dva obory na FSV UK

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.07.2008 13:51:53, Klára, zhlédnuto: 288x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, studuje tu někdo žurnalistiku na FSV UK? Dá se to podle vašeho názoru stíhat ještě s jiným oborem (prezenčně nebo kombinovaně)? Ptám se, protože jsem se dostala na žurnalistiku a mezinárodní teritoriální studia a chtěla bych to zkusit obojí, ale bojím se, že to bude hodně náročný.
Děkuju za všechny odpovědi, určitě mi to pomůže s rozhodováním =)

Email: moran.klaragmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 15:28:31, lucka) Ahoj, s rozhodováním ti asi nepomůžu, ale na žurně jsem taky, takže budeme asi (ne asi, ale určitě:-) spolužačky :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 16:12:01, eric) ani jeden z tvych oboru neni nijak zvlast narocny... muj kamarad studuje presne tyhle dva a nema problemy ani s brigadou... nejtezsi predmet co budes mit je uvod do ekonomie... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 16:28:21, Lucka) mam kamaradku, ktera studuje na FSV zurnalistice a k tomu ma prezencne jeste obor na FF a zvlada to..sama na FSV studuju kombinovane medialni studia soubezne s prezencim studiem na jine skole..pokud treba nebudes chtit jeste navic chodit na brigadu a prezijes mensi mnozstvi volneho casu nez tvi spoluzaci, tak zkus vzit oboje a po pul roce uvidis.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 17:42:05, Ivka) Ahoj, uvažuju,že bych zkusila příští rok žurnalistiku, tak se chci zeptat, jak jste se připravovali na přijímačky?hlavně teda ten všeobecný přehled, tam se můžou zeptat skoro na cokoliv..neuváděla FSV předem nějaké okruhy otázek nebo tak?na jejich webu jsem nic nenašla..teda je tam nějaká doporučená literatura,ale řekla bych,že je celkem k ničemu(hlavně teda k ústní části)..a jak probíhala ta ústní?a může se tam vůbec dostat člověk,který nemá s žurnalistikou žádné zkušenosti?(jakože nikdy nepřispíval do žádných novin, školní časopis apod.) díííkyS11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 18:35:22, lucka (ta s malým L:))) No,asi by bylo lepší pokecat o tom přes icq, tak se kdyžtak ozvi:) reagovat zde
    ICQ: 338447218
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 21:29:34, Klára) Díky za reakce! Tak už jsem to rozsekla, zkusím prostě obojí a uvidím, třeba nebudu stíhat, ale aspoň nebudu mít pocit, že jsem o něco příšla =D
    Jinak ke přijímačkám - zásadní je číst noviny, koukat na zprávy, všímat si, co se děje, kdo je kdo. Zopakovat si českou gramatiku. Na vlastní tvorbu se ani nepodívali ;) Každopádně jestli jsi už někde publikovala, uděláš větší dojem... Jestli máš zájem, tak jsem taky na icq.
    lucka: tak to je fajn, uvidíme se u zápisu :) reagovat zde
    Email: moran.klaragmailcom, ICQ: 199651067
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 10:22:53, Martin) Měl jsem odtud spolubydlícího a byla to vysloveně flákárna. Stíhal při tom pracovat na plnej úvazek. Takže si myslim, že to půjde skloubit. Zkus obé a uvidíš. Když nebudeš stíhat, tak na druhé škole pouze přeruš. Až budeš ve vyšším ročníku, třeba to začneš lépe zvládat a budeš pokračovat i na té druhé. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. 2 BAKALÁŘSKÉ OBORY??? poraďte, prosííím - Informace o studiu
  2. Kombinované obory na Mendelu - Mendelova univerzita v Brně
  3. Poradenství v odborném vzdělávání (a podobné obory) - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Na jaké obory VŠ se dá lehce dostat? - Výběr vysoké školy
  5. Lze studovat 2 obory na stejné fakultě najednou? - Informace o studiu
  6. Dají se studovat 3 obory najednou? Kdo má zkušenosti... - Ostatní
  7. Odvolání na VŠE FINANCE (na ostatní obory FFU přijata) - Výběr vysoké školy
  8. Přestup mezi obory OSU - Ostatní
  9. Pedagogická fakulta - obory - Masarykova univerzita
  10. VŠE FFÚ - magisterské obory - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.