ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA - PROVOZNĚ EKONOMICKÁ FAKULTA - studium na konzultačních střediscích


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.07.2008 10:32:38, Tereza V., zhlédnuto: 3650x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj. Prosím o radu, dostala jsem se na ČZU PEF - veřejná správa a regionální rozvoj(magisterské studium), konzultační středisko Most. Nemáte někdo zkušenost zda je možné přestoupit na jiné středisko v rámci PEF? Vše mám uhrazeno, ale Most mám přeci jen hodně daleko, ta střediska, která bych měla blíže, byla podle internetových stránek "kapacitně naplněná", takže nebylo zbytí. Nemáte někdo osobní zkušenost, zda je to možné? Moc děkuji všem za rady. T.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2008 13:58:14, Petule) Ahoj a jak je pro tebe daleko Jičín?;) reagovat zde
    Email: petuli2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:11:33, Karlíto) Ahoj, přikládám několik referencí, které od studentů PEF ČZU dostaly nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Nelíbí se mi, že si ČZU snaží vylepšit kredit školy pouze parazitováním na značce - anglický název České zemědělské univerzity je totiž University of Life Science Prague, tedy jasná parazitace na PřF UK (Faculty of Life Science). Ale to stejné dělá i další hnojárna, tentokrát v Brně - přejmenováním Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity na Mendelovu univerzitu - opět jasný záměr parazitovat, tentokrát na Masarykově univerzitě.

    Upřímně řečeno jsem znechucena z naši fakulty. Je sice moderně vybavena a zázemí pro studenty je skvělé, ale co se týče kvality výuky, dá se již polemizovat. Byla jsem nejednou svědkem dosti podvodných manévrů a ústupků učitelů na zkouškách. Je to sice strašně fajn, že je zde přátelské prostředí, ale ze školy odchází absolvent do praxe téměř nevybaven.. Já bych raději náročnější učivo, ale více vědomostí..

    Na VŠE jsem to nezvládl, tak jsem zjištoval informace, jak upadnout na hubu co nejvhodněji. No a šel jsem sem, na PEF ČZU. Chtěl jsem jít původně na soukromou, ale to by bylo (podle mnohých mých známých-většina uznávaní experti a odborníci) jako přechod z gymnázia na učiliště, tak jsem přestoupil na PEF ČZU, obchodní akademii. VŠE=GYMPL, PEF ČZU=OBCHODNÍ AKADEMIE, SOUKROMÉ EKONOMICKÉ ŠKOLY=UČILIŠTĚ. Jsem tu spokojenej, je tu větší prostor na zábavu a seznamování se, prostě na studentskej život celkově, a zároven se o škole neříká, že je to učnák. (jako o soukromých) :))

    Obecně se říká, že kdo to nezvládne na VŠE, jde na PEF ČZU, kdo to nezvládne ani tady (a věřte, že jsou i tací), ten jde na ty všemožné soukromé ekonomické školy jako SVŠE,SVŠES,VŠFS,BIVŠ,UJAK,VŠEM,VŠMIE a další, kde jsou na studenty kladeny velice mrzké požadavky. Aneb "kdo maže, ten jede dál", jak říká jeden můj známý z UJAKU. Myslím, že PEF se těší průměrné prestiži, na VŠE absolutně nemá(taky kdo by chtěl ten šílený jeden pokus na zkoušku a zapeklité testy), ale ty ekonomky v menších městech-Jihlavě, Liberci, Pardubicích atd. strčí hravě do kapsy. Já na VŠE skončila, byl to boj, ale vystudovat tam na první fakultě navazujícího magistra, to je science fiction, za řádnou dobu to z mýho oboru zvládlo jen dvanáct lidí z 80! PEF není tak těžká, takže ji člověk dokončí a nemá ani tak ***ní reputaci jako soukromé, kde si tituly rovnou kupují.

