Právnické fakulty v Česku


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.10.2008 17:11:36, Humanistka, zhlédnuto: 955x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Nazdárek všici, kdyby jste si měli vybrat, na jakou byste si podali jednu jedinou přihlášku, aby to pravděpodobně vyšlo? Díky!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2008 18:02:33, Zuza) Určitě bych si dala Plzeň, podle statistik (nevím jak letos, mám údaje z loňských přijímaček) bylo přijato na obor Právo a právní věda téměř 30% uchazečů, což je bezkonkurenčně nejvíc. Kamarádka tam studuje a je maximálně spokojená. Já jsem se tam dostala také, ale dala jsem přednost Brnu (sem se dostat je statisticky nejtěžší, je to kolem cca 8-9%). Těžké to je i do Prahy, ta je hodně žádáná, protože je prestižní. Dostat se tam je ale o něco lehčí, protože ze stejného počtu uchazečů jich vezmou víc než do Brna.

    Takže podle statistik je jednoznačně nejlehčí dostat se do Plzně, pak do Olomouce, Prahy a nakonec do Brna. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2008 18:44:37, budulinek) Rozhodně MIPP, berou tam všechny. Titul už nostrifikují a budeš mít stejný diplom jako z veřejnejch vejšek a budeš mít tak výhodu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2008 19:42:21, Zuza) Mluvila jsem jen o veřejných VŠ, pokud bych měla brát v úvahu i soukromé, tak samozřejmě MIPP a VŠAP jsou na prvních místech. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.10.2008 17:19:05, Čert) No třeba v Olmíku bylo podáno 2255 přihlášek, předminule 1000, že by vzrůstal zájem o tuto fakultu? Tento rok jsou přijímačky od Scia - OSP a ZSV! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.10.2008 18:17:23, K.) Čert: že bylo předloni podáno do Olomouce 1000 přihlášek je pěkná blbost! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2008 00:24:49, Čert) Proč blbost? Bylo to uvedeno tam, kde je nyní těch 2255! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2008 00:29:56, Humanistka) Fajn, tak Plzeň už je jediná, která si příjímačky připravuje sama, Olomouc OSP a ZSV, Brno TSP a Praha si to nechává připravovat od Scia! Co se z toho zdá jako nejpřijatelnější? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2008 00:47:41, Marketér) http://www.uninova.sk/pf_bvsp/src/index.php?pagename=charakteristika reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2008 00:50:17, Marketér) http://www.fpjj.sk/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2008 14:58:44, Sára) Mně osobně přijde nejpřijatelnější ta Plzeň.

    Kdybys ses chtěla dostat do Olomouce, musela bys mít odhadem percentil aspoň 180 (cca 90+90), takovéhleho výsledku většinou nedosáhneš napoprvé, takže bys do toho musela naspat hodně peněz (jeden termín stojí asi 400, dejme tomu že bys dělala oba předměty dvakrát, to už máš 1600 Kč, možná by sis těch termínu musela zaplatit ještě víc).

    Do Prahy jsou přijímačky prakticky shodné (OSP+ZSV v jednom testu), obecně se jako příprava doporučuje vyzkoušet si aspoň jeden termín OSP a ZSV, abys měla představu co tě čeká. Nějaké přípravné kurzy od SCIA taky nejsou k zahození, ale zase to strašně leze do pěněz.

    Do Brna se dělají TSP, tam musíš mít percentil minimálně tak 90 (za podlední tři roky se potřebný percentil pohybuje v rozmezí 89-95). Jenže TSP jsou hodně všeobecné, musíš umět matiku, analytiku, úsudky, mít představivost i všeobecný přehled, cit pro češtinu...napsat je na takovýhle percentil není zas tak lehké.

    Proto se mi nejschůdnější zdá Plzeň - přijímačky jsou z logiky a psycholog. testu, ale na mnohem lehčí úrovni než do Brna a ještě z dějepisu, když budeš z dějáku maturovat, neměla bys mít problém. Navíc jak už tu někdo psal, je statisticky nejjednodušší se tam dostat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2012 14:37:09, sarka) dobry den. koupila jsem si sadu testu ze scio.cz...udelala jsem si 1.test, kde je i hend vepredu napsane: PRUMERNY PODIL SPRAVNE VYRESENYCH ULOH..bylo to 51% ..primo na ten test co jsem delala...jak zjistim kolik sem mela ja? jedno cislo...vyhodnotilo mi to % jen z konkretnich oddilu. nevite ? reagovat zde
    Email: sarinka.kovarova01seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2012 13:48:07, DG) Letos se do Plzně dostal každý kdo chtěl.

    http://juristicplzen.blogspot.com/2012/01/co-prozrazuji-vysledky-prijimaciho.html

    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Dvě fakulty - Informace o studiu
  2. lékařské fakulty - Ostatní
  3. Fakulty VŠE - Ostatní
  4. Přijímací zkoušky na UTB FMK a vše kolem této fakulty - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.