VŠ dálkově po hooooooodně špatné zdravotní zkušenosti?????????:((((((((((

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.09.2008 12:28:07, Lesanka, zhlédnuto: 1417x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla jsem se zeptat na kohokoliv názor, poslední dobou se mi tenhle probléme točí pořád v hlavě, jeden mi radí to a druhý ono, ale mam pocit že mi nikdo neřekně pravdu do očí...tož to zkusim tady:)...Příští týden budu skládat absolutorium na Vyšší odborné škole. Tato škola uzavřela s jistou soukromou školou smlouvu, že ti, kdo absolvují VOŠ, si mohou dálkově dodělat za 1 rok bakaláře na vysoké škole...Co je dle mého názoru + : za jeden rok bakalář je super, je to blízko mého bydliště v konzultačním středisku, budu mít knížky od kámoše.....a teď - :je to dálkově, tudíž při práci, takže záhul, u státníc chtějí učivo za všechny 3 roky, ale student je na té škole jen rok a zbytek si musí někde sehnat...a teď jedno obrovský - : už jsem jednou zkoušela studium na VŠ, nedodělala jsem ji a byla jsem z toho tak psychicky a fyzicky na dně, že jsem byla rok na neschopence a doted se léčím.........takže co dělat, rozum říká ne, ale ta šaaannnnccceeeeeeeeeee mi hlodá denně v hlavě S08
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2008 13:19:27, sunday) asi zalezi na tom, jakou VS jsi zkousela predtim a jak se lisila od te, ktera se Ti nabizi ted, protoze kdyz ti to na jedne vysoke skole neslo, nemusi to automaticky znamenat, ze ti to nepujde na druhe. Studium na soukrome VS pres konzultacni stredisko by nemuselo predstavovat tak arogantni a nepratelske prostredi, jakeho se clovek obcas docka na nekterych verejnych vysokych skolach, to by ti asi mohl poreferovat ten kamarad, pokud jsem to dobre pochopila, ze ten uz tam studuje/studoval.

    Kazdopadne je pravda, ze pevne nervy tvori na VS 50% uspechu, aspon podle me. To musis vedet nejvic ty, na co se citis a na co ne. Moje sestra precenila svoje sily uz pri vyberu stredni skoly a nektere veci se nesrovnaly ani dodneska, a to uz ma spoustu let po mature. Nase rodina si kvuli tomu hodne zkusila, takze vim, ze nekdy neni radno si s timhle zahravat. Pokud ti to tolik neda spat a pokud dokazes byt dostatecne sebekriticka, nezbyva nez zkusit, jaka bude realita, ale sama sobe si musis slibit, ze zachovas chladny rozum a pri prvnim varovnem signalu zaradis zpatecku. V pripade soukrome skoly by sice takova zpatecka znamenala spoustu ztracenych penez, ale to uz je na tvem zvazeni, zda by te vice mrzely pripadne ztracene penize nebo predem vzdana sance. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2008 20:32:14, Lesanka) Díky moc za upřímnou a naprosto vyčerpávající odpověď :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2008 13:35:22, Petra) Ahoj!jakou VOŠ končíš a na jakou VŠ jdeš?já bych se toho nebála, jedna špatná zkušenost tě nesmí odradit.:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2008 20:27:00, Lesanka) Ahoj, končim VOŠ v Klatovech, je to ekonomicky zaměřené, a mám možnost za 1 rok získat dálkově bakaláře na BIVŠ, konzultační středisko v Sušici (na jiném středisku to nejde) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2008 20:12:34, Lucka) Ahoj taky studuju VOŠ a o té možnosti dodělat jsi VŠ jsem slyšela,ale ne snad během jednoho roku ale během dvou let,což je taky dobrý.Ale asi je to individuální,sejde na dané VOŠ a oboru který studuješ.Ale zkusit to mužeš,v podstatě nic nestratíš,akorát tak si prodloužíš studentský léta:) a souhlasím-jedna špatná zkušenost tě nesmí odradit,přeju hodně štěstí:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2008 20:29:17, Lesanka) Ahoj, studentská léta si moc neprodloužím, protože je to dálkově při práci, což asi žádná procházka růžovým sadem není...jako