Personalistika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.11.2008 09:06:19, sylva, zhlédnuto: 4225x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Ahoj! Prosím Vás, nevíte, zda se dá někde studovat obor PERSONÁLNÍ MANAGEMENT? Líbilo by se mi pracovat v oblasti HR, ale když čtu nabídky pracovních míst, požadují buď ekonomický nebo humanitní směr VŠ. Tak nevím S15 Pokud pracujete HR managementu nebo máte s tím zkušenost, prosím napište. ( P.S. Nechci na soukromou VŠ )
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2008 09:25:26, Renáta) Ahoj Sylvo,

    na Palackého univerzitě v Olomouci se studuje obor Andragogika v profilaci na personální management, jako kombinované studium nebo jako prezenční v kombinaci s jiným oborem. Kukni tady na ten odkaz. http://www.upol.cz/fakulty/ff/uchazeci-o-studium/studijni-programy-a-obory/

    Hodně štěstí!:)
    Renáta reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2008 09:28:09, Renáta) Tady jsou o tom oboru i bližší informace (uplatnění, přijímačky atd.) http://www.upol.cz/fileadmin/user_upload/uchazeci/Studuj_na_FF.pdf

    Renáta reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2008 09:41:22, Monika) Na soukromé VŠHE v Havířově je obor Management - Řízení lidských zdrojů, výuka probíhá jednou za 14 dní v So a v Ne, je to Polsá VŠ, ale výuka probíhá v JČ s profesory z báňské a ostravské univerzity, školné přib. 2.400/m. mínus prospěchové stipendium až 800,-/m.;)
    http://www.vshe.cz/studium-a-vyuka/studijni-obory-a-specializace/management reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2008 21:00:53, sylva) No, já právě soukromou školu nechci. O andragogice jsem přemýšlela, ale nevím, jestli není lepší (i z praktického hlediska) jít na ekonomický obor, kde vylepším jazyky a manažerské schopnosti. Koukala jsem na profily předních personalistů a vzdělání mají rozmanité - ekonomie, psychologie, sociologie, andragogika, právo. Těžko říct, co je nejlepší volba S15 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2008 21:46:02, steve) No nevím s tím ekonomickým oborem...v čr až na pár vyjímek kvalitní ekonomické školy a obory prostě nejsou...a tema jazykama tam to taky není tak slavný... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2008 22:37:45, sylva) Steve, máš nějakou zkušenost s HR? Nebo s nějakou tou ekonomikou? Budu moc ráda za každou radu. Já osobně, co se týče ekonomiky, tak bych zvolila VŠE - myslím, že je stále nejlepší. A vybrala bych si buď mezinár.obchod (kvůli jazykům) nebo management v JH. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2008 11:01:09, steve) Ano mám studuji zrovna na VŠE a můžu ti říct že nejlepší opravdu je, což dokazuje i členství v CEMS. I když absolutní špička v Bc. studiu ekonomického směru je tu IES na FSV UK, ovšem myslím že to není to co zrovna hledáš ( studium ekonomie založené převážně na matematicko statistických metodách)...je to určotě nejlepší volba pokud chceš studovat ekonomii v zahraničí na navazující studium ( navazující program na UKčku už zas tak slavný není a myslím že je i horší než na VŠE) Management v JH by nebyl špatný taky ale nevím jestli je tam nejaký obor na HR to musíš pozjištovat. Jinak na VŠE je vedlejší specializace od podnikohospodářské fakulty neco jako psychologie v řízení firmy nebo tak nejak..to je poměrně atraktivní pokud ti jde o personální management. Mezinárodní vztahy jsou určitě super značka..sice na téhle fakultě nejsem ale jazykovou vybavenost si tam prohloubíš naprosto nejlépe. Dále solidní ekonomka je ještě na Masarykově univerzitě, i když s tamější výukou nemám moc zkušeností. No a další ekonomky už moc nestojí za řeč...je jich poslední době víc než hub po dešti a kvantita těžce převažuje kvalitu, proto já osobně bych volil pouze mezi IES, VŠE a MU. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2008 13:50:38, sylva) Tak děkuju moc. Podám si přihlášky a budu šrotat matiku, aby to vyšlo :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2008 20:50:01, steve) Noo..pokud jsi z gymplu tak by matika na VŠE neměl být pro tebe problém:) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2008 13:07:50, sylva) Jsem z gymplu, ale už jsem toho asi hodně zapomněla, tak si to musím osvěžit :D sice matika není můj nejoblíbenější předmět, ale co se dá dělat. Na gymplu jsem ji docela zvládala, tak snad bych ten 1 semestr na VŠE ještě vydržela. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.12.2008 14:29:19, Vasil) FF UK - Andragogika a personální řízení (Bc.) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.12.2008 14:31:45, Vasil) http://is.cuni.cz/akreditace/bakalar/obor/591 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Hledám obor personalistika - Výběr vysoké školy
  2. personalistika - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.