Farmacie x medicina


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.08.2008 22:45:09, Nina, zhlédnuto: 5803x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Prosím chtěla bych se zeptat někoho, kdo studuje farmacii v Hradci jaké to tam je, prostředí, učitelé a tak.Zajímalo by mě jestli se tam berou více rostliny nebo je to jen samá chemie.Zatím jsem slyšela na farmacii bohužel jen samou kritiku. Jsem přijatá i na medicinu do Hradce a nevím jak se rozhodnout.Moc děkuju předem za odpověď
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2008 10:22:23, Ivana) no vzhledem k tomu,ze jsou to prakticky ruzne obory(byt vzdalene "pribuzne"),rozhodovala bych se hlavne v tom,co bych chtěla v budoucnu dělat..medina bude jiste narocnejsi,ale pokud to clovek chce fakt delat,tak bych zatim sla..navic v Hradci je medina jedna z nejlepsich v CR..naopak na farmacii v Hradci jsem neslysela moc chvaly-ve srovnani s Brnem nic moc..kazdopadne rozhodnout se musis sama,kam Te to vic tahne.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2009 14:08:25, zz) tak to me vzdycky nejvic rozesmeje - nazor, ze je medicina jiste narocnejsi:D Mno jo..chudaci..Na farmacii nechod, a to prave proto, ze nez to vystudujes, nebudes mit zadne volno, zadne zajmy, popr. se z toho zhroutis jako nemalo mych spoluzaku. Ja se taky rozhodovala mezi medicinou a farmacii - vybrala jsem si to tezsi, ver mi. Navic u nas farmaceuti nemaji nejlepsi postaveni v porovnani se zahranicim, celkem zadna prestiz atd. Ale to studium mi prijde zajimavejsi..Je to hodne o chemii, to urcite, ale kyticky taky a anatomie, fyziologie apod. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2009 14:13:49, zz) Jo ale upresnuji - studuji farmacii v brne takze vlastne proc do toho kecam:D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2010 14:05:00, adelheids) Já studuji farmacii v HK a naprosto souhlasím s názorem zz. Zádné volno, denně laborky 8-10 hodin a každou chvíli se píšou testy, na zkoušku minimálně stovky stránek někdy i tisíce, takže pokud chceš vystudovat v těch pěti letech, tak se v podstatě vzdáš většiny svých zájmů. (Jinak skoro polovina lidí studuje farmacii 6 let) Nadrouhou stranu je to škola nesmírně zajímavá, obor obsahově řekla bych hodně široký, každý si tu najde své a většinu lidí, co farmacii začnou studovat, tohle studium baví. Chemie je sice hodně, ale je tu i botanika, molekulární biologie, morfologie, patologie, matika, fytika, historie, psychologie, sociologie, ekonomika, farmakognozie, klinická farmacie. A bohužel musím souhlasit i s tím, že farmaceuti narozdíl od doktorů nemají velkou prestiž, i když jejich platy ty doktorské většinou převyšují(i když to je taky diskutabilní) reagovat zde
      Email: lubik.2seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Zubní lékařství, medicína, farmacie - časová náročnost studia - Výběr vysoké školy
  2. Farmacie - Výběr vysoké školy
  3. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  4. NSZ z biologie a chemie - farmacie ?? - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Farmacie nebo klinická biologie a chemie v Pardubicích? Poraďte :) - Výběr vysoké školy
  6. Farmacie Brno - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  7. Farmacie nebo Zdravotnická bioanalitika na UK v Hradci - Výběr vysoké školy
  8. Testové otázky na Lékařskou fakultu do Prahy + Hradec farmacie - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Vzorové otázky farmacie - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. farmacie na VFU nebo zdravotní laborant na LF MUNI - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.