denní studium tohle nenabízí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2008 09:13:11, Pavel) Ahoj, je vidět,že ti na studiu opravdu záleží, ale dopředu už si moc nevěříš a není divu, když se ti tak nedařilo. Já jsem řerstvý bakalář, studoval jsem při práci a bylo to hodně náročné,ale né nezvládnutelné. Musíš si víc věřit, že na to máš a že pro to uděláš vše! Pak nesmíš podcenit bakalářskou práci, protože to je to nejdůležitější! Pokud ji dobře napíšeš a u státnic obhájíš, pak se dá říct, že máš titul v kapse! Ostatní otázky u státnic už jsou spíš doplňující a pokud se poctivě učíš, tak ke každé aspoň něco řekneš, no a je to. Takže radím včas a pořádně shánět materiály k bakalářce, dobře si zvolit téma,nebát se toho a samozřejmě se ujistit konzultacemi ve škole, že píšeš tím správným směrem. Přeji ti hodně štěstí. Pavel:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2008 14:45:10, Lesanka) Ahoj, díky za další názor, psal jsi, že mi na studiu záleží, to je pravda, jinak bych o tom vůbec neuvažovala, ale byly časy, kdy mi na něm záleželo asi 100x víc než teď, ale vím, že s mojí puntíčkářskou a bojácnou povahou, jejímž důsledkem byly 4 roky na práškách, je to cesta do pekel....s materiály nebude problém, mám možnost si je zadarmo půjčit od kamaráda, což je k nezaplacení a taky jeden z důvodů, proč o té škole uvažuju...k té včasnosti učení - u mně mi to ani náhodou nebylo o tom, že bych se na to vykašlala, na to nemám povahu, ale o tom, že mně je často špatně, a momentálně nemám ještě práci, takže si nejsem schopna reálně představit, jak moc to bude vysilovat......nu kdyby to bylo veřejná VŠ, tak to tak neřeším, když by to nešlo, tak se na to prostě vykašlu, jenže tady se za to zaplatí na mé poměry obrovské peníze, které by mohly být využity jinak... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2008 10:10:02, Martina) Na soukromé škole se dočkáš slušnějšího zacházení, tedy, většinou to tak bývá. Pokud nebude pro Tebe dalším stresujícím faktorem event. ztráta jednoho školného, byť ne malého, určitě to studium zkus. Hlavně si zjisti, co na oné škole znamená, kdybys nestihla dojít k bakalářským státnicím za jeden rok a šla bys až o rok později. Co mám já zkušenost, při těchto zkrácených formách nedojde v prvním roce k bakalářkám minimálně čtvrtina lidí. Takže žádná tragédie, ale je dobré vědět, co by Tě čekalo. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2008 15:34:22, Lesanka) Díky, to jsem nevěděla :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2008 18:18:00, to lesanka) Záleži co je pro Tebe v životě důležité...a jestli bys dělala výšku pro titul nebo pro práci, kterou bys chtěla vykonávat a bez titulu to někdy nejde...ale pamatuj si zdraví a nervy máš jenom jedny...život máš jenom jeden...a každá minuta a se*** v životě je to nejcennější co může člověk mít...taky jsem prožila peklo a co se týče zdravotní stránky taky to nemám jednoduché...ale člověk to musí k tomu sám dospět co je pro něho v životě důležité....;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Denní vs. dálkové (prezenční vs.kombinované) studium???? - Informace o studiu
  2. VSFS - zkusenosti... hruza - Informace o studiu
  3. VŠO - cestovní ruch - dálkově - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  4. 2013/2014 Marketingová komunikace, Bc., dálkové studium - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  5. Nejsnadnější VŠ soukromá v Praze - dálkově - Výběr vysoké školy
  6. Špatné údaje v přihlášce - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Dálkové studium - obor pedagogiky... - Výběr vysoké školy
  8. Diplomovaná zdravotní sestra - Ostatní
  9. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  10. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.