Proc studovat medicinu?????

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2008 16:17:08, karin, zhlédnuto: 6116x, reakcí celkem: 47Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekcau. zajimalo by me proc ti co chcete nebo uz studujete medicinu tak proc jste si ji vybrali, proc ji studujete, jakou mate motivaci?????:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2015 08:20:56, Monika) Rádoby-učiteli, lékaři, operatére a Lorde Voldemorte, zajímalo by mě, jestli se za tak úspěšného vydáváš, nebo to je všechno pravda.
    Pokud je to pravda, tak tě lituju, že se zabýváš příspěvkama týkajících se VŠ a nesmyslně odpovídáš na moje názory, že 1. LF je nejtěžší. Jsem fakt ráda, že už na 1.LF neučíš...ta úroveň by totiž ještě klesla. Málokterý rádoby-lékař, operatér a učitel totiž nevysedává za počítačem, nečekuje každý příspěvek od trhlé holky, aby si na ni mohl zvýšit ego. Nepochopím, jak mi můžeš říkat, ať se jdu radši pořádně věnovat studiu a nepíšu tady věci charakteru tekuté stolice. Jedinej, kdo by se měl začít věnovat pořádně práci jsi ty a neotravovat tady normální lidi, kteří si dovololili vypustit svůj vlasní názor o přísnosti lékařských fakult. A necpi mi furt takové kecy, které nikoho nezajímají. Vybrala jsem si tuto školu, abych si ego zvýšila - přiznávám! Chci totiž, aby všichni říkali: "Jo, je dobrá, studuje 1.LF". Je to můj životní sen... a ty to asi nikdy nepochopíš, protože jsi asi dem*ntní?

    Tímto končím tuto debatu. Napiš si co chceš..mně jsou tvé názory u p*dele.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2015 23:11:12, Lord Voldemort) Nevyzdvihuji ani jednu LF, narozdíl od tebe je mi to jedno, problém máš ty, že ti tady ruším tvojí představu, že studuješ nejvíc ubertěžkou školu...Ve skutečnosti studuješ asi tak stejně těžkou LF jako jiní a jinde, neznáš fakta. Narozdíl od tebe mám dávno odpromováno , odučeno a naoperováno. Myslím že na tvojí dětinskou reakci si může udělat názor každý sám, lidi s podobnou mentalitou by LF studovat neměli. Chápu že internetová anonymita ti dodává sebevědomí, ale ve skutečnosti bys klopila oči a držela zobák, na 1.LF jsem učil. Na LF HK rozhodně nepromovalo jen 30 lidí, nesmíš věřit všemu co ti kámoši nakecaj :)... Jen pro tvojí informaci, ty jsi sem přišla s tvrzením, jak je to na 1.LF velmi těžké atd, tak bys měla první ty sem dát odkaz, to je základ seriozní debaty, jen to bys nesměla vařit jen z "kamrád kamaráda mi řikal že....". Naštěstí mám dost kamarádů z 1.LF již absolovovaných a taky tam učí, naštěstí vím, že zoufale přebujelé ego jako jsi ty není reprezentativní vzorek... Možná by bylo lepší studovat medicínu kvůli medicíně a nikoli proto, abys ohromovala okolí, jak jsi hustá a dobrá že studuješ medicínu na "nejtěžší" škole...

    Hmmm jenže těm věcem charakteru tekuté stolice, co tady tvrdíš, opravdu se to nedá jinak nazvat, neodpovídá ani výroční zpráva LF HK. Doporučuji si neplést LF HK a Studnety UNOB při LF HK, kteří dostudují prakticky všichni co začnou s ohledem na tu tvojí "obtížnost". Ale to bys musela rozumět textu a umět pracovat s fakty. Upřímně se divím, že člověk co zvládá práci s informacemi jako ty, může na LF vůbec studovat, natož projít 1-2 ročník. Patrně jde kvalita studentů fakt dolů, jak si stěžuje řada přátel co učí, v současné době neučím a věnuji se full time klinické medicíně výzkumu bez studentů.

    https://www.lfhk.cuni.cz/getattachment/a5dd908a-f2b4-43ac-a557-3680f0d5d2f0/Vyrocni-zprava-o-cinnosti-2014.aspx/

    Poměrně dobrá zprávy, byť z roku 2012 je zde, kde jasně vidět rozdíl v %, zde jsou sice určité meziroční rozdíly, byť minimální. Já toto sleduji 10 let.

    http://www.osu.cz/dokumenty/monitoringmedii/1502.pdf


    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2015 09:59:59, Xxxx) Však nikdo neví ani co studuje, či zda je vůbec studentem. Reaguje snad na všechny možné školy v ČR, nejspíše i mimo jeho obor. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2015 09:32:17, Lordka Voldemortka!) Á, tady někdo chytrej přišel šířit své ubohé názory a myslí si, že si z něho všichni sednem na ***.
    Sama v HK nestuduji, ale vím, že tato škola je jedna z nejpřísnějších a nic vám tam rozhodně zadarmo nedaj (to jinde už jo). Za prvý, ty hlupáku, nevim, kde jsi vzal, že LF HK dostuduje největší procento lidí. Tento rok promovalo 30 lidí, a to se mi zdá docela dost přísné, když jich brali 180, nemyslíš?! Za druhé - netuším, kde si sebral, že na 3.LF nebo v Plzni vyhodí více lidí (ukaž mi tu tabulku, kdes to našel ať ti můžu věřit! Podle jakého měřítka? K čemu ti to je? - opakuju tvoje ubohé otázky). Sama mám z 3.LF spolubydlící a po prváku jich odešlo jen 6 ;-) to je opravdu hodně, že? Pokud tvrdíš, že na 3.LF, v Olomouci nebo v Plzni vyhodí více lidí než na 1.LF, tak jediného koho lituju jsi ty, protože jsi naprosto ***ní a trapně se snažíš dokázat, že tam, kde jsi ty je vše nejtěžší. Děláš tady přechytrého, ale ve skutečnosti všechny fakulty pomlouváš a svojí vyzdvihuješ, podobně jako všichni... ale tady si hraješ na nestranného.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2015 16:13:18, Inkvizitor) Tvůj pokus o argumentaci je hodně hloupý, jediné, co můžeš uvést na podporu svého tvrzení, je logický klam falešné dichotomie. Ve skutečnosti totiž je to tak, že osud absolventa je určen celou řadou faktorů, které se navzájem nevylučují. Tedy to, že na výběr uchazeče o zaměstnání má vliv jeho osobnost, je jistě pravda - a to i v případě, že není vždy preferované "pozitivní sebevědomí". To ovšem neznamená, že by svoji roli nehrálo i jméno školy. Opak je pravdou, samo jméno školy hraje svoli roli, protože je pravděpodobnější, že absolvent lepší školy získal již během studia lepší znalosti i dovednosti (přísnější zkoušky, více kvalitních volitelných předmětů, náročnější průběžná práce, náročnější závěrešná práce) a v některých pozicích se cení i užitečnější kontakty. Čím více jde o pozici, na které nejde jen o jinak se tvářící ekvivalent podomního prodeje neprůstřelných vest, tím více hrají roli faktory absolvované školy. To je něco, s čím se musíš vyrovnat.

    Druhá otázka jsou lékařské fakulty. Díky bezprostřední vazbě na kliniku (více než polovina výuky probíhá na klinických pracovištích, i řada vyučujících na teoretických pracovištích se souběžně s teorií věnují i klinice) a díky velké provázanosti jednotlivých pracovišť napříč republikou nebo dokonce napříč ČR i SR (společné psaní knih, pravidelné oborové konference výrazně společenského rázu teoretických oborů,...) je úroveň lékařských fakult hodně podobná. Pravda, každá je v něčem lepší a v něčem horší, ale snad s výjimkou preference absolventů 2.LF na pediatrická pracoviště a jisté obavy z toho, co se děje v Ostravě, je kvalita lékařských fakult víceméně srovnatelná. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=1tDZl_wj8Fo


Podobné příspěvky:
  1. Proč nestuduje víc lidí informatiku? - Ostatní
  2. PROC? - Ostatní
  3. Dají se studovat 3 obory najednou? Kdo má zkušenosti... - Ostatní
  4. Proč nejít studovat VŠCHT, názor, hodnocení, studium - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  5. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  6. Proč SVŠ ano či ne? - Ostatní
  7. Kam na medicínu??!! - Výběr vysoké školy
  8. testy na přijímačky na medicínu nebo fyzioterapii - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Co studovat, když chci být organizátorem? - Výběr vysoké školy
  10. Přípravný kurz na medicínu - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.