FM VŠE J. Hradec - mám šanci ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.09.2008 19:08:24, gigi, zhlédnuto: 1788x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, prosím Vás, nevíte jak je to s navazujícím mgr. studiem managementu na VŠE( v J.Hradci )? Zda je nějaká šance se tam dostat, pokud studuji cest. ruch v Bc. studiu na jiné VŠ. Moc bych o tuto školu stála, ale přijde mi zbytečné znovu začínat Bc studium, když si je většina předmětů podobných ( makro, mikro, marketing, fin.účetnictví apod. ).Ale kdybych musela, tak bych byla ochotná začít znovu - za blbost se platí. Moc děkuju za odpověď, moc mi tím pomůžete.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2008 19:34:44, Ela) http://www.fm.vse.cz/pririz.asp?lang=cz&mainID=95&cat=pririz&open=95 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2008 18:28:18, gigi) Na stránkách píšou o přijímací zkoušce z odbor. předmětů. Mně jde hlavně o to, jestli mají všichni uchazeči stejné podmínky nebo jestli mají přednost absolventi Bc studia managementu na FM ( jako např. na FMV VŠE, kteří jsou přijati, pokud splní jistá kritéria )a případná zbývající místa se doplní ostatními. Už jsem psala mail na jejich sekretariát, ale nikdo neodpovídá :( Proto to zkouším tady. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.10.2008 19:41:38, gigi) Ahoj! Tak už mi sice z FM poslali mail, ale v podstatě mi stále neodpověděli na otázku. Prý studenti Bc studia FM nemusí dělat přijímací zkoušky na nav.Mgr. Ale už nenapsali, jestli berou všechny automaticky ( což by mi přišlo dost divný )nebo jestli musí mít např. studijní prospěch do 1,5 , vyznamenání u bakalářek apod. Pokud o tom něco víte, prosím napište. Snad se tu najde nějaký student FM. Děkuju ! S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2008 20:15:13, Radek) http://www.fm.vse.cz/pririz.asp?lang=cz&mainID=95&cat=pririz&open=95 - tam píšou že se prostě přijímačky musí složit. Nikde jsem zmínku o hranici 1,5 neviděl, ale přesto si myslím že by na tom mohlo být něco pravdy, studoval jsem VŠE v Praze a něco takového jsem slyšel (ač sám nezažil - 5leté mgr). Zkus se zeptat tedy "kolik studentů budou brát zvenku" (jestli mají nějaký vyhrazený počet míst, případně jak to bylo se statistikami přijatých při posledním předešlém přij. řízení do nav.mgr. (počet kolik dělalo přijímačky / přijatých).
    Psala jsi na tyhle? http://www.fm.vse.cz/pririz.asp?lang=cz&mainID=100&cat=pririz&open=100 Přeju hodně zdaru v dalším zjišťování.
    Když se nedozvíš, neřeš to a podej přihlášku. Šance určitě je, mrkni se na okruhy k přijímačkám - ekonomie, management které tam jsou.. Držím palce:) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2008 20:20:39, Radek) není třeba dělat Bc. znovu - můžeš mít za sebou jakékoli Bc. studium, jedinou podmínkou jsou ty přijímačky. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2008 22:48:29, gigi) Ahoj Radku! Děkuju moc. Už mi konečně odepsali :) Určitě bych radši šla po Bc studiu na mé současné VŠ na nav. mgr. na FM, ale musím počítat s tím, že to nemusí vyjít - po Bc ještě nechci jít pracovat. Proto se nabízí, že bych si teď k mé škole přidala kombinované studium na FM ( měla bych aspoň jistotu ). Škoda že není kombinovaný i MO na FMV, neboť se učím Aj a Fj docela dlouho - z obou jazyků jsem i maturovala. Ale na gymplu jsem o VŠE vůbec nepřemýšlela - říkala jsem si, že je to spíš pro studenty obchodky, kteří už znají účto a ekonomické předměty. Teď už bych se toho tolik nebála - úplně snadné to ze začátku nebylo ( nevěděla jsem ani co je rozvaha :D ), ale nakonec mám zkoušku za A. Tak ještě jednou děkuju za radu ! :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠE FM Jindřichův Hradec - Ostatní
  2. management CR Hradec Králové - Informace o studiu
  3. Druhé kolo přijímaček! Mám šanci? - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  4. Zubní Plzeň nebo Hradec - Informace o studiu
  5. Bc.Hradec Králové - Ostatní
  6. Studium Mgr.bioanalýza Hradec nebo Pardubice - Výběr vysoké školy
  7. Mám šanci? - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Příjímačky pedák Hradec Králové - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  10. Univerzita Hradec Králové - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.