Newton College

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.07.2008 18:22:12, Tereza, zhlédnuto: 1698x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, poprosila bych jestli někdo neví něco o Newton College, myslím kvalitu studia.
Děkuji
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2014 17:07:30, Kamila) Prosím vás víte někdo kolik se platí za příjímací řízení? Nikde na jejich stránkách sem nic nenašla. A taky by mě zajímal ten obor Management se zaměřením na psychologii, nevíte o tom něco bližšího (myslím osobní zkušenosti). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2014 17:56:43, Adélka) Ahoj Kamilo zkus jim napsat mají tam hodné lidi na tyhle věci ne jako na mojí Všem. Management tam studovala kamarádka řekaly ji tam věci psychologie a naučili řídit lidi takže je to hodně na manegement na psychologii moc ne to prej aby to znělo dobře zaměstnavatelům. Pokud chceš bejt manažer tak tam jdi ale stojí to víc peněz. Zadarmo ani kuře nehrabe jak se říká v té pohádce. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2014 15:37:34, C.) Podle tvého písemného projevu je celkem zřejmé, že zrovna ty budeš jednou řídit tak maximálně provoz veřejného WC. Pokud máš ovšem protekci. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2014 19:43:16, Adélka) A já sem studovala řízení? To studovala moje kamarádka já sem studovala na Všem úplně jiný obor!!! Asi budeš záchody mejt ty ne já! S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 10:50:13, Vláďa) Ahoj, zrovna předminulý týden jsem byl na přijímačkách a nic jsem neplatil. Ptal jsem se tam jejich studentů, jestli se platí něco navíc a říkali mi, že ne. Že když jednou zaplatíš školné, tak nic navíc se neplatí.
    Bavil jsem se taky s jedním studentem, co studuje právě ten Management se zaměřením na psychologii a říkal mi, že je strašně moc spokojený. Že ho první ročník úplně nadchnul, nejvíce Filozofie a Psychologie, ale že taky Mikroekonomie s viceguvernérem ČNB je bomba.. Tak se těším taky až nastoupím, doufám, že mě přijmou... Vláďa
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2014 11:10:20, Romanek) Ahoj taky jsem byl na přijímačkách které byly pohovor a obsahovali otázky na školu. Prý mně vezmou ale ještě nevím jestli tam půjdu tak super to tam není prej co sem slyšel. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2015 10:19:14, Klára) Ahoj, já mám přijímačky už dávno dávno za sebou - Nc jsem studovala na bakaláří, nikdy se za ně ale tuším neplatilo. Tak jak píše Vláďa, nic se neplatí. Jako jakmile jednou zaplatíš školné, tak pak už nic nedoplácíš, tak jak na jiných soukromých VŠ. Přijímačky byly celkem ok. Škola mě pak moc bavila. Právě teď přemýšlím, že bych se na Newton vrátila na toho nového magistra. Tak uvidíme :) reagovat zde
    Email: klara.dvorakova11postcz

Podobné příspěvky:
  1. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. Newton College - Výběr vysoké školy
  3. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy
  4. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  5. Prague College - Prague College
  6. Unicorn College - Ostatní
  7. Přijímací řízení Newton University - NEWTON University
  8. Zkušenosti s VŠFS, MUP, Newton collage - Výběr vysoké školy
  9. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  10. studium na Akcent College - Akcent College

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.