Vejška hotová za 3 semestry...?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.12.2008 10:12:24, Monika, zhlédnuto: 404x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Zdravim všechny, nevíte někdo, kde je ještě možnost udělat dálkově bakalářský studium za 3 semestry. Našla jsem školu v Kunovicích, kde to dělaj hlavně pro absolventy VOŠ. Nevíte někdo ještě o nějaké jiné????

Email: cervinkova.monikaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2008 14:39:34, Elis) Většinou spolupracuje nějaká VOŠ s VŠ. Absolenti VOŠ (nebo studenti VOŠ, kteří zahájí studium na této VŠ) mají pak možnost rychlejšího studia a uznání předmětů. Kamarádka si takto dodělala Bc. během 1 roku. To je běžnější praxe. Jinak je možné studovat na některých školách podle individuálního studijního plánu a urychlit si studium. Tento postup není tak častý. Ale zkus se informovat na studijních oddělení dané VŠ, kterou by jsi chtěla studovat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2009 00:23:30, jarda) Chceš jďit studovat jo ? :) taky něco shanim! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2009 09:05:02, monika) já už sem víceméně sehnala, ale ještě uvidíme, je to moc daleko, moc peněz...a moc se mi nechce:) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2009 16:05:16, Jarda) sem potkal Míru ... sem nevěděl, že chodíš zrovna s ním ...A jseš spokojená ? njn to mě se taky nechce a nejspíš na to kašlu,pač bych měl problém i v práci si to zařídit.Tak kdybys chtěla doučovat z něčeho,tak dej vědět a můžu ti dát u mě pár lekcí ;-).Jo jináč mě zrušili e-mail,nevím proč :-( tak až pořídím novej písnu. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Prosim o radu - vejška 26+ - Informace o studiu
  2. CEVRO vs. veřejná vejška??? - CEVRO Institut, z. ú.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.