    asi nejlevnejsi(nejjednodussi) zpusob jak dostat ing. ze STATNI ekonomky

    idealni volba pro vsechny flakace, kteri nechteji nastoupit do prace ihned po maturite

    Fakulta je super. Se studiem nejsou větší problémy a je hodně volného času na ostatní věci, kromě školy

    Dnes má vysokou školu opravdu každý, já tomu v radiu nevěřila, ale už to chápu. Když to člověk nezvládne na VŠE, jde na PEF, kterou si ale někteří vyberou i jako svoji volbu č. 1. kvůli trochu lehčímu studiu, takže vše ok, ale kdo to nezvládne na PEF, jde ještě na Všem, kde už to začíná být trochu parodie, nejtěžší je na zkoušce to, že nesměj používat mobil, takže někteří to nezvládnou ani na Všem a jdou na UJAK, tam už to dodělá i ten největší vylízanec, kterýmu neměli dát snad ani maturitu. Máme výborný školství, co k tomu říct, i ta největší lama může mít dnes titul ING z ekonomie.

    Není těžké zde vystudovat, když na to člověk vyloženě nekašle. Jsou předměty, kterým se musí věnovat pozornost už od začátku, ale také jsou předměty, na které se dá naučit den před zkouškou.

    Dle mého je fa snadná. První ročník byl fraška, ve druhém jsou už odbornější věci, ale i tak se to dá

    Náročností se řadí k lehčím, alespoň mě to tak přišlo, třeba na rozdíl od technické fakulty.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2013 04:54:53, Eda) Pef ČZU je stará dobrá ulejvárna, kterou sice tvrdě drtí VŠE, ale srovnávat kravičky s VŠE se nedá. Na škole mi vadí to, že studenti jsou sice někteří chytří, ale více je tam těch, kterým to příliš nepálí a je to vidět téměř denně. Třeba to, že už na Zš měli problémy s češtinou. Ale myslím, že PEF jako veřejná škola má pořád snad lepší jméno než soukromé školy, i když PEF taky není žádná sláva. Nedávno jsem slovně válčil s jedním člověkem ze soukromky. Nadával mi do hnojařů a ***ů a oháněl se s heslem, že kdo chce mít aspon nějakou školu, tak jde na ČZU, takže reputace tý školy celkově asi není moc dobrá. Je fakt, že na většině fakult jsou zoufalci, na PEF to není o moc jiný, naberou jsem 2/3 uchazečů a asi dobíraj i na odvolání, takže úroven nižší. Ty testy na PEFKu by zvládla i opice, ta matika i jazky je banální, ne tak těžká jako na VŠE, ale to i samotný studium. Jinak mě serou přecpaný busy a občas neurvalý chování některých lidí, taky to, že nejvíc času tu strávím se zemědělsk. předmětama. Ale je to jistota, pokud na to neserete, tak tu školu dáte. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2016 17:54:34, Vaclav) Ahoj mohl by mi někdo prosím zhodnotit obor podnikání a administrativa na ČZU? rozhoduji se zda jít či nejít, recenze jsou různé, dále jak moc náročné studium zde je? reagovat zde
    Email: vonsoperseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. ČZU - Provozně ekonomická fakulta - studium veřejné správy na konzultačních střediscích - Ostatní
  2. Česká zemědělská univerzita (ČZU) - DŘEVAŘSTVÍ - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Slezská univerzita v Opavě - Celoživ. vzdělávání - Slezská univerzita v Opavě
  4. Jihočeská univerzita, Ekonomická fakulta Strukturální politika EU pro veřejnou správu - Výběr vysoké školy
  5. Česká zemědělská univerzita v Praze - Ostatní
  6. Provozne ekonomicka fakulta v Pze - Ostatní
  7. VŠE x JČU ekonomická fakulta - Informace o studiu
  8. Karlova univerzita - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Metropolitní univerzita Praha - Ostatní
  10. Metropolitní univerzita Praha - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.