VŠO Praha, Spálená 14


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.08.2008 11:11:09, Veronika, zhlédnuto: 3734x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nemáte prosím někdo zkušenosti s VYSOKOU ŠKOLOU OBCHODNÍ v Praze ve Spálené ulici? Budu vděčná za každou radu, příspěvek, zkušenost.... Děkuju!:)

Email: opulossseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2008 20:12:55, Petra) cauko, moc informacii o nej sice nemam, ale spoznala som sa tu s holkou, co tam uz chodi, a mala len pozitivne skusenosti, takze ocakavam, ze je dobra, moc dobra :) sa tam totizto chystam v zari.. a Ty?? Petra ;) reagovat zde
    Email: moicoccinelleyahoofr
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2008 16:25:23, Lenka) ahoj, jdeš na denní nebo kombinované studium? Lenka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2011 23:29:36, Anička) Ahoj, bohužel na tuto školu chodím, konkrétně na nástavbu na Bc. z vošky na rok. Je to asi to nejhorší rozhodnutí, které jsem v životě udělala. Na studijním se k tobě chovají, jako když je strašně obtěžuješ, naslibují hory doly, ale skutek utekl. Je zde i šikana od učitelů - konkrétně Jan Jandera na eko, který všechny ponižuje a nezapomíná nám připomínat, jací jsme všichni tupci. Tahle škola je vážně špatná volba! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2012 14:01:15, Marek) Ano,musím souhlasit.Studuji BC.leteckou dopravu a kdybych tohle všechno věděl již dříve,nikdy bych tam nepodal ani přihlášku.Naprosto otřesná škola,která nemá úroveň vzdělání,ale ani vysokoškolský přístup. Obor "Letecká doprava" neprošel ani kolem letecké dopravy a vše je zaměřeno jen ekonomickým stylem,který Vám je naprosto k ničemu,jelikož máte 11 předmětů a po každém semestru se Vám změní.Půl semetrální předměty Vám nic nedají,ale máte smůlu i dodělat navazující na jiné škole,jelikož vám předměty z VŠO buď neuznají, a nebo Vám řeknou,že jste absolvovali jen semestrální předměty,tudíž nemáte dostatečný rozsah vědomostí-což je logické. Bohžel jsem už skoro na konci druháku a budu se modlit,aby mě někde na navazující přijali,jelikož zde studovat už nebudu. Než se přihlásite na tuhle pseudo školu,pořádně si to rozmyslete..Naslibují Vám přesně-hory doly:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2012 22:53:42, exstudentka) Musím naprosto souhlasit s Aničkou. Nejhorším profesorem co tam stále přes veškeré petice působí je Jan Jandera. Z jeho první hodiny sem odcházela málem s pláčem. Nazval nás neskutečnými tupci a rychlokvaškami(protože jsme ti ***i z VOŠ). Zadal nám na tabuli zlomek a chtěl to vysvetlit.Když ani dvacátý člověk neřekl, co to je(ale vlastne rekl,jen je tou jeho ekonomickou mluvou), nazval ho opožděncem,nebo,ze v druhé tříde zrovna chyběl,když se to probíralo. Každopádně Vám také naslibuje.Behem jeho testů můžete mit papír A4 s vlastními poznámkami z veřejných zdroju,kam se ovsem nepocita internet.Mnoho lidi toho využivalo a psalo si tam i priklady z minulych testu a celkove nepovolene veci. Pokud na to prisel,měl dotycny smulu.Naporad.Mnoho lidi kvuli nemu ukoncilo studium. Jako já. Neskutecne me ponízil pred celou třídou pri záverecnem testu,kdy mi sebral veskere pomucky,nechal mi jen kalkulacku a posadil me do prvni lavice a behem testu si hral na mobilu hlasitou hru primo nad moji hlavou.
      Dalsí svinarna,kterou na teto skole muzete cekat a nevite to pri podpisu smlouvy je,ze pokud nesplnite povinnosti za zimno semestr(což plno lidi nema sanci splnit) musíte vyckat na dalsi termin,ktery by mel byt v letnim semestru.Ale ouha..neni..vetsina profesoru ho vypisuje az v září.Takže- musite zaplatit za odklad Statnich zavercnych zkousek -7 tis, a pokud je to v druhe polovine září dalsi semestr,coz čítá 22500 Kč.
      Závěr: Pro skolu je to obrovský bussines!Nabere 500 lidi do jednoleteho oboru po VOS a pak je takhle nici a kasiruje penize..Jsem zvedava, kolik lidi letos udela titul Bc. Mimochodem, Jandera neni jediny zmetek na teto skole: dále je to paní Zichová( učí ECR), Zábranska( TCR) a Palatkova(ECR). reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2012 14:21:37, Dolores) Mé dvě kamarádky chodily na tuto školu a byly přesně jako ty, zhnusené a přestoupily k nám. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2012 19:50:56, Periklés) Mám nutkání se pousmát příspěvkům studentům z VOŠ, kteří pokračují na VŠO k dosažení titulu Bc. Ale jsem slušně vychovaný člověk, tak to neudělám. Jakápak šikana? Je to jen neotřelý způsob vyuky, která silně ukazuje, že většina studentů nemá ani základní ekonomické znalosti (které se dají získat samostudiem nebo doučováním). Pro Vaší útěchu, již zmiňovaný vyučující předmětu Základy ekonomie učí na své domovské škole - ČVUT, kde se chová naprosto stejně. A kupodivu z této školy odchází zcela použitelní absolventi, kteří se na trhu práce plnohodnotně uchytí. Spíše nabývám dojmu, že studium jste měly za "zaplacené" a tudíš bez námahy. Ve výsledku se ukázalo, že zápočet obdržel i "méně chápavý studenti". Toť můj názor.Hezký den všem! :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2012 10:19:23, Mercy) Nevím z jaké jsi školy a jak průměrný či nadprůměrný student jsi - je mi to i vcelku jedno, ale pokud dokážeš házet všechny studenty ze soukromých škol do jednoho pytle a ještě napsat, že to mají zaplacené a tím pádem to dostanou zadarmo, tak o tobě a tvé inteligenci nemám moc valné mínění - sorry. Též studuji na VŠO v upraveném studijním oboru pro VOŠ - taky nadávám na systém, který nemá škola zrovna dobře zavedený - viz například řešení bakalářek, ale to je na všech školách - nějaký problémy. Nevím jestli bych si tuto školu vybrala znovu, ale měla jsem šanci chodit jeden rok na státní VŠ, kde poměry mezi studenty navzájem a mezi studenty a učiteli byl otřesný, na studijním nepříjemní a celkový dojem - hnus - a to je jedna z největších univerzit zde v ČR.
          Takže podle mého názoru, ono jde hlavně o váš vlastní přístup ke škole - nyní reaguju na příspěvek exstudentky - vím asi o koho jde - navíc pan Jandera jasně několikrát řekl, že můžeme používat zdroje pouze knížky a jeho přednášky, nic víc - to že to několik lidí nechtělo pochopit (nebo nemohlo) je jejich ***ost - já jsem z něho měla taky strach, ale nakonec zkouška za 2 a naprostá pohoda - stačí chtít. No a ostatní předměty - sice záhul, ale vše se dalo udělat i napoprvé, případně napodruhé - to že někteří se s tím pataljí ještě teď, je jejich problém.
          Proto radím těm, co si vybírají jakoukoli školu, ať se nenechají zastrašit pár komentáři někde na webu - nejlepší je zkusit najít někoho známého kdo tam chodí (chodil) a pořádně to s ním probrat - jak plusy, tak i mínusy. Do takovýchto diskuzí pak často píší studenti, kteří tu školu prostě nezvládali, podváděli, neučili se a tím pádem ji chtěli pošpinit. Toť vše. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2012 00:44:22, Periklés) Nejspíše tě udivím, ale já všechny studenty soukromých škol do jedné kupy neházím. Já sám VŠO studuji, takže vím o čem mluvím! Reagoval jsem zejména na příspěvek "exstudentky", který ve své podstatě vyzněl takto: "Zaplatila jsem 22.500,- tak sakra co po mě chtějí? Proč mě pan Ing. tak dusí? Že po mě chce se trošku naučit Základy Ekonomie (mimochodem tyto základy ekonomie jsou nutností každé technické školy)?". Zkus si můj příspěvěk přečíst ještě jednou. Třeba pochopíš, že v žádném případě neútočím na studenty soukromých škol, ale na studenty, kteří ve mě svými příspěvky vzbuzují myšlenku "Zaplaceného studia". S06

