MUP anglofonní studia

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.07.2008 10:40:17, Kačena, zhlédnuto: 3567x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekMohl by mi někdo říci, jak probíhá přijímací zkouška na Anglofonní studia na MUP? Nemohu najít ani žádnou doporučenou literaturu na jejich stránkách. A celkově mě zajímají informace o tomto oboru. Díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 11:10:54, Olina) Anglofonní studia na MUP? A je tam alespoň nějaký profesor - anglista? Proč to nejdeš studovat na veřejnou školu? Podle mého názoru to nebudou moc v praxi brát. Mají vůbec navazující magisterské? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 11:17:58, Jitka) Na MUP bych šla spíš na mezinárodní vztahy. Anglistika je lepší na veřejných, tu bych tam asi nedělala. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 18:52:04, Jane) Taky mě zaujal tenhle obor na MUP. Podle seznamu předmětů se mi zdá praktičtější než velmi teoreticky zaměřená an-am na FF UK. Problém je v tom, že je to úplně nový obor a zkušenosti s ním prostě ještě nikdo nemá.Kdo tam učí se mi zatím nepodařilo zjistit.Máte někdo info? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 19:22:51, Ingrid) Tak pokud jsem to pochopila správně, tak anglofonní studia jsou spíše teritoriální studia zaměřené na anglofonní země. Čili se nejedná o studium filologické (tedy jazyka)! To bych si rozmyslela. Jestli chceš studovat jazyk, tak na to bych nešla. Co pak ale dělat s teritoriálními studii? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 22:03:15, Jane) Podle jejich studijního plánu je tam i studium praktického jazyka (na rozdíl od filologie na FF), literatura a historie anglicky mluvících zemí. Nabízejí i volitelný pedagogicko-psychologický modul a údajnou návaznost na magistra (snad na peďák?).Uvažuju samozřejmě i o anglistice-amerikanistice, ale zdá se mi hrozně teoretická a to uplatnění taky nic moc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 22:17:11, Ariana) Anglistika-amerikanistika na FF UK je opravdu dost teoretická, respektive je skvělá pro ty, kdo chtějí angličtinu učit nebo se věnovat badatelské a vědecké práci (taky co znám pár lidí, co ji mají, tak učí). Kdo chce angličtinu pro praxi, tak tomu asi spíš sedne soukromá škola. Anglofonní studia by se podle mého názoru mohla skvěle hodit pro ty, kdo chtějí pracovat v anglicky hovořícím světě, dobrá příprava reálií a teritoriálních studií. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2008 11:36:01, Simca) Jestli chceš angličtinu pro praxi, tak jdi na jazykovou školu a udělej si mezinárodně uznávanou zkoušku a při tom studuj jinou VŠ. Vystudovat na VŠ jazyk pro praxi (už to samo o sobě je blbost, i ekonom umí angličtinu pro praxi) je tak trochu ztráta času (a peněz). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2008 00:04:52, twin) an-am na UK je zamerena hlavne na literaturu a teorii jazyka. Praktický jazyk se tam víceméně neuči, je potreba ho dobre znat uz k prijimackam reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2008 08:29:08, Ingrid) Jane: filologicke studium neni o studiu praktickeho jazyka (ten se studuje temer na kazde VS). Ten uz musis ovladat, kdyz tam jdes a mela ses ho naucit na SS. Jinak, prakticky jazyk navstevujes i na FF ci PedF, ale dale se rozvijis v lingvistice, literature a realiich.

    Divala jsem se na ten program a moc lingvistiky tam ted neni. Skutecne to vpada jako mix teritorialnich studii s literaturou.

    Jinak, z anglofonniho studia te nikdo na PedF UK ci FF UK nevezme, promin, ale to je realita. Oni si velmi hlidaji svou kvalitu. Budes must delat rozdilovky z lingvistiky, psychologie, pedagogiky, literatury i praktickeho jazyka (na urovni CPE) atd. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2009 10:03:57, ÁŇA) Našla jsem, že zkouška se skládá z písemný a ústní části, víc najdeš na http://www.mup.cz/new_files/Prijimacky_AS_Mgr_2009.pdf, taky tam půjdu zkusit přijímačky 2. září, tak good luck reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2014 05:43:01, Alena) Ahoj. Letos bych se ráda přihlásila na navazující magisterské studium na MUP, konkrétně na anglofonní studia. Koukala jsem se na ukázku příjmacího testu z AJ, trošku jsem znejistila, jelikož vím, že mám někdy v gramatice rezervy...:(Jelikož jsem až do července mimo republiku, chtěla bych se zde někoho zeptat, jestli třeba neexistují nějaké podklady v elektronické formě? Popřípadě, jestli tady někdo daný obor studuje, jak se tak připravoval/la na příjmačky?
      Děkuji za odpověď.
      :D reagovat zde
      Email: KavalovaAseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2014 10:48:21, Rusák) Nevím, proč řešíš přijímačky, které jsou stejně jen na oko, když berou všechny. Ale jestli jsiměla na střední z AJ aspoň trojku, tak bys v nich beztak předběhla 90 % zájemců o studium na MUP. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. MUP - anglofonní studia - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  2. Anglofonní studia-navazující mgr. MUP - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  3. Studium na MUP (Anglofonní studia) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.