Studium dvou VŠ


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.10.2008 21:34:48, Ali, zhlédnuto: 633x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj,chci se zeptat, chtěla bych příští rok studovat VŠ, ale nemohu se rozhodnout jaký obor, zatím vedou školy UK-FSV- obor mediální studia a soukromá VŠ Metropolitní- obor veřejná správa, oboje jsou kombinované studium, přemýšlím také, zda by šlo skloubit studium obou, ale nevím.Pracuji na plný úvazek, ale jenom v noci.Tak mi prosím poraďte.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2008 22:54:26, John) Ty musíš být lůza když pracuješ v noci. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2008 20:10:37, Ali) to jsem si vybrala sama pracovat v noci, nikdo jiný dělat v noci nechtěl, tak jsem to vzala já, ale mám se líp než ostatní kolegové a práce v noci mi nevadí a krom těch škol- studovat bych ani nemusela ale chce se mi, mám už dlouhou praxi v šíření informací přes internet, takže po mě není vyžadována žádná VŠ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2008 17:17:06, Lola) Tak s tím oborem Mediální studia bych se tak netrápila, jelikož s 1152 uchazečů bylo 133 přijato, takže je to věc náhody se tam dostat, ale jinak fajn studium, výuka jen jednou za měsíc v pátek celý den! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2008 17:03:33, Lucka) Tak prihlasku muzes zkusit na oboje, na ty Medialni studia je to fakt o stesti se tam dostat...znam lidi, co to zkouseli trikrat a nic a ja tam ani vlastne nechtela, ale vyslo to..urcite se to zvladat jeste s necim pripadne da, jsou tam i lidi, kteri maji skolu denne a k tomu pracuji na polovicni uvazek, takze bych se toho nebala reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studium na dvou vysokých školách - Ostatní
  2. Studium dvou VŠ - Ostatní
  3. Jedna bakalářka na dvou oborech - Informace o studiu
  4. Studium na dvou VŠ - Ostatní
  5. Studium dvou škol? - Ostatní
  6. Studium dvou vysokých škol. - Informace o studiu
  7. Dotaz ohledně poplatků za studium dvou oborů - Ostatní
  8. studium dvou oborů souběžně - Ostatní
  9. Studium dvou VŠ najednou a přerušení jedné z nich - Ostatní
  10. Studium dvou vysokých škol - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.