            Přeji mnoho štěstí ve studiu a úspěšné zakončení SSZ! :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2012 11:05:59, dejv) stejne nechapu proc si vubec nekdo plati ty soukromy VOSky.. Nemate lepsi si zrovna zaplatit soukromy vejsky, kdyz uz vyhazujete prachy.. Preci jen rada z Vas si pak stejne bude dodelavat titul Bc. a titul Dis. Vam bude nanic..S15 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2012 00:36:47, amos) Nad některými příspěvky tu zůstává rozum stát. Zaprvé semestrální předměty jsou na vysokých školách zcela běžnou praxí. Ze středních a vyšších odborných škol jste možná zvyklí na to, že vám učitelé veškeré informace nadiktují, vy si je napíšete a pak se je na zkoušku naučíte a ihned zapomenete. Takto to ale na vejšce nefunguje. V rámci několikatýdenního semestru se dozvídáte jen hrubé informace, které musíte samostudiem a vlastním aktivním zájmem vypilovat a prohloubit. Takto to funguje všude a na každé VŠ a pokud to nejste schopni akceptovat, běžte raději rovnou pracovat. A že jsou profesoři přísní? Opět, jednou jste na VŠ, chcete titul, tak nemůžete čekat, že vás budou hladit po vlasech. V těchto směrech se VŠO v Praze nijak nevymyká vysokoškolské praxi v ČR.

        A abych odpověděl na dotaz, Veroniko, určitě ti VŠO v Praze doporučuji.

        reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2012 19:23:45, Isabell) Názor k Vysoké škole obchodní: sice jsem teprve dokončila první ročník, takže mne ještě dva čekají, ale pokusím se zhodnotit ten jeden rok na VŠO a celkové podmínky. Studuji obor Cestovní ruch a musím uznat, že jsem zatím spokojená. Před nástupem jsem slyšela dva druhy názorů: jedny školu definitivně odsuzovali, ti druzí říkali, že je to dobrá škola. Musím, ale říct, že po roce na této škole se přikláním k tomu, že se jedná o dobrou školu. Ano, je to soukromá škola a někdo by si mohl říct, že člověk si jen zaplatí a má titul, ale opravdu se tak neděje. Ve škole jsou složité předměty, hodně ekonomie a ekonomiky, matematika, marketing, management, ale i obory zaměřené na cestovní ruch. Ano, někteří profesoři stojí za nic, ale jen kvůli jednomu člověku bych nehodnotila školu jako celek. Já jsem se například setkala s mnoha externisty, kteří učí na VŠE, ČVUT, UK…a to jsou všechno dobré školy. Potom se taky není čemu divit, že se někteří lenoši, co si mysleli, že zaplatí a budou mít titul, tak se bouří proti vyučujícím. Ano, někteří profesoři mají vysoké nároky, ale potom se člověk něco opravdu naučí, když si celou hodinu jen nepaří na facebooku. Takže já jsem po roce spokojená a protože nepatřím mezi zbohatlíky, tak mi na VŠO dokázali vyjít vstříc i se splátkovým kalendářem. Výhodou na této škole je i to, že ti garantují výuku rozloženou do 3 dnů, takže si můžeš najít práci a vydělat si.
    Škola má svoje + i - ale já osobně bych tuto školu doporučovala.
    reagovat zde
    Email: m.isabellseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2012 11:35:28, pavel) Z celé této diskuse je patrné, že se tu studenti dělí na dva tábory. Jedni ti, kteří jdou na soukromou školu s tím, že když si ji platí, tak ona se přece udělá nějak sama. Druzí ti, kteří i přes placení školného vědí, že na soukromé škole (stejně jako na státní) je potřeba studovat, dřít a jít tomu úspěchu aktivně naproti. Je dost smutné, že jedinci z první skupiny jsou tu obsaženi v tak hojném počtu.

    Jak tu bylo již několikrát správně uvedeno, VŠO je škola, která ti nedá nic zadarmo, ale na druhou stranu ti neháže klacky pod nohy a nesnaží se tě za každou cenu vyhodit. Člověk, který má potenciál a dostatečně se snaží, školu bezpečně vystuduje. V opačném případě pak přijde a píše na zdejší fórum, jak je škola hrozná, aniž by byl ochoten přijmout myšlenku, že chyba není v té škole:-)

    Všem přeji hezký den a studim na VOŠ jen doporučuji. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VSO Praha-Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - Ostatní
  2. UK Praha- s přitelem na koleji - Ubytování a stravování
  3. VŠO Praha - Ostatní
  4. Státnice Bc. na UJAK Praha - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. Mezinárodní univerzita Praha - Právo - Ostatní
  6. VŠMVV Praha - Informace o studiu
  7. podnajem pokoje pro dve holky Praha - Ubytování a stravování
  8. Medina Praha - Ostatní
  9. 1. lékařská fakulta, Praha - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. VOS mezinárodních a veřejných vztahů Praha - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.