Pomoc


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.10.2008 21:06:25, Petra, zhlédnuto: 963x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, jsem v prváku na pedarně obor AJ/OV.Kdyby byl někdo tak hodný a dal mi nějaké rady či tipy.Jsem zoufalá, ta ajina je fakt mazec. Budu ráda i za komentáře k učitelům a jejich požaadavkům, prostě cokoli.díky moc PetraS15

Email: CHRUNDRAsezanmcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2010 18:26:47, Zuzka) Ahoj, já se chci tento rok hlásit na tu samou kombinaci oborů jako máš ty...Tak by mě zajímalo, co ta anglina? Je moc těžká? reagovat zde
    Email: twiggyinkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2010 19:02:18, Petra) Ahoj.Naprosto tě chápu.Studovala jsem stejnou kombinaci.Zoufalá jsem brobrečela první semestr,pak jsem to nějak zkousla.Anglinu se učila nazpaměť,ale OV mě bavila.Nejlepší je doktorka Pavličíková na filosofii.Regina Helal mi při zkoušce řekla,že by bylo dobré odcestovat do zahraničí a rozmluvit se.Dala jsem na její slova.Odjela jsem jako au-pair a na rok JCU přerušila.Už jse se nevrátila.Teď jsem na UK a mám obor ČJ-OV,ale je to stejný mazec.:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2010 18:33:18, Jaja) Ahoj,

    mam uz 5 let po skole, ale z duvodu stehovani prodavam nektera skripta a ucebnice, ktere jsme potrebovali. Studovala jsem Aj/Čj. Mohla bych ti nabidnout knihu Lectures on American Literature od Martina Prochazky a kol., i kdyz mam pocit, ze se tato kniha potrebuje asi az ve 3.rocniku. Pokud ale vis, ze ji budes potrebovat, tak bych ti ji prodala . Puvodni cena byla 260KC, prodala bych ji za 200KC. Pripadne bych te poprosila, zda nekoho neznas, kdo by mel o ni zajem. Diky moc a preju hodne zdaru. reagovat zde
    Email: jarmila_sseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Pomoc!!! - Matika - matice - Ostatní
  2. prosím o pomoc!! - Ostatní
  3. Hledám pomoc se Statisticou - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Pomoc s rozvrhem na Filde - Informace o studiu
  5. Prosím o pomoc s příkladem - Ostatní
  6. POMOC - Ostatní
  7. Pomoc prosim - Informace o studiu
  8. pomoc - Ostatní
  9. pomoc - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Pomoc ... - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.