OSP-Vaše tipy


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.11.2008 21:20:41, Lucas87, zhlédnuto: 406x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
ke skvělé přípravě na SCIO testy Obecné studijní předpoklady.S10
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2008 15:24:55, Radek) zkus mrknout na www.kurzy-fido.cz (zkušený lektor který ví o čem to je, v ceně kurzů je i pár sciotestů které si tedy člověk nemusí všechny kupovat mimo) nebo www.aleph.cz (on-line elektronický kurz-platba pomocí sms). Některé úlohy (třeba i postupy řešení) najdeš na diskusních fórech www.prijimacky-tsp.cz (Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity v Brně- obsahově jsou testy částečně podobné a zdarma na stránkách MU-přijímací řízení www.muni.cz), www.scio-testy.cz (věnované přímo scio testům, ale mají menší návštěvnost než předchozí fórum). Přeju zdar:) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2008 21:14:20, Bára) Pokud mluvíme o OSP od scia, pak rozhodně nedávej prachy nějakým agenturám. Ztráta času a financí, Stejně tam dělají to, co bys dělala doma...tj procházejí jednotlivé příklady. Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, fajn je forum www.scio-testy.cz. Případně se zeptat učitelů...ale ono tam toho zas tak moc na vymýšlení není ;-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.11.2008 21:22:59, X) Jen mě zajímalo jaká je vaše příprava,jestli investujete hodně nějakých materiálu nebo ne. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2008 07:41:40, Bára) koupit, nebo si "jinak sehnat" testy OSP z minulých let a projet si to ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2008 08:35:18, Lucas87) Tvůj příspěvek mi přijde docela reálný reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2008 13:08:21, Marta) No já jsem právě byla rozhodnutá, že si testy koupím, ale jak jsem viděla tu cenu, tak mě málem omylo, že jsem si řekla, že to zkusím bez toho... :D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Vaše zkušenosti s nootropiky - Ostatní
  2. FIM nebo VŠPJ vaše názory - Univerzita Hradec Králové
  3. Vase zkusenost s UNYP - University of New York in Prague, s.r.o.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.