KOLEJ Jižní Město - OTAVA

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.07.2008 11:11:29, Lúúúca, zhlédnuto: 4741x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky dostala jsem se na kolej Jižní Město Otava - 2lůž. pokoj se sociál. zařízením, prý je na všech pokojích internet, chtěla bych se zeptat vás, kdo tam bydlí, na vaše zkušenosti, co se týče vybavení a tak. a zda obrázky na kam.cuni.cz odpovídají aspon trochu realite..díky moc

Email: lucievitovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 12:04:34, nejlonka) tak co jsem videla na fotky na netu, tak se dost zda, ze zavisi na tom, jaky pokoj chytnes, mozna maji aspon nektere pokoje trosku spravene, kazdopadne ja na Otave jednou bydlela v ramci letniho ubytovani a bylo to tedy bohuzel dost strasne S15. Ja sice byla rada, ze muzu v Praze prespat za nejaky normalni peniz, ale predstava, ze bych tam jako student bydlela cely rok, byla dost odstrasujici. Ani by tak neslo o to, ze byl nabytek stary, ale na kazde skrince byly porouchane nejake panty, ci upadle dvirka, jinde zas byla ke stolu pridelana skrinka tak nesikovne, ze pod deskou pracovniho stolu zbyl jen uzky prostor, do ktereho se ani nedala zasunout zidle, protoze byla sirsi nez ta dira pod stolem (jakoze ten prostor byl tak uzky, ze tam by se snad nevesla zadna zidle). Vysledkem toho bylo, ze se k tomu stolu nedalo ani normalne sednout ... ale treba budes mit stesti a dostanes i neco obyvatelneho S15. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 13:10:19, zuz) Já bydlela sice na Vltavě, ale myslím že je to jedno a to samý. Obrázky na netu určo neodpovídaj, realita je mnohem krutějšíS05 Ale když si pokoj pořádně uklidíš a zvelebíš, dá se tam žít:) Uvidíš, že nakonec se ti tam bude líbit, ale když jsem tam přišla poprvní, byl to pro mě dost velkej šok, a to nejsem zrovna nějaká princeznaS06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 16:58:54, Tereza) Ahuj, bydlela jsem přímo na Otavě - ve 2.patře - a vybavení bylo v pohodě. Nový plastový okna a koupelna s toaletou byly fajn. Takže my jsme měly hezkou buňku. Akorát jsme neměly balkon:-(. Jinak máš na Otavě v 7.patře ping-pong a v přízemí tělocvičnu kam s chodí na aerobik:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 17:04:40, Tereza) Jo a hned vedle Otavy je supr hospoda - Blanice s diskotekou a hlavně vynikajícím a levným jídlem:-) A jak je Vltava tak tam je klub El Magico a tam jsou zase supr party:-).
    Nejen učením a brigádama je student živ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 20:21:00, leni) A nemáte někdo zkušenost s kolejí 17.listopadu?? Slyšela jsem o ní samý docela fajn zprávy, tak ale není nad to mít konkrétní fakta:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 21:58:45, Tereza) O té jsem neslyšela nic, ale od kámarádů co bydleli na různých jiných kolejích UK řikali, že jsou v pohodě.:) Pro mne byla dost důležitá cena - coý to Jižní město skvěle splňovala včetně lidí a zábavy, akorát jsem to měla delší do školy, ale na to se dá zvyknout:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2008 09:52:16, Lúúúca) Děkuji všem za informace, for tereza: taky u me docela při výběru hrála cena, tak uwidíme jaky to bude, človek si to tam stejne musí trochu zútulnit :)a co studujes? reagovat zde
    Email: lucievitovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2008 12:14:21, Tereza) Přf - biologii. A ty?
    Jo a je jen na tobe jak so tom upravis - ja jsëm si to nejak nezutulňovala, ale kamoska si tam dala nejaké plakaty na zed atd a vypadalo to moc utulne. No zálezi taky na tobe, jak moc budes na te koleji travit casu, ale myslim si, ze je jižák na rozjezd supr;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2008 13:09:34, Lúúúca) Speciální pedagogiku, taky jsem právě slyšela že je to tam OK... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2008 13:31:47, Tereza) Jo jednu holku ze specky jsem tam znala chodila se mnou na brigádu. Jinak je tam hodně mediků a matfyzáku, ale ti jsou moc fajn. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2012 21:57:47, nitram) Nevymění někdo jednolůžko na Otavě za jednolůžko na Kajetánce? Vím, že jdu do "horšího", ale z Otavy bych to měl blíž k partnerce a to je pro mě určující. Díky. Odpovědi prosím na mail: pydyzvykcentrumcz reagovat zde
    Email: pydyzvykcentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. Nástup na kolej - Ostatní
  2. Kolej - Policejní akademie České republiky
  3. Nastup na kolej - Ubytování a stravování
  4. kolej Suchdol - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Jižní Korea - Studium v zahraničí
  6. Pošta na kolej? - Ubytování a stravování
  7. KOLEJ v PLZNI - Ubytování a stravování
  8. Ubytování v penzionu Zahradní město - Ubytování a stravování
  9. Kolej v Karlových Varech - Ubytování a stravování
  10. Kolej nebo privát? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.