodit do práce - tedy pokud chceš vydělávat. To je nejlepší jak se fakt dobře naučíš Aj. Co ti vůbec nedoporučuje - stýkat se z česky mluvícíma kamarádame nebo pokud je to možné tak co nejmíň, spíš si najít Aj mluvicí. Věř mi, že to taky ohromně pomáhá se jazyk rychle naučit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 11:20:52, Anet) Ahoj. Rovněž jsem byla na 3 týdny se Studend agency v anglii (Torquay), na jazykovém pobytě. Myslela jsem si, že když se jedná o jazykový pobyt, bůhví kolik mi toho nedá... mýlila jsem se. Je sice pravda, že jsme bydleli v hostitelské rodině - ale přístup rodiny nebyl zrovna nejlepší, byli pořád pryč, takže když sis s nima chtěla popovídat, měla jsi smůlu, jediná ,,mluva,, byli lístečky se vzkazy typu - snídaně je v lednici, nepouštět vodu po 22. hodině... a samotná škola... měli jsme vždy denně nějaké 4-5 hodin ve škole. Na začátku nás čekal rozřazovací test, který sám o sobě nic moc - testové otázky, takže jsem se dostala do nejlepší skupiny a nerozuměla jsem ničemu... tak jsem si šla zařídit přestup do NIŽŠÍ (!) úrovně.. dívali se na mě jak na blbce, milion řečí a dali mě úplně na začátek... takže už jen komunikace s nima... musím přiznat, že jediné v čem jsem se během 3 týdnů v Anglii zlepšila, bylo nakupování a dorozumívání se v obchodě... jinak nic. Škola vůbec nic mi nedala - nebrala se gramatika, pouze články + porozumění a hovoření o nich, takže kolikrát jsi nevěděla jak se tvoří slova, učitelé tě neopravovali (!)... no už bych se Student agency takhle nejela... (ještě poznámka - jak jsme přijeli po 1,5 denní cestě, dostali jsme se původně do rodiny, kde matka měla 4 malé holčičky... ukázala nám pokoj a prý dole máme jídlo a odjela pryč (a přitom SA všude píše jak je to přivítací večer s rodinou...) a my tam zůstaly samotné s obrovským psem, několika kočkama - musím podotknout že v krbu v kuchyni se válely výkaly, všude byl nepořádek vše jsme to nafotili, a volali ženské ze SA že chceme jinou rodinu, a vstřícná tedy rozhodně nebyla, dopadlo to tak, že jsme volali do ČR rodině, a´t si to s nima vyřídí... po 2 hodinách telefonátů jsme se až balily...) tak nevím no, tohle jsem zažila já... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 11:27:12, Tereza) Já se omlouvám, ale opravuji se. S SA jsem byla 3tydny na jazyk. pobytu na Maltě a v te Anglii jsem byla v Hastigsu s GTS, ale rodina taky špatná - jídla mi moc nedávali, bavit se semnou taky moc nechtěli. Na Maltě jsem taky byla u jedné rodiny a taky nic moc- takhle jsem byla v 15 a v 16,, ale do rodiny už jsem od te doby nešla. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 11:52:25, Hanka) Ahojky, mám stejné zkušenosti s SA, byla jsem v hostitelské rodině, rodina ušla ale jídla dávali hrozně málo. Myslím si že je lepší si na netu najít nějakou tu školu a sami si to zajistit. Vyjde to o dost levněji. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 12:14:10, Kris) A zkoušela ses dívat i tady: www.aupairworld.net ? jak jsem to projížděla kdysy tak tam některé rodiny chtěli třeba jen základy i když bys tam měla být na měsíc nebo na dva... navíc je to obrovská databáze rodin ze všech zemí a pořád se to aktualizuje... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 12:33:49, Hanka) Přesně jak říká Kris, jednoduše se tam zaregistruješ, nic neplatíš, dáš si tam fotku napíšeš nějaký info o tobě. Nebo můžeš napsat do au-pair agentury v zahraničí, výhodou je že se neplatí žádný poplatky. U nás platíš 3 000,-- Jinak komunikativní znalost nepotřebuješ, já jsem dělala letní au-pair a moje znalost byla mírně pokročilá, ikdyž jsem občas nerozuměla tak jsem si to domyslela. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 12:51:21, Tereza) Ještě k tomu au-pair. Osobně bych oper nedělala, jelikož bych nechtěla mít tak velkou odpovědnost za děti za další mam rada když jsi přijdu z práce kdy chci a dělám si co chci kdyžto v te rodině je to více svazující. Navíc znam tech au-pair hodně a klidně jim ta dali na hlidáni malý mimča a ony se dozvedely az tam prijely. Ale jinaksi myslim, ze pokud clovek neni tako ja tak je ta au-pair moc faj - když vyjde dobrá rodina:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 16:33:20, Anna) Ještě se vrátím k tomu jazykovému pobytu. Absolvovala jsem pěti týdenní jazykový pobyt v Anglii s agenturou Intact. Školu jsme měli každý den cca 5 hodin. Kdo chtěl, mohl si připlatit za intenzivnější kurz, který obsahoval jednu hodinu denně navíc. Rodina, u které jsem bydlela, byla naprosto v pořádku. Byli hodní, vstřícní a komunikativní. Jediná nevýhoda byl vysoký počet Čechů ve škole, ale i přesto se dalo mluvení česky omezit na minimum, když člověk chtěl. Co se týká angličtiny, tak nemůžu říct, že bych zaznamenala nějaký viditelný pokrok. To by tam člověk musel strávit minimálně ty 3 měsíce.....:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 22:38:53, Aneta) Aupair bych nejela, už z toho pohledu že jsem dělala au-pair ve 4 rodinach. Shrnu to do jedne věty, angličane pracuji od rana do večera..člověk si musí najít program pro sebe....už bych aupair nedělala, a studijní pobyty...lidi vzpamatujte se , nejlepe jak se naučit jazyk, a jak se rozmluvit, tak na to jsem přišla před pár měsícema, a mezi náma v Anglii Vám to moc nedá....prozatím nepracuji, ale chystám se na další školu, a poradím Vám, pro začatečníky, ideální koupit si angličtinu pro samouky, naučit si ji celou, a začinat se čtení knížkama, já už čtu knížky typu 600stran a více a rozumím všemu....počátky jsou maras, ale když se chce tak to jde!!! A co se týče mluvení, jasně člověk se nenaučí mluvit za měsíc, za dva, ale vydavat se do světa s nulovou gramatikou, a pusto v hlavě taky nesmysl a očekávat bůhvi co od kurzu. Já se učím jako samouk, a nikdy žádne kurzy jsem nepotřebovala....a už mám FCE. A co se týče porozumění, na co máte Satoš... Pak jsem si koupila webku a našla jsem si hodně kámošu, a mluvím s nima z tepla domova....jenom ,že blbci plati za takové ty kurzy atd...taky jsem si říkala, co mi to za Aupair nedá...ale na to musí každý přijít sám!!!!!! Já jsem už přišla na to, Nikde nejezdit!!! Na co když vše se můžu naučit doma, co jsem byla v Anglii moc jsem se toho nenaučila, jenom takové ty kecy se vedly, co mám uklidit a takové ty blaboly....radši holky nikde nejezděte....co jsem doma, v klidku si učím obchodní angličtinu, a nemám stresy, kdy domáci mi řekne co jsem špatně udělala atd...nene..už nikdy se nebudu tak ponižovat..a jestli chcete tak se jedte i na konec světa jako aupair, nebo si platte nesmyslné peníze za kurzy....stejně vám to nic nedá...páčekS05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 12:49:45, Lucka) Chystám se jet do Anglie na kurz a nestačím zírat!!! Je fakt, že to záleží na tom, jaké má člověk štestí na lidi, když máte blbou rodinu, která s Vámi nemluví, je to o ničem. Ale na druhou stranu je určitě potřeba do dané země vycestovat, ze zádných učebnic se nedá naučit hovorové angličtině a vůbec porozumnět mentalitě tamních lidí. Slečna, co studuje doma a má FCE je asi geniální, ale "normálním " lidem fakt doporučuju vycestovat, mám několik kámošů, kteří takto pravidelně cestují a hlavně se pak nebojí mluvit, což je problém hlavně nás Čechů, protože než bychom to řekli špatně, neřekneme to vůbec. A o tom to je! Blbý je, že je to dost drahá záležitost, ale člověk někdy utratí za větší hovadiny, takže doporučuju zariskovat a vyrazit, když už ne nic jiného, tak je to velice dobrá zkušenost!Jako au-pir nedoporučuji, opravdu se tam člověk může zahrabat s děckama a nenaučí se skoro nic. Mějte se! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 12:58:40, Janča) Ehm...u nás měl FCE každý, kdo se dobře učil na gymplu. A jako hovorové angličtině jsem se naučila třeba ze seriálů a filmů. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 13:22:59, Lucka) Janča: Aha, tak to potom vlastně do zahraničí nemá cenu vůbec jezdit dle Tebe? Tady není co dodat... :D Já na to mám jiný názor. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 13:34:09, Tomáš) No, tak já nevím, co člověk, to jiná zkušenost. Je to těžký, nedá se říct, že kurz je dobrý nebo špatný, ale obecně bych řekl, že do zahraničí určitě jeď, není nad osobní zkušenost, to ti žádná škola tady nedá. Já osobně jsem "PRO", hlavně taky proto, že člověk tak pozná lidi ze všech koutů světa a není nad to, udělat si tak kontakty všude možně:-) Jinak učit se jazyk doma je sice fajn, ale bez možnosti upotřebení ho ve světě jak pak skoro k ničemu. Takže já jsem taky ten "hlupák" co by platil za kurz, kdyby na to ovšem měl :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 14:02:46, Lenka) Já nechápu, jak slečna může napsat:"...platte nesmyslné peníze za kurzy....stejně vám to nic nedá..", když na žádném intenzivním kurzu nebyla??? Že dělala au-pair je sice fajn, ale to není kurz. Jinak Jani, myslím si, že určitě se gramatiku a věci,co vyžadují na anglistiku doma pílí naučíš, to jo, ale myslím si, že když to proložíš pobytem v zahraničí, rozhodně ti to neuškodí. Přítel je teď v Bristolu od StudentAgency (zatím s nimi nemá problém, musím zaťukat) a hrozně si to chválí, říkal, že jeho spolužačka jezdila pravidelně každé prázdniny na měsíc do Anglie a pokrok je na ní opravdu znát. Jak říkáš, v zahraničí to jde efektivněji než doma! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 15:07:45, milena) Ahojky, ja jsem byla s SA v Nemecku, byla jsem spokojena, ale bylo to silene drahy, pak jsem byla s GTSint. taky v Nemecku, bylo to levnejsi, ale extra jsem spokojena nebyla, pac prodali a vubec se nestarali.. nejvic spokojena jsem byla s Intactem, vse jsme resili pres mejly a i kdyz se jednalo o velmi exot. destinaci, tak vse maximalne klaplo.. taky jsem byla s coolagentem v anglii a to bylo sileny, naslibovali, ale po zaplaceni zadne odezvy..rodinu jsem si musela menit sama, je to absolutne nezajimalo, hlavne, ze mi po 14 dnech, co uz jsem byla doma prisel pohled z Prahy od nich:-D.. a nakonec jsem byla pres jiz zminovany aupair-world.net, byla jsem 2 mesice v nemecku a vsechno bylo v poradku, je to makacka hlidat deti, ale hodne jsem se rozmluvila, navstevovala jsem u toho skolu a hlavne jsem strasne usetrila, pac 2 mesice v nemecku by me na jazykovy pobyt vysly min. na 100 000 KC.. takze vybirejte s rozmyslem, at nevyhazujete zbytecne prachy:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 10:28:41, Mirka) Nezapomen se tam ale Jano jeste ucit. POkud tam jedes, aby sis zdokonalila rec a chces se pak hlasit na filologii, tak ti to stejne tolik nepomuze. Chces-li pak jazyk studovat, budes se ho muset ucit, nejen posluchat a mluvit. Jazk neni jen o mluveni, ale taky psani, poslechu, porozumeni ctenemu, znalosti grmatiky a rozsahle slovni zasoby. Paradoxne pak lide, co nekde byly casto selhavaji behem studia jazykovedy... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 11:34:49, Mirka) Tak to schvaluju' Určitě vyjeď, je to dobrá zkušenost. Potkáš fúru zajímavejch lidí. Otrkáš se. Jen počítej s tím, že zajiješ kulturní šok:). Budeš se muset hodně učit, jak jednat s lidma z jiné země a ona to není žádná sranda. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 16:34:48, Mirka24) Ahoj, teda nestacim se divit nekterym prispevkum. Ja sama jsem byla v UK od 09/04-12/05, chodila jsem 3 mesice na kurz aj {priprava na CAE}. Kurz poradala British Council, byl drahej jako svina ale mam CAE a kdyz ho nekde vytahnu, tak jsem borka:D Rada bych si popovidala s nekym, kdo nebyl v zahranici, jen nerada lidi ztrapnuju. BTW: Jestli je FCE nejaka super level aj bych tu radeji nerozebirala :D Jani, zahranici ma spoustu vyhod, kt. sezenim u maminky s tatinkem neziskas. A to ze budes muset makat jako sroub? A co, nejsme snad maly deti proboha? Prijde mi, ze nektere damy se poprve setkaly s praci v zahranici a jsou paf z toho, ze musely neco delat. Jinak k te me skole, byla v Londyne, cast Camden Town, 3mesicni kurz stal okolo 540 L., zkouska CAE pak okolo 90. Kdyz zkousku neudelas tak ti nikdo prachy nevrati, ale to je stejne i v CR. V CR je pak hodne dobra skola Caledonian School, rocni kurz s garanci slozeni zkousky, kt. stoji neco kolem 15 tis..Je to na tobe, ale vyjet na 2 tydny do zahranici a myslet si ze ze me bude rodila mluvci je pekna blbost. Nenech se nikym odradit reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2008 11:04:31, haha) K poslednímu příspěvku, já nemám FCE, ani CAE...ale má kámoška nikde nebyla, pracuje, a při zaměstnáni chodí tady v Česku do kurzu, nejprve si udělala Pet, pak FCE a pak CAE...a teda si nemysli, když vytáhne CAE ,že je nějaká borka...a nemusí se stresovat v Anglii s Angličinama...ale klido pído se učí doma...takže bych to tak nebrala to, jedte do Anglie a udělejte si CAE.... takže jenom *** vyhodi 540 liber...+ další náklady....no- no coment!!!S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2009 10:44:41, jaky) Ahojka, nevíte někdo jak je to s aupair v USA? zadávaa jsem si profily na nějaké stránky-aupairconnect, easyaupair- a když mě někdo kontaktuje na mail a já teoreticky souhlasím, že bych mohla být jejich aupair- strašně mi cpou nějaké agentury, přes které si mám zařídit VISUM a všechny dokumenty. následně, když jim nabídnu, že si to zařídím sama, tak se třeba už ani neozvou...nevidím v tom nic moc dobréh ale nevím...nemáte někdo zkušenost?? díky :) reagovat zde
    Email: kjakycentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2009 20:59:18, Pavel) Mate nekdo zkusenosti s firmou www.jazykove-kurzy24.cz ? Maji opravdu velkou nabidku jazykovych kurzu....S08 reagovat zde
    Email: jp73gmxde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2012 12:06:11, Monika) Já jsem byla s Channel Crossings v Anglii i na Maltě. Oba dva kurzy byly perfektní. Ubytování jsem měla zajištěné v rodině, takže jsem mluvila od rána. Ve škole jsme měli mezinárodní kolektiv, opravdu mix všech možných národností. Takže bylo fajn poznávat cizí kulturu a vyměňovat si názory a v rámci toho vlastně procvičovat angličtinu. A samozřejmě odpoledne vyrazit na nějaký výlet či do hospůdky zase s lidmi z kurzu nebo s rodinou. Každopádně jazykové kurzy v citině doporučuji, protože to dá opravdu hodně. A stojí to za ty peníze. A s podporou jazykovky, jako je Channel Crossings, máte jistotu, že Vám všechno připraví a nebudete se muset o nic starat :-) Tak přeju všem jen dobré zkušenosti, jako mám já. Monika reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2013 22:54:16, Zuzka) Jazykových pobytů od SA sem se zúčastnila zatím minulý a předminulý rok na dva týdny. Poprvé jsem nebyla úplně spokojená, s odstupem času zjišťuju, že za to mohly značné věkové rozdíly (6-17) a buď tam byly malé děti, nebo skoro dospělí. Mně bylo v té době 13. S rodinou jsem byla celkem spokojená, se školou taky, jediný problém byl, že jsem se nedorozumívala tak, jak bych si představovala. Navíc jsem se ve volném čase stýkala jen s českými studenty, tak jsem se příliš nerozmluvila. Rozdíl sem viděla až po příjezdu zpátky do Čech při hodinách angličtiny.
    Druhý pobyt byl mnohem lepší. Ve 14 letech sem už se seznamováním neměla takové problémy a tak jsem se hned první den skamarádila s nečeskými národy a trávila jsem s cizinci každý večer. Česky jsem prakticky nemluvila, leda ve škole, kde naší třídu tvořila více jak polovina českých studentů.
    Zúčastnila jsem se také výměnných pobytů programu Comenius a zjistila, že je opravdu důležité, aby se člověk nebál mluvit, ono už se to v cizím jazyce nějak podá. reagovat zde
    Email: drozdova.zuzkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 15:02:45, lucikk1311) ahojky ráda bych odcestovala do ciziny, buď pracovně, nebo na jazykový pobyt. Zatím jsem se koukala po internetu a zatím mě nejvíce zaujalo toto http://www.jazykovepobyty.cz/pro-dospele/anglictina máte někdo se Student Agency zkušenost ? Díky reagovat zde
    Email: lucikk1311seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2013 11:17:12, Nikolka) Ahoj já mám zkušenost s touto cestovkou, byla jsem na jazykovém pobytu na Maltě a bylo to skvělé, určitě Vám ji doporučuji. A ten jazykový pobyt je lepší v tom že si člověk krásně osvoji jazyk. A líbilo se mi, že cestovka mi odpověděla na jakoukoliv prkotinu a nejasnost ;)
    reagovat zde
    Email: nikolenkapodkolenkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2013 16:18:48, erikkaz) ahoj byla jsem v zahraničí s cestovkou student agency a jsem více než spokojena, určitě jí všem doporučuji. Spokojena jsem byla jak s ubytováním tak se svojí zlepšenou angličtinou. Jela bych znova, byla jsem v Irsku to je tak krásná země.
    reagovat zde
    Email: erikazzarubovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2014 12:39:57, Veronika) Ahoj,
      taky plánuju vyjet do Irska, ale slyšela jsem, že irská angličtina je trochu odlišná. Je to pravda? Děkuji za odpověď :-) reagovat zde
      Email: V.Konselovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2014 10:53:29, bucco) Ja sa teraz cez Január/Leden chystám do Brightonu na jazykový kurz cez SA. Čítam tu všeličo a dúfam že keď sa po dvoch mesiacoch vrátim budem vedieť hovoriť anglicky. Celé som si to naplánoval na január že tam bude menej čechoslovákov. Strašne málo informácií je na nete ohľadom toho komu sa ako tam páčilo a koľko mu to dalo. Informácie od cestovky beriem s rezervou, veď oni to potrebujú predať :)
    No stojí ma to dosť peňazí tak dúfam že neriskujem moc reagovat zde
    Email: buccicigmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2014 13:02:04, Jirka) Z příspěvku Anety a ostatních slečen se mi trošku zamotala hlava. "Anglii se angličtina naučit nedá; už se nikdy nebudu ponižovat prací, neviděla jsem viditelnější pokrok" Osobně mám CAE, ale vím, že nikdy nemáte angličtinu tak dobrou, aby jste ji nemohli mít ještě lepší. Platí to samozřejmě pro každý jazyk. Do zahraničí je nesmysl jet s absolutními základy bez (alespoň částečně) zvládnuté gramatiky a podobně. Co vám ale pobyt v zahraničí zaručeně dá, je rozvázání jazyka, nové známosti, ztrátu mnoha druhů předsudků, ale hlavně takový ten kulturní "background" jazyka, který vás škola, ani učebnice pro samouky nenaučí. Imho je největší omyl myšlenka, že nic neumíte, odjedete a najednou budete bez extrémní snahy umět všechno. Základy musíte zvládnout sami, je to jen o drillu (je jedno, jestli to uděláte tady nebo v Anglii), nicméně až budete mít jakžtakž gramatiku, tak vám pobyt při vašem aktivním úsilí otevře dveře takovým způsobem, že na to jen tak nezapomenete. Chce to ale potkávat cizí lidi, pokoušet se mluvit (ono to ze začátku nepůjde, nikomu to nešlo) a být tak trošku "YESMAN". Strávit 5 hodin ve škole, poté se dobelhat do rodiny, kde si prohodíte formalismy a jít spát vám dá tak akorát stejné pocity jako mají slečny výše.;) A ohledně au-pair. Kamarádka se teď vrátila po 4 měsících a z průměrné angličtiny se dostal na možná lepší úroveň než já. Chce to jen nebýt uzarděný nerd a co nejvíce mluvit s lidmi.:)
    P.S. Aneta působí projevem jako jedna známá Irena. Nejsi to ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2014 14:37:36, radka) Já jsem byla zatím jen jednou na jazykovém pobytu, tak nemám srovnání ale pro ty, co chtějí jet přes agenturu já byla s Intactem na Maltě kvůli angličtině a všechno bylo dobře zařízený, určitě třeba tak za rok absolvuju další kurz na oživení a zdokonalení se :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2015 08:12:17, Věra) S dcerou jsme vybrali jazykový pobyt v Anglii u Balloon Agency a dcera byla po příjezdu zpět domů nadšená. Sídlí v místě, díky čemuž se v případě problému na ně mohla dcera kdykoliv obrátit. A ten osobní přístup. Hned po příjezdu do Bournemouth se ji ujal přímo majitel. Nejsou předražení, což vidím jako velké plus a specializují se na jižní Anglii. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2016 20:35:34, Andrea) Musím se přidat ke chvále Balloon Agency. Byla jsem na čtyřtýdenním pobytu v Bournemouth jen za 28 tisíc, včetně ubytování a snídaně s večeří. Více najdete na http://balloonagency.cz/scholarship-2015-jen-za-150-gbp/. Hodně štěstí s výběrem. Andrea reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2016 12:20:06, Petr) Já jsem byl v Irsku se Studyline. Byla to bomba. Nic té nenaučí víc. Chystám se casem investovat znovu do nějaké další zkušenosti. :)
    reagovat zde
    Email: petr.stavrovskyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2016 10:10:25, Daniela) Dobrý den, kamarádka odjela do Skotska, dnes už tam dokonce žije a má rodinu. Je pravda, že se anglicky naučila velice rychle. Já mám trochu problém hlavně s tím, že teď už odjet do zahraničí, abych se učila jazyk nemohu. Před třemi měsíci se mi totiž narodil syn. I když jsem na mateřské snažím se nevypadnout z pracovního nasazení a i proto, jsem si našla překlad z domu. Anglicky umím opravdu dobře, ale Italštinu potřebuji opravdu trochu oprášit. Dozvěděla jsem se o sjs-brno.cz a tak jsem si řekla, že se přihlásím na večerní kurzy. Syn v té době spí a manžel ho pohlídá. Četla jsem, že by měli být opravdu špičkou v naší republice tak snad je to pravda. Až budu mít nějaké vlastní zkušenosti dám vědět jak jsem byla spokojená či nespokojená. reagovat zde
    Email: dobromil523seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2016 07:21:15, Hana) Dobrý den, i já jsem chtěla na jazykový pobyt, avšak situace, ve které jsem se nacházela mi výjezd neumožňovala. Pak jsem ale objevila pobytový jazykový kurz v ČR EnglishStay. EnglishStay nabízí unikátní pobytové kurzy angličtiny výhradně v České republice. Lektor je vždy rodilý mluvčí - každý student má svého rodilého mluvčího varianta 1-1. Je i varianta 2-1, které je levnější. Výhody jsou v pobytu právě v ČR a v tom, že na kurzu komunikujete výhradně anglicky. V ceně je plná penze i doprava. Všem mohu jen doporučuji :) reagovat zde
    Email: klanova2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2016 17:41:40, Hana) Ahoj, já se ocitla v situaci, kdy jsem nemohla nikam odjet a přesto jsem chtěla zlepšit svou angličtinu. Později jsem narazila na stránku http://www.englishstay.cz. Mohu jedině doporučit :) EnglishStay nabízí unikátní pobytové kurzy angličtiny výhradně v České republice. Lektor je vždy rodilý mluvčí - každý student má svého rodilého mluvčího varianta 1-1. Je i varianta 2-1, které je levnější. Výhody jsou v pobytu právě v ČR a v tom, že na kurzu komunikujete výhradně anglicky. V ceně je plná penze i doprava. reagovat zde
    Email: klanova2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2017 21:53:13, Martina) Ahoj, musím souhlasit s Hanou. Jazykový pobyt Englishstay je fakt super. Měla jsem pouze základy ze střední a tam jsem se krásně rozmluvila. Byla jsem z toho opravdu překvapená. Kašlat na nějaký pobyt v zahraničí. Jde to i u nás a nestojí to tolik peněz. reagovat zde
    Email: martina.mackova111seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2017 01:53:51, Pepa) Co je to za hloupost odsuzovat jazykový pobyt v zahraničí? Pokud chcete studovat i doma, je to také možnost, ale jazykový pobyt v zahraničí, v anglii, vám umožní \'\' nacítit \'\', \'\' prožít \'\' tu angličtinu kolem sebe, ať už cestujete autobusem, nakupujete nebo jen tak někoho potkáte v baru. Zkrátka je to všude kolem vás. Zkuste Balloon Agency, sídlí na jihu Velké Británie, v jižní Anglii. Společnost vedená českým zakladatelem, výběr z několika škol včetně kurzů pro učitele i manažery. Prý to stojí za to. Za mě osobně, neváhal bych ani vteřinu učit se jazyk v \'\' zemi původu \'\'. reagovat zde
      Email: hejcman.josefemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2017 02:01:38, Pepa) A ještě bych rád podoktnul něco k těm cenám. Chápu, že se platí pronájem prostor a samotní učitelé, ale s tím co jsem viděl na webu, tak například u Balloon Agency jste za cca 31.000,- Kč na 14 dní a to na velmi intenzivním jazykovém pobytu včetně ubytování včetně osobní dopravy na místo, když nepočítám cenu letenek, které se dají sehnat zpáteční i pod tisíc korun. reagovat zde
      Email: hejcman.josefemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2017 02:28:52, ...) Já byl na Maltě na angličtinu. Dá ti to opravdu hodně. Probírali jsme různá témata. Spíše než rozšíření slovní zásoby, ji vezmeš do hloubky (naučíš se spoustu slovíček, které bys dokázal zakecat, že je neumíš) a hlavně pořádně si tu angličtinu naposloucháš. Na Maltě ovšem mají jiný přízvuk než v Británii (osobně jsem jim rozuměl lépe, rok předtím jsem byl na týden v Londýně a domluvil jsem se podstatně hůř).
      Musíš ale jet na jazykový pobyt opravdu sám! Jestli si sebou vezmeš kamaráda, tak to máš k ničemu, protože tě nic nepřinutí mluvit anglicky i mimo školu, což je doba, kdy si tu angličtinu nejvíc procvičíš. Sám o tom něco vím, protože jsem tam potkal 2 francouzky (ty byly přímo se mnou ve třídě), co tam byly už pár měsíců a zkamarádily se tam s dalšími francouzy a belgičany, takže mimo školu spolu mluvili jen francouzsky a bylo to poznat. Obě sice byly starší než já (cca 22+ měly), ale ani jedna neměla angličtinu na takové úrovni, a to má úroveň angličtiny není nic moc. Řekl bych, že u nás by sotva zvládly maturitu. Kdežto já jsem byl celou dobu odkázán jen sám na sebe a na cizí jazyk. Ne vždy to bylo příjemné (nikdy nezapomenu, jak jsem byl v Burger kingu a ptal se, jestli tam mají záchod (toillet) a slečna mi nemohla rozumět, všichni okolo výtlem a nakonec nějaký hodný pán to přeložil do "skutečné angličtiny"), v prvních dnech jsem myslel, že se z té angličtiny všude okolo zblázním a říkal jsem si, že ten jazyk skutečně nenávidím, ale pak se to uklidnilo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2018 12:31:49, jazykovepobyty) Tipy na jazykové pobyty v zahraničí a informace kolem nich najdete na http://jazykovepobyty.online reagovat zde
    Email: bournemouthczgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Studijní pobyt (nultý ročník) na FSV UK - Informace o studiu
  2. jazykový kurz - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.