Prosím radu!!!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.07.2008 08:20:27, Petra, zhlédnuto: 453x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky,
potřebovala bych poradit. Strašně bych chtěla studovat práva a dělat pak soudce. Jednu VŠ už mám obor Informatika. Ale pracuji, tak bylo sděleno v Brně a Olomouci, že jedině pak zažádat o individuální formu studia. Máte perosím někdo zkušenost s touto formou studia. Díky moc..........

Email: VavrickovaPseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2008 12:16:19, nika) jana má pravdu, čeká tě dřina největší, i ten nejlepší právník toho těžko dosáhne, radila bych ti, drž se svého kopyta, tj. informatiky (za ty se dnes platí dobře)
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2008 15:47:56, Tereza) JOjo Jana má naprostou pravdu navic se tam ty lidi i dohazuji znamymi soudci - Mam znamou nejvyšší předsedkni městského soudu v Brně. Takze pokud chces bez do toho, ale moc pravdepodobne to neni. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2008 08:18:19, Petra) Já dnes dělám programátora, ale práva byl můj sen, Tak o tom uvažuji. Jani, prosím tě v kterém příspěvku jsi o tom individuálním plánu psala? Ty jsi ho měla? Bylo mi řečeno, že ho musím žádat, každý semestr a není zaručeno, že jej dostanu. Já jsem od Opavy, takže dojíždět do Brna nepřichází v úvahu, když pracuji a mám dvě děti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2008 20:43:18, lili) ahoj...já sice nestuduju práva, tak nemám zkušenosti(jsem na medicíně..)...ale chtěla jsem napsat, že pokud opravdu studovat chceš, tak to studuj, je jasný, že nikdo ti(Vám..) nic nezaručí, ale když se něco v životě chce, mělo by se za tím jít...žijeme jen jednou a je blbé se jednou ve stáří probudit a začít si vyčítat, že jsme něco někdy v minulosti nezkusili, a že ted už je pozdě....když práva "byl Váš sen"...studujte je, aspon se pokuste a přeju Vám moc a moc štěstí a sílyS11 ...a třeba budete mít zrovna vy to štěstí, že klapne i ten soudce;).. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2008 23:12:51, Bára) Ale tady nikdo neříkal, že se to nemá zkusit a že si člověk nemá jít za svým snem. Tady se jen říká známá pravda, že není nějaká jistota, že se někdo soudcem stane.

    Ps. Pokud v brně musíš chodit na předměty, tak se přihlaš do Prahy. tam není povinná docházka nikde a jezdila bys jen na zkoušky. Pokud je někde za docházku zápočet, vždycky je možnost místo toho udělat test. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 11:16:47, Petra) Chtěla jsem se zeptat, slyšela jse, že když mám Bc. je jedno z jakého oboru. Můžu jít na navazující, třeba i na práva. Nevíte někdo něco o tom? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 11:39:46, Bára) Klasická práva jsou jen magisterský obor. Pokud někde existuje právo s nějakým zaměřením, tak je možné, že mají navazující magisterské studium a na něj by tě třeba vzali. Ale rozhodně bys nebyla ani advokát, ani notář, ani soudce....Leda typ takového úředníka reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 11:40:54, Petra) Dívala, jsem se na práva v Olomouci a píšou, že můžem pracovat v advokacii. Tak nevím? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 12:09:48, Bára) v Olomouci je obor právo, magisterský (5 letý). Pak tam jsou evropská studia se zaměřením na evropské právo (navazující magistr 2 roky), ovšem s tím se sdvokátem nestaneš, podívej se třeba na stránky Advokátní komory, jaké jsou požadavky pro koncipienty ;-)

            Jinak u těch evropských studií jsem fakt neviděla nic o tom, že by psali o uplatnění v advokacii. A pokud si pleteš magistra (5 let) a magistra navazujícího (2 roky), tak je to trochu zvláštní.

            Na závěr - pokud chceš být klasický právník, s možností dělat v advokacii, justici apod., musíš vystudovat pět let klasického, všeobecného oboru právo reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2009 18:11:05, Petra) Petre, co chce byt soudkyni: Urcite to zkus. Obrat se na Soudcovskou unii, tam ti poradi. Nejdriv prava vystudovany, pak si jeste asi doplnit povinnou nakou praxi, zkousky. Soudcem te muze jmenovat prezident CR. Do te doby chce mit studium+praxi+prislusne ty zkousky. viz. na Soudcovske unii ti reknou. Pa Petra c.2:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2008 14:38:37, Bára) A vůbec je s podivem tvrdit takové věci a zároveň chtít být soudce....nezlob se, ale vážně to působí vtipně reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2008 09:13:46, Petra) Já zatím jen sonduji. Tak myslíš, že lepší budou práva v Brně než v Olomouci. Šla bych tedy asi od 1.ročníků. Řekli mi, že můžu zažádat o individuální plán. Tak zkusím. A uvidíme. Je těžké se tam dostat? Dívala jsem se prozatím na Scio testy v Brně. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2008 09:37:27, Bára) No, v Brně budou práva asi lepší.
        Jinak všeobecně vzato je to hodně žádaná škola a mimo uměleckých oborů má procentuálně jednu z nejmenších šancí na přijetí. Na druhou stranu, když se mrkneš pořádně na ty logické testy a zsv (mně stačilo Odmaturuj ze zsv plus maturita na gymplu), tak je to docela v pohodě reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2008 10:23:25, Petra) Ty chodíš na práva v Praze? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2008 20:01:10, Bára) jdu letos do prváku reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. MOC PROSÍM O RADU - Ostatní
  2. Prosím o radu - právo, psychologie, nebo mezinárodní vztahy??! - Výběr vysoké školy
  3. Prosím o radu - Ostatní
  4. Prosím o radu - Univerzita Pardubice
  5. PROSÍM O RADU !!!!! - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Prosím o pomoc - Výběr vysoké školy
  7. Bezpečnostní a strategická studia - PROSÍM O RADU? - Masarykova univerzita
  8. Prosím o radu - FF UK - Univerzita Karlova
  9. Prosím o radu - Ostatní
  10. Prosím o radu - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.