Dotaz!!!


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.07.2008 22:22:51, Liana Perknerová, zhlédnuto: 218x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, tak by mě jenom zajímalo, jestli třeba, když jsem na zdrávce, tak jestli dál na vysoký musim nutně pokračovat v nějakym zdravotnickym oboru, nebo jestli můžu jít kamkoliv. Prosím, potřebuju, vaše zkušenosti, nevim, jestli by se mi to vyplatilo, děkuju moc všem...S15

Email: liana.pcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 21:28:14, Luca) Ahoj Liano,já mam taky zdrávku a ted jsem na vošce zdr.ale za rok se hlásím na jiný obor a přihlásila jsem se na přípravný jednoletý kurz,což zvýší šanci se dostat i pro lidi co se chtějí dostat jinam než mají vystudováno.Tak držím palce:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2008 20:17:15, Liana Perknerová) Teda abych se přiznala, tak se docela děsim toho, že bych se ještě k maturitě měla učit další věci, ale zas na druhou stranu...No po těch vejškách se kouknu a uvidim jak dopadnu, i když jak se znám tak se budu pořád rozhodovat...ale díky moc:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2008 11:34:46, Míša) Můžeš pokračovat v čem chceš, větší šanci budeš mít na medicínu a jiný zdravotnický obory (porodní asistentka atd). Pokud by ses chtěla hlásit na nějaké humanitní nebo technické obory, tak samozřejmě můžeš, budeš mít ale nevýhodu v tom, že se budeš muset doučit spoustu učiva na přijímačky (přeci jenom asi tam nemáte tolik dějepisu, zeměpisu, společenských věd, matematiky, fyziky atd jako na gymplu). Takže záleží jenom na tobě, jestli se zvládneš doučit látku z nějakého předmětu za čtyři roky (popř. minimálně na úrovni maturity). Na některých školách/oborech požadují i načtenou literaturu. Takže pokud se zajímáš o nějaký obor a chtěla bys ho studovat, najdi si na kterých univerzitách se otvírá a jaký jsou požadavky k přijímačkám a začni se pomalu všechno doučovat a číst knížky z tohoto oboru. Pokud začneš včas, tak to bez problémů zvládneš, neboj se :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 22:25:51, Kája) Můžeš kamkoliv... je fakt že někde máš větší šanci a někde měnší reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Dotaz... - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. REKREOLOGIE UP OLOMOUC- DOTAZ - Ostatní
  3. dotaz ohledne studia - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  4. F1 dotaz ohledně oborů a způsobu studia - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Dotaz - Ostatní
  6. Dotaz... - Výběr vysoké školy
  7. dotaz k VŠAP Praha - Informace o studiu
  8. Dotaz - Ostatní
  9. Dotaz - Brno International Business School
  10. Dotaz - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.