Odvolání FF HK

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.07.2008 12:00:55, Kačka, zhlédnuto: 237x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím máte někdo zkušenost s odvoláním
na farmacii v HK,je vůbec nějaká šance,že přijmou někoho pod čarou a asi jak velká,jestli vůbec nějaká je (vloni přijali
cca 400 studentů a zapsalo se 240.. tak to vypadá,že ani nedoplňovali)letos plánovali přijmou 240 studentů ..
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 12:20:05, Martina) Ahoj, já tedy zkušenost přímo s tímto nemám, ale ohledně odvolání - kámoška se loni nedostala na jeden obor, byla 2. pod čarou, dávala odvolání a na odvolání ji nevzali, vzali lidi co byli pod ní... tak nevím jak se to dělá... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 15:07:27, víko) Právě - odvolání je naprd. Nemá to cenu, taky jsem podal odvolání vzali někoho prý díky dobrým výsledkům ze sportovní činnosti, moje nebrali vůbec v úvahu... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 15:08:35, víko) bylo to na jinej obor ale je vidět, že odvolání nemá cenu
        teda pokud nemáte zájem o PRÁVO V PLZNI, tam je šance veliká, aspoň se tam upíchnete a pak jdete příští rok studovat jinam, to je taky šance reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 16:02:07, Dana) Mě napadla stejná věc, do ciziny nechci, odvolám se !!! jojojo miluju Plzeň a žvýkačková au-pair pro mě není reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2013 11:07:06, ww) žvýkačková au-pair -hezkej výraz, platí to spíš na prázdninový pobyty (spojený s hlídáním par-chantů cizím rodinám) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2013 12:09:11, Lada) Ahoj, už jsi školu vystudovala nebo studuješ? Chtěla bych se na ní přihlásit příští rok. Prosím o nějaké informace. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Odvolání - výsledky - Mendelova univerzita v Brně
  3. Odvolání - Ostatní
  4. Odvolání ČZU - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Odvolání na magisterské - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Odvolání na UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. FPH odvolání - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Odvolání PEF 2014 - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. ODVOLÁNÍ - Ostatní
  10. Rozhodnutí o odvolání - Slezská univerzita v Opavě